Skocz do zawartości
ams

MapaDomen.pl - nowa strona

Promowane odpowiedzi

pewnie tylko VIP-y :)

No to do nich należę. :)

Dzięki za miły prezent, prawie walentynkowy. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekaw jestem czy też dostałem koszulkę. :) Aktualnie mam jakieś awizo, jutro dopiero odbieram, bo w tygodniu nie miałem czasu, ale nie jestem pewien, czy to od mapadomen.pl, bo oczekuję też innej paczki - okazało się, że wygrałem jakiś konkurs za styczeń 2009 w domeny.pl :)

http://domeny.pl/page/pl/article145.html

Oby tylko nie wpis do KRD, bo wtedy to chyba wolałbym jednak tę koszulkę od mapadomen.pl :)

Tomasz

Edytowane przez thomaso

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wszyscy klienci dostają ?;)

Ja też chce :)

Cieszę się, że pomysł się spodobał. Większość klientów powinna dostać. Klient=coś kupił ;)

a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam,

Nie wiem czy tak podziałałem czy moze to jednak pomyłka ale dzis dostałem paczke z koszulka za co oczywiscie bardzo dziekuje mimo iz na paczce były moje dane w liscie załączonym do srodka jest zatutułowana inna osoba (tj. Tomasz Załucki) ^_^

Pozdrawiam i dziekuje ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam,

Nie wiem czy tak podziałałem czy moze to jednak pomyłka ale dzis dostałem paczke z koszulka za co oczywiscie bardzo dziekuje mimo iz na paczce były moje dane w liscie załączonym do srodka jest zatutułowana inna osoba (tj. Tomasz Załucki) ^_^

Pozdrawiam i dziekuje ;)

czyi tomekpl z forum ;-) on pewno dostał koszulkę z listem skierowanym do Ciebie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Witam,

Pozdrawiam i dziekuje ;)

Sorry, byliście dwoma osobami, które na forum zapytały o koszulkę, a nie dostały, więc wysłałem adresując ręcznie, z błędem, przepraszam.

a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A może by się tak przydało gdzieś przypominanie hasła?

Bo nigdzie takowej opcji nie widzą...

Już jest.

pozdrawiam

a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czy w mapadomen wszystkie domeny są wystawiane na aukcje , czy tylko te gorsze, a własciciel sobie rejestruje dla siebie lepsze?

Prosze własciciela o odpowiedź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Czy w mapadomen wszystkie domeny są wystawiane na aukcje , czy tylko te gorsze, a własciciel sobie rejestruje dla siebie lepsze?

Nie wszystkie domeny są automatycznie wystawiane na sprzedaż.

a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mapa już nie przechwytuje domen?

Tak, aktualnie nie przechwytuje. Być może w ciągu kilku tygodni to się zmieni.

a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może zmienić model biznesowy, gdyż dotychczasowy się chyba nie sprawdził? Np. robiąc aukcje przed złapaniem i łapać tylko te najlepsze/najdroższe.

Edytowane przez korneliusz.com

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

czemu pod adresem mapadomen.pl wyświetla się dropped.pl ? Zarejestrowałam się w mapadomen.pl (w dropped mam już dawno konto) dostałam maila z potwierdzeniem rejestracji dzis wchodzą a tam dropped? ???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
czemu pod adresem mapadomen.pl wyświetla się dropped.pl ? Zarejestrowałam się w mapadomen.pl (w dropped mam już dawno konto) dostałam maila z potwierdzeniem rejestracji dzis wchodzą a tam dropped? ???

Ustawione jest przekierowanie. A z jakiego powodu zapytaj właściciela serwisu mapadomen.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A z jakiego powodu zapytaj właściciela serwisu mapadomen.pl

Na żartach się nie znacie ;) Poniżej jest link to właściwej strony.

a.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta