Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

Pewnie wielu z Was wyjeżdża na wczasy i chciałbym żebyście podrzucili jakieś namiary jak macie na prywatne apartamenty. Cały mój problem polega na tym, że moja dziewczyna nie pozwala mi pójść do biuro podróży i zamówić wakacji "na gotowo". Muszę się bardziej wykazać ;) więc jeśli macie sprawdzone apartamenty (Chorwacja. Włochy, Albania) to poproszę o jakieś namiary i ewentualnie jakąś opinię. Wiem, że mogę poszukać w necie ale wolę coś jednak pewnego :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
15 godzin temu, zabaco napisał:

Cały mój problem polega na tym, że moja dziewczyna nie pozwala mi pójść do biuro podróży i zamówić wakacji "na gotowo".

Przekaż propsy dziewczynie od Lateralusa z forum di.pl :D

A odnośnie samego tematu to nie mam zupełnie nic ciekawego i przydatnego do powiedzenia.

• Haha 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

AIRBNB.COM albo BOOKING.COM -> wybierz apartament wg. ceny i gustu gdzie ci sie podoba. Nikt ci tutaj wakacji za ciebie nie zaplanuje :P

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
55 minut temu, Lateralus napisał:

..... to nie mam zupełnie nic ciekawego i przydatnego do powiedzenia.

to takie podobne do Ciebie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
41 minut temu, przemowild napisał:

AIRBNB.COM albo BOOKING.COM -> wybierz apartament wg. ceny i gustu gdzie ci sie podoba. Nikt ci tutaj wakacji za ciebie nie zaplanuje :P

Albo zmień dziewczynę...i jedź w Bieszczady...Wyjdzie taniej..

:P

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skyscanner + Fly4free + AIRBNB + Booking i korzystając z tych 4 stron masz zaplanowane wakacje wedle różnych własnych upodobań :) 

Niemniej jednak jak na wakacje jedziesz z dziewczyną i ma to być wspólna podróż to dobrze, jak by też pomogła w szukaniu, Tobie też w takiej sytuacji, będzie łatwiej dopasować i zorganizować podróż.

Edytowane przez szogun

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta