Skocz do zawartości

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3375 odpowiedzi w tym temacie

Bazyli

Bazyli

C2H5OH

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2845 postów

Witam, jestem to nowy. Mialem przyjemnosci kupic dwie domeny na aftermarket.pl - tylke ze przy 3 mialem problemy z karta (za duza kwota) i zabklowali mi konto.  Teraz dostaje faktury od nich ale nie zalogowac sie nie moge.  Pisze do supportu...a tu cisza od 2 tygodni...  Czy ktos moze jakos pomoc?

Może zamiast pisać zadzwoń ?

801 014 128     +48 123 767 128

O ile zgodnie z zapewnieniami ktoś odbiera....

;)

Użytkownik Bazyli edytował ten post 07 February 2017 - 21:50

Polecam LoveStory.pl - ZAPRASZAM DO SKŁADANIA OFERT !!!  Dobre domeny w dobrych cenach !!! :
http://www.aftermark...n=0&order=offer
...I choćbym szedł ciemną doliną, to zła się nie ulęknę, bo jestem najgorszym sukinsynem w tej dolinie...

StaryMaciej

StaryMaciej

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Dziekuje! Pierwszy raz widze telefon do nich!

Bazyli

Bazyli

C2H5OH

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2845 postów

Dziekuje! Pierwszy raz widze telefon do nich!

Ja już parę razy widziałem...

:)

Życzę powodzenia w telefonowaniu...

:)

Użytkownik Bazyli edytował ten post 08 February 2017 - 09:06

Polecam LoveStory.pl - ZAPRASZAM DO SKŁADANIA OFERT !!!  Dobre domeny w dobrych cenach !!! :
...I choćbym szedł ciemną doliną, to zła się nie ulęknę, bo jestem najgorszym sukinsynem w tej dolinie...

Tobi

Tobi

Domainer

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1447 postów

Wyjaśni ktoś biednemu daltoniście o co chodzi z tymi kolorkami? Żadnego opisu ani nic, zasady też żadnej nie widzę - wewnętrzne/zewnętrzne, comy/peelki.

https://www.aftermar.../dm_managed.php

b49Trqw.png

Moje domeny

sebastian0000

sebastian0000

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 920 postów

Wyjaśni ktoś biednemu daltoniście o co chodzi z tymi kolorkami? Żadnego opisu ani nic, zasady też żadnej nie widzę - wewnętrzne/zewnętrzne, comy/peelki.

b49Trqw.png

U mnie czegoś takiego nie ma. Może AM Ci podpowiada które domeny puścić a które przedłużyć ? hehehe

Bazyli

Bazyli

C2H5OH

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2845 postów

Coś robią w celu unowocześnienia serwisu stąd pewnie te niezapowiedziane zmiany i parę innych problemów.

W każdym bądź razie w ramach owych zmian prosiłbym o dodanie funkcji : Giełda Opcji i umożliwienie ich wystawiania na sprzedaż nie tylko poprzez aukcję.

orestis

orestis

Stażysta

• Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów

b49Trqw.png

Są to przypisane tagi dla domen, z ustawionymi kolorami. ( Opcja Pokaż na liście: Tagi )

Ta funkcja jeżeli się niemylę jest dostępna od początku tej wersji serwsiu. :)

Swoją drogą bardzo przydatna opcja.

Użytkownik orestis edytował ten post 08 February 2017 - 18:45

Tobi

Tobi

Domainer

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1447 postów

Wielkie dzięki, znalazłem kolory w zakładce taki, sprytne. :)

Moje domeny

Bazyli

Bazyli

C2H5OH

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2845 postów

https://www.aftermar.../appraisals.php

Jak to wycenić bez rozszerzenia?

CzarnyElo

CzarnyElo

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1254 postów

Jak widać wyceniają, zawsze to 1 PLN wpadnie :D

lufthansa

lufthansa

Uzależniony

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2356 postów

Witam, jestem to nowy. Mialem przyjemnosci kupic dwie domeny na aftermarket.pl - tylke ze przy 3 mialem problemy z karta (za duza kwota) i zabklowali mi konto.  Teraz dostaje faktury od nich ale nie zalogowac sie nie moge.  Pisze do supportu...a tu cisza od 2 tygodni...  Czy ktos moze jakos pomoc?

Bardzo profesjonalne podejście. Zachęcające do kupowania i sprzedawania za pośrednictwem AM.

Moje domeny na: PREMIUM.PL 

szogun

szogun

webenable.pl

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1552 postów
Czy tylko mi brakuje wersji mobilnej? Przeciez mnóstwo klientow w ten sposob tracicie :) Sam chcialem udac sie na zakupy, ale jak mam walczyc z przegladaniem strony to sobie na razie odpuszcze... :)

Użytkownik szogun edytował ten post 11 February 2017 - 10:30

webenable.pl - strony WWW / e-commerce
ProjektStronyInternetowej.pl Tworzymy unikalne strony internetowe o dowolnym stopniu entropii, na bieżąco informujemy o postępach.

DilerDomen

DilerDomen

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów

Czy tylko mi brakuje wersji mobilnej? Przeciez mnóstwo klientow w ten sposob tracicie :) Sam chcialem udac sie na zakupy, ale jak mam walczyc z przegladaniem strony to sobie na razie odpuszcze... :)

Mówisz, że aż taki waleczny to Ty nie jesteś :)

Aftermarket to niech lepiej zajmie się tym, żeby wszystko w 100% działało należycie, a bajery i apki to niech póki co odstawią na później.

Uwaga na dziś - jak ktoś ma poustawiane dosyć wysokie ceny minimalne to radzę manualnie (=>Wcześniejsze Negocjacje lub =>Wszystkie Negocjacje) co jakiś czas posprawdzać sobie jakie to były oferty. Ja dzisiaj niemal, że przypadkiem odkryłem oferty z 17 marca, o których Aftermarket nie poinformował mnie mailowo. Jedna z ofert była bardzo bliska ceny minimalnej. Także dobrze radzę mieć to na uwadze.

Pozdrawiam

szogun

szogun

webenable.pl

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1552 postów

Mówisz, że aż taki waleczny to Ty nie jesteś :)

Aftermarket to niech lepiej zajmie się tym, żeby wszystko w 100% działało należycie, a bajery i apki to niech póki co odstawią na później.

Uwaga na dziś - jak ktoś ma poustawiane dosyć wysokie ceny minimalne to radzę manualnie (=>Wcześniejsze Negocjacje lub =>Wszystkie Negocjacje) co jakiś czas posprawdzać sobie jakie to były oferty. Ja dzisiaj niemal, że przypadkiem odkryłem oferty z 17 marca, o których Aftermarket nie poinformował mnie mailowo. Jedna z ofert była bardzo bliska ceny minimalnej. Także dobrze radzę mieć to na uwadze.

Pozdrawiam

Nie, nic nie mówiłem o waleczności. Pisałem tylko, że w dzisiejszych czasach AM przydałaby się responsywna wersja strony, aby użytkownicy bez problemu mogli chociażby przeglądać aukcje, licytować etc. Z tego co widzę sprzedajesz domeny poprzez AM, więc dla Ciebie ta opcja powinna być jeszcze ważniejsza niżeli dla mnie, niedzielnego użytkownika AM.

Nie mam też informacji jakoby miałoby coś źle u nich funkcjonować, ale jeżeli tak jest no to masz rację, niech zajmą się pilniejszymi sprawami, ale w takim tempie to nie wiem kiedy ta responsywna wersja miałaby powstać :)

Użytkownik szogun edytował ten post 24 March 2017 - 00:07

ProjektStronyInternetowej.pl Tworzymy unikalne strony internetowe o dowolnym stopniu entropii, na bieżąco informujemy o postępach.

DilerDomen

DilerDomen

Praktyk

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów

W zasadzie wracając do responsywności to ja w tej kwestii nie zauważyłem problemów, spokojnie większość operacji mogę wykonać przez smartfona. Czasem trochę podróżuje i wtedy korzystam tylko ze smartfona. Nawet będąc w Nowej Zelandii sprzedałem (przez AM) 2 domeny operując tylko smartfonem:)

Także parę uwag do AM mógłbym mieć, ale nie kwestię responsywności.

Należy też rozróżnić czym jest responsywność, a czym strona mobilna. Responsywność to płynne przystosowanie rozdzielczości strony do danego urządzenia (PC, smart, tablet). Strona mobilna to natomiast calkiem nowa strona, stworzona specjalna dla urządzeń mobilnych (nie PC), taka strona jest np. uproszczona o niektóre funkcje, aby komfort korzystania z niej np. na smarcie był lepszy.
Jednak ze względu na coraz większe ekrany smartfonów coraz więcej osób i tak korzysta z pełnej wersji strony (nie stricte mobilnej),
istnieje więc taka ewentualność, że zanim AM zrobi stronę mobilną to mało kto z takowej będzie już korzystał:)

Strony mobilne coraz bardziej wypierane są przez apki i tutaj już mogłoby być pole do popisu... :)

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę

szogun

szogun

webenable.pl

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1552 postów

W zasadzie wracając do responsywności to ja w tej kwestii nie zauważyłem problemów, spokojnie większość operacji mogę wykonać przez smartfona. Czasem trochę podróżuje i wtedy korzystam tylko ze smartfona. Nawet będąc w Nowej Zelandii sprzedałem (przez AM) 2 domeny operując tylko smartfonem:)

Także parę uwag do AM mógłbym mieć, ale nie kwestię responsywności.

Jednak ze względu na coraz większe ekrany smartfonów coraz więcej osób i tak korzysta z pełnej wersji strony (nie stricte mobilnej),

Strony mobilne coraz bardziej wypierane są przez apki i tutaj już mogłoby być pole do popisu... :)

Pozdrawiam i dobrej nocy życzę

Ok, tak już wycinając logiczne definicje które przedstawiłeś, przejdziemy do faktów.

1. Strona AfterMarket.pl nie jest responsywna. 
Możesz sprawdzić sobie tutaj:
https://search.googl...6A7r7iI4EKvaRrQ

Jeżeli dla Ciebie jest to OK, ale nie jest, każdy inaczej może odbierać rzeczywistość.

2.

To ciekawe. Zaczynając od samego trendu kończąc na badaniu odnośnie korzystania z pełnej wersji strony przez użytkowników na urządzeniach mobilnych. Czy można poznać próbę i metodologię? Czy można również poznać (świeże)  źródło w którym jest napisane, że producenci smartfonów wracają do lat 90'?

Tutaj takie starsze z 2016, być może masz nowsze.
Rozmiary smartfonów w końcu zaczynają zmierzać w kierunku mniejszych.

http://www.androidce...rds-smaller-end

3.

Strony mobilne coraz bardziej wypierane są przez apki i tutaj już mogłoby być pole do popisu...

Pisząc wcześniej "mobilna wersja", miałem na myśli stronę przystosowaną do mobilnego urządzenia. jeżeli nie zrozumiałeś co miałem na myśli to przecież mogłeś dopytać, a nie przyczepiać się bezcelowo do nazewnictwa.

Wracając do Twojej tezy, strony mobilne nie są wypierane prze apki tylko przez wersje responsywne. Głównie jest to dyktowane o wiele niższymi kosztami. Rozumiem, że jak będziesz kiedyś zakładał stronę to dostosujesz ją tylko do desktopu i zlecisz napisanie oddzielnej apki do jej obsługi na urządzeniach mobilnych. 

4.

Czasem trochę podróżuje i wtedy korzystam tylko ze smartfona. Nawet będąc w Nowej Zelandii sprzedałem (przez AM) 2 domeny operując tylko smartfonem:)

Co to wnosi do naszej dyskusji? I jaka jest różnica w użyciu urządzenia mobilnego w Nowej Zelandii, a a z Łubianki w Polsce? Pisałem, że responsywna wersja mogłaby wpłynąć na zwiększenie ruchu wśród kupujących, a piszesz o sprzedaży.

Niemniej jednak sama dyskusja na temat co jest lepsze dla AM, czy responsywna wersja strony, czy też dedykowana aplikacja nie powinna być dla nas podmiotem rozmowy, tym bardziej jak się domyślam nie masz dostępu do dodatkowych danych AM.

Chyba, że to Ty stoisz za doklejeniem tego linku w nagłówku strony AM?
https://www.googlead...d/conversion.js

W przypadku takiego serwisu jak AM to nie jest wybór stylu "zzarne czy białe",  istnieje spore pole decyzyjności - chociażby w przypadku dedykowanej aplikacji ważnym pierwszym krokiem jest decyzja o wyborze - czy natywna, czy hybrydowa - w przypadku wersji responsywnej, czy adaptacyjna czy reagująca.

Dla mnie jako klienta ważne jest łatwy dostęp do strony przez urządzenie mobilne, a jak to rozwiążą mnie jako klienta mało interesuje, byleby było dobrze.

Z AM ogólnie jestem zadowolony, nazwa tematu jak sama nazwa wskazuje nazywa się "Uwagi i sugestie", ja swoją sugestie zamieściłem, może spróbuj podobnie i daj im znać co tam nie gra jeszcze w 100% :)

Użytkownik szogun edytował ten post 24 March 2017 - 16:06

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

1 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych