Jump to content
mikolaj

ParkingPanel

Recommended Posts

Witam,

 

Nie wiem czy korzystaliście z takiej firmy jak http://www.parkingpanel.com . Parkuje tam domeny od kilkunastu dni i efekty są BARDZO zadawalające.

 

Dla przykładu za pewną domene dostawałem na SEDO średio 0,16$. W parkingpanel za to samo wychodzi mi srednia 0,41$, więc przebicie prawie 3 x krotne, przy praktycznie tym samym CTR.

 

Dodatkowo:

 

- bardzo duża ilość kategorii i możliwych obrazków

- kilka schematów designu

- możliwość wstawienia dodatkowego opisu

- ciekawie zaprojektowany panel

 

 

Jest to narazie chyba najlepsza firma z jaką się spotkałem (czyli głownie z grona parked, sedo, nd). Na zagranicznych forach też się o tej firmie pozytywnie wypowiadają.

 

 

Jeżeli ktoś korzysta/ł napiszcie swoje uwagi na ten temat,

jeżeli jeszcze nie korzystaliście zawsze warto spróbować -> http://www.parkingpanel.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak wygląda kontakt z właścicielem domeny? Jeśli chodzi o parkowanie, to bardziej odpowiada mi sedo, natomiast nie podoba mi się tam utrudniony kontakt i próba wyciągnięcia prowizji od sprzedaży. W ND tego nie ma, ale zarobki są sporo niższe. Obecnie czekam na odpowiedź w sprawie przejścia na SedoPro, jeśli się nie zgodzą (choć na razie wygląda na to, że nie będzie problemu), to wypróbuję parkingpanel, tylko chciałbym wiedzieć jak wygląda ta jedna drobna kwestia...

 

Tak czy owak, dobry hint. Może nawet użyję twojego numeru referencyjnego (tego ukrytego w linku) przy rejestracji. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aplikowalem tam, ale dla mnie ta firma jest niepowazna. Nie jestem jedyny ktory nie doczekal sie zadnej odpowiedzi, chociazby ze im przykro..... Skoro nie zalezy im na xx$ dziennie, to nie wroze im dobrej przyszlosci. W kazdym razie napisz jak tam w pp z ruchem europejskim i jak sie sprawdzaja 2 click landers.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vpb - na stronie zaparkowanej domeny na dole jest link, po kliknieciu pojawia sie formularz i mozna zlozyc zapytanie odnosnie domeny. Zadnej domeny jeszcze tam nie sprzedawalem, jak mowie testuje to kilkanascie dni, ale w FAQ tez nic nie ma o zadnej prowizji, odnośnie nr referencyjnego to narazie nie wiem jak to działa, bo niby w panelu mam taki nr, ale nigdzie nie pisze czy za to sa w ogole jakis prowizje, a jezeli tak to jakie :)

 

rok1978 - 90% jaki do nich kieruje to ruch z Polski, wiec raczej nie ma w problemu. O ruchu piszą jedynie

 

Currently our system only allows for direct navigation type-in traffic. Users who are found to be in violation of this policy agree to forfeit revenues unless given specific permission from ParkingPanel.com staff.

 

 

Elgrey - ja dostałem odp odnośnie przyjęcia, praktycznie następnego dnia. W panelu do każdego klienta jest przypisana osoba która go obsługuje. Pisałem dwa razy i odp. miałem po ok. 10h drugi raz po około 20 min.. Pewnie to kwestia czasu w USA. Ale jak mówie pisałem do tej osoby która jest przypisana do mojego profilu, może przy kontacie za pomocą formularza wygląda to inaczej.

Jest też nr AIM do tego pracownika, ale niestety pod numerem nie udało mi się jeszcze pogadać.

 

W panelu można też wysyłać zaproszenia dla innych osób.Jeżeli ktoś sie chce zapisać, niech wyśle mi na PM swój e-mail to wyślę zaproszenie. Może to ułatwi rejestrację.

 

Jeszcze jedna sprawa warto wspomnieć o opcji autopilota. Dodajemy domenę i tyle. System sam próbuje dodać najlepsze słowa kluczowe i najlepsze designy. Taki proces trwa około 30 dni, ale jeszcze go nie testowałem. Narazie sam próbuje dobrać najlepsze słowa.

 

Aha - jeszcze jedna kwestia, to czas generowania statystyk. Za dany dzień są generowane po jakiś 24-48h, więc ciężko śledzić wyniki na bieżąco. np. teraz dostałem info

 

"We are currently experiencing long delays with statistics from 04/27/07 from our primary feed provider. We will import the statistics the moment they arrive. We apologize for any inconvenience and are working with our primary provider to provide a permanent solution to these delays."

 

i ostatni wykres zarobków mam z 26.04.

 

ale generalnie narazie cały czas to testuje.

 

Obecna ocena to 9/10. Jeżeli utrzyma się gdzieś przez miesiąć to będę przenosił tutaj wszystkie domeny :-) i mam nadzieję, że tak będzie bo ND i ich stawek mam dosyć...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie chyba sprobuje jeszcze raz się zarejestrowac. Zaraz wypelnie jeszcze raz aplikacje. Powiedz mi jeszcze jaki email stosowales przy rejestracji. Moze nie akceptuja darmowych dostawcow?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po aktualizacji statystyk, jednego dnia ustanowiłem nowy rekord dla tej domeny - 1,56$ za jeden klik.

Tak dobrze było co prawda tylko jednego dnia, ale w innych też jest o wiele wyżej niż w SEDO (na SEDO średnio 0,16$ za klik).

 

Udało mi się złapać też osobę która jest przypisana do mojego profilu na AIM i mimo, że na stronie o tym nie piszą to nie ma problemu z wypłatą na PayPal i nie trzeba posiadać FEIN.

 

Jestem ciekaw Waszego zdania? Czy ktoś się zapisał i jak u niego wrażenia i stawki za klik? Dalej są takie kłopoty z rejestracją o których pisał Elgrey?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po aktualizacji statystyk, jednego dnia ustanowiłem nowy rekord dla tej domeny - 1,56$ za jeden klik.

Tak dobrze było co prawda tylko jednego dnia, ale w innych też jest o wiele wyżej niż w SEDO (na SEDO średnio 0,16$ za klik).

 

Udało mi się złapać też osobę która jest przypisana do mojego profilu na AIM i mimo, że na stronie o tym nie piszą to nie ma problemu z wypłatą na PayPal i nie trzeba posiadać FEIN.

 

Jestem ciekaw Waszego zdania? Czy ktoś się zapisał i jak u niego wrażenia i stawki za klik? Dalej są takie kłopoty z rejestracją o których pisał Elgrey?

 

Moją aplikację odrzucili:

We're sorry to inform you that we can not accept your application into the

program at this time.

 

This may be due to several of the following reasons:

- Portfolio count does not meet minimum requirements

- Portfolio traffic does not meet unique visit requirements

- Unable to validate user informationale moze sprobuje jeszcze raz bo w przykladowych domenach wrzucilem raczej przecietne a nie jedne z lepszych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam tam narazie tylko dwie domeny, które generowały łącznie jakieś 3$ dziennie na Sedo, więc nie wiem czy to aż tak wiele :)

 

Jak ktoś ma problem z dostaniem się do systemu niech pisze do mnie na PW to załatwie mu wejście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie. Czy te potrojonone stawki w ParkingPanel dotyczą domen .pl czy również innych np .at, .de, .be ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mikolaj

 

A czy przypadkiem nie "słodzisz" tak z powodu profitu od poleconych osób? Jakoś nikt jeszcze nic pozytywnego o tym serwisie nie napisał. Mnie również nie powalił na kolana. Lepsze wyniki mam na Sedo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie mam co slodzić z powodu "profitu od poleconych osób", bo po pierwsze nawet nie wiem czy coś takiego jak program partnerski u nich istnieje (jest polecanie ludzi itp, ale nie ma stawek i w ogole nigdzie nie jest napisane, że jakieś będą), a po drugie, chyba żartujesz, że "nikt jeszcze nic pozytywnego o tym serwisie nie napisał."

 

Przejrzyż zagraniczne fora i zobaczysz wypowiedzi ludzi, którzy na ParkingPanel mają najwyższe stawki niż gdziekolwiek.

 

Jedyny fakt, to taki, że firma jest nowa i nie zdążyłem w niej być 45 dni (po takim okresie wypłacają $) i to jedyny powód dla którego na narazie nie przeniosłem tam wszystkich domen :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam tam narazie tylko dwie domeny, które generowały łącznie jakieś 3$ dziennie na Sedo, więc nie wiem czy to aż tak wiele ^_^

 

Jak ktoś ma problem z dostaniem się do systemu niech pisze do mnie na PW to załatwie mu wejście.

 

 

 

niestety Mikołaj, druga próba zarejestrowania również bez odzewu.

mimo użycia twojego linku polecającego, zero kontaktu z ich strony,

dodam jeszcze że za pierwszym razem podałem się jako domain portfolio owner, za drugim razem jako internet service provider...ale żeby nie było,

do 3 razy sztuka, teraz będę web hosting company.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
czy komuś powiodła się rejestracja ? i jakie wrażenia ?

Z tego co słyszałem to troche chore. Trzeba miec porfolio na "na konkretach".

Sedo Pro to nic tam nie działa.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×