Jump to content

Recommended Posts

Strzelam że miał wszystkiego dość i wyjechał do ciepłych krajów by mieszkać w domku na plaży w cieniu palm kokosowych obok lazurowej wody w której co rano będzie pływać z delfinami :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

LoL. TO może prześledźmy forum i zapytajmy o kolejnych nieobecnych.. :)

 

Mogłeś mu PMkę wysłać jak się stęskniłeś. Na pewno dostałby powiadomienie via e-mail..

 

EDIT: poza tym już nie jest modem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czemu jest zabanowany? Przecież nie było żadnej kłótni ani afery :)

 

byla, tylko posty juz usuniete, nie wiem czy to jest powod rezygnacji lub odebrania moda dla Michala, a od administracji zapewne sie nic nie dowiemy jak znam zycie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może się któryś z administratorów wypowie??

 

Nie wypowie się bo własne śmieci ładuje się pod dywan i tak żeby nikt nie widział :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wypowie się bo własne śmieci ładuje się pod dywan i tak żeby nikt nie widział :)

 

Poważanie piszesz? Coś się wydarzyło?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michał wydawał się ostatnio nieco poddenerwowany w kilku postach ale raczej przypisywałem to kłopotliwym transakcjom, które przeprowadził.

Póki co należy więc chyba przyjąć wersję, że przedłużył sobie bardzo długi weekend :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Póki co należy więc chyba przyjąć wersję, że przedłużył sobie bardzo długi weekend :P

Ze zbanowanym kontem ? Proszę Cię..

 

Tyle, co mogę powiedzieć to to, że Michal wystosował duże armaty na pewnego znanego użytkownika tego forum - niczym nie poparte oszczerstwa.

 

Koniec kropka! :) Jak ktoś z Administracji zechce się wypowiedzieć to na pewno tak zrobi..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michał wydawał się ostatnio nieco poddenerwowany w kilku postach ale raczej przypisywałem to kłopotliwym transakcjom, które przeprowadził.

Póki co należy więc chyba przyjąć wersję, że przedłużył sobie bardzo długi weekend :P

 

Nie udane, bo miały być miliony a tu :P ? Czy tak balangował, ze przegrał w karty portfolio.. ? :P

 

 

A tak serio to ja tylko jednego nie rozumiem. Czemu stosowac metody zza żelaznej kurtyny i ostrzejsze dyskusje usuwac. To nie jest fair. Jesli ktos cos komus zarzuca i nie wyzywa go przy tym od K... i CH... to moim skromnym zdaniem dyskusja powinna byc do wglądu.. Byłoby to pouczające..

 

Swego czasu pamiętam konflikt sylyx i Daniela i przez długi okres czasu dyskusji nie usunięto (nie wiem jak jest teraz). Dyskusja byla troche złośliwa, ale na poziomie i tego należy się trzymać. Nie musimy się wszsycy kochac :)

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ze zbanowanym kontem ? Proszę Cię..

 

Tyle, co mogę powiedzieć to to, że Michal wystosował duże armaty na pewnego znanego użytkownika tego forum - niczym nie poparte oszczerstwa.

 

Koniec kropka! :) Jak ktoś z Administracji zechce się wypowiedzieć to na pewno tak zrobi..

...a wy "drodzy" uzytkownicy tego forum pamietajcie, zeby nie zmarnowac okazji kiedy mozecie siedziec cicho bo nie bedziecie znali dnia, ani godziny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wypowie się bo własne śmieci ładuje się pod dywan i tak żeby nikt nie widział :)

Tyle czasu się udzielał na forum i nagle usunięty? Uważam, że Michał swoją bezstronnością wnosił tu sporo dobrego. A teraz strach cokolwiek pisać na tym forum! Nie wiem jakie były okoliczności zbanowania innych użytkowników forum, ale ten przypadek przekracza wszelkie granice. Może ten wątek też będzie usunięty, bo porusza drażliwy temat dla jednego administratora. Ale ja mam to gdzieś...

 

Otóż tmi zbanował konto Michała za to, że ten ośmielił się skrytykować jego działania, które były niezgodne z zasadami forum. Ze strony tmi była to wielka hipokryzja, jako że wcześniej chwalił się dużą ilością wejść z domeny, znanej marki, a forum nie popiera cybersquattingu. Wielki tmi uważa, że to jego forum i może dowolnie sobie je cenzurować.

 

Możecie sobie pisać pełno postów, jednak liczcie się z tym, że też możecie być zbanowanii w każdej chwili. Ja nie mam zamiaru uczestniczyć w promowaniu forum, na którym panują takie zasady, pisząc na nim posty.

 

Prawda zawsze zwycięża!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Otóż tmi zbanował konto Michała za to, że ten ośmielił się skrytykować jego działania, które były niezgodne z zasadami forum. Ze strony tmi była to wielka hipokryzja, jako że wcześniej chwalił się dużą ilością wejść z domeny, znanej marki, a forum nie popiera cybersquattingu. Wielki tmi uważa, że to jego forum i może dowolnie sobie je cenzurować.

 

dodam jeszcze, ze Michal nikogo nie obrazil, uzyl tylko takich slow jak hipokryzja itd.

Wszystkie posty zostaly pospiesznie usuniete, w tym rowniez ten, w ktorym tmi chwalil sie swoja domena z niespotykanymi zarobkami, oczywiscie bez zadnych wyjasnien.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pan Grzegorz: lubisz prać stare brudy? Jaki miałeś nick wtedy? Nie przesadzajmy..

 

Sam siebie skasuj. Lubisz siać zamęt. Oj lubisz. Nie trudź się i nie odpisuj na tego posta. Pozostanie to bez echa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pan Grzegorz: lubisz prać stare brudy? Jaki miałeś nick wtedy? Nie przesadzajmy..

 

Sam siebie skasuj. Lubisz siać zamęt. Oj lubisz. Nie trudź się i nie odpisuj na tego posta. Pozostanie to bez echa.

 

dawpi, wiele rzeczy mozna mi zarzucic, ale nie hipokryzje, mowie co mnie boli, nikogo nie oczerniam

jezeli jestem dla Ciebie niewygodny to mnie skasuj jak innych

nie mialem wtedy nicka mam 2 nicki Pan.Grzegorz i Pan_Grzegorz, uzywam 1 bo do tamtego zapomnialem hasla, nikogo nie udaje i nie mam nic do ukrycia, nie bylo mnie na forum wtedy, ten link chodzi bocznymi drogami, poza glownym obiegiem...chyba wiesz dlaczego.....cenzura??

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co ma wspólnego rozmowa na czacie ponad rok temu do tego tematu? Ja nikogo nie kasuję, nie mam takiej władzy ani możliwości. Widzisz jak bardzo szybko oceniasz ludzi w ogóle nie znając faktów ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×