Jump to content
grzegorzwarszawa

duży ruch i bardzo duży ctr

Recommended Posts

Witam

Mam pewnien problem.

Miesiąc temu udało mi się przechwycić domenę od firmy znajmującej się rekrutacją pracowników.

Ruch to od 200 do 700UU dziennie.

 

Po dostosowaniu keywordów, CTR w namedrive oscyluje wokół 50%!!!

 

Ta jedna domena zarabiała wiecej niż pozostałe 120 w ND.

 

Wczoraj otrzymałem maial że z uwagi na zbyt duże CTR, ND niebędzie dalej obsługiwać domeny.

Wcześniej kontaktowano się ze mną bym wyjaśnił skąd jest ruch.

Za każdym razem mówiłem prawdę, że niemam bladego pojęcia. Widocznie ruch na stronie tej firmy był tak duży.

Pytanie dlaczego nadal utrzymuje się na takim poziomi, jeśli domena niejest zindeksowana przez google i dziwnym trafem nieistnieje kopia poprzedniego serwisu w google.

 

Sprawa jest bardzo dziwna, ND pisało do mnie kilkakrotnie skąd bierze się ruch.

 

 

Proszę o podpowiedź do którego parkingu się zgłosić, już niewiem co pisać ND, są mi winni kilkaset $.

Na codzień jestem właścicielem firmy i niemam czasu tworzyć strony pod google adsense. Może warto by ktoś stworzył dla mnie taką stronę, podobną to tych które pojawiają się w ND.

 

Czekam na wasze opinie.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Edited by grzegorzwarszawa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mialem podobną sytuacje

domena miała 3 - 5k/d i ładnie zarabiała po paru dniach konto zawieszone, z dopiskiem ze będzie nikła szansa na odblokowanie konta i wypłaty kasy

ten sam scenariusz, pytali skąd jest ruch bo oni nie wiedza, problem w tym ze oni właśnie patrzą chyba tylko ona archive i index googla.

(tak jakby refow nie sprawdzali ? )

a to ze z yahoo może być duzo ruchu lub innych BL to juz jakoś nie sprawdzają.

Tak czy siak sam szukałem info o domenie, back linki, jakieś kopie podstron w cache googla,

konto odblokowali gdyż dodatkowo zaproponowałem usuniecie domeny z ND

na Sedo bez problemów domena zarobiła swoje, po czasie ruch sie skończył gdyż był to spad.

 

powodzenia z domeną i najlepiej przepnij ja od razu na sedo :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parkuję prawie wszystko na sedo i nigdy nie miałem problemów. Zdarzały się już domeny na których ruch i zarobki wzrastały kilkusetkrotnie z dnia na dzień, zdarzały się domeny z ruchem 10k dziennie po serwisach, a przez cały okres użytkowania zablokowane miałem może ze dwie, obie jak się okazało po jakichś warezach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sedo i ND są zobowiązane przed Google, które zobowiązuje się przed reklamodawcami do tego aby ruch i kliknięcia byly prawdziwe. Aby ten kto placi - reklamodawca - byl zadowolony i faktycznie uzyskal zysk z kampani w postaci klienta. Dla tego Google blokuje niewartosciowe strony z samymi adsense.

 

 

Domena zostanie zablokowana gdy ma CTR ponizej 1-2% bo wtedy wiadomo ze ruch nie jest wartosciowy. I spore są szanse, że jest naciągany.

Może być zablokowana też za zbyt wysoki CTR - żadna, domena ktora ma kilkanaście wejsc na miesiac nie ma 100% :lol:.

 

Już to kiedyś pisałem. Nie jest łątwo zablokować czyjeś konto - gdyż parking kopałby dołki sam pod sobą obcinając swoje przychody. Jezeli blokuje sie czyjes konto to na pewno jest dokladnie weryfikowane i blokowane z ubolewaniem :lol:

 

 

 

Idea nie jest taka, żeby dać ruch - to można zapewnić z automatów. Chodzi o to aby ruch był wartościowy i się monetaryzował z obustronną korzyścią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mógłbys postawić, na jakims tanim serwerze, napisać kilka zdań i napełnić reklamami Adsense.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mógłbys postawić, na jakims tanim serwerze, napisać kilka zdań i napełnić reklamami Adsense.

 

a potem dostać bana od google za łamanie regulaminu

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jestem wdzięczny NameDrive za banowanie domen z wysokim ruchem/ctr. Po przeparkowaniu na Sedo zarobki są zawsze wyższe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
a potem dostać bana od google za łamanie regulaminu

Trzeba te kilka zdań umiec napisać, zeby nie łamały regulaminu. Ja tak robiłem.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trzeba te kilka zdań umiec napisać, zeby nie łamały regulaminu. Ja tak robiłem.

 

Master czy mógłbyś zdradzić o ile lepsze są rezultaty gdy masz własną stronę w porównaniu do parkingu?

 

Co do tego tematu to problem z sedo.

w ND dostawałem minimum 0,06$ = 0,12zł a w sedo jest 0,02euro = 0,07zł.

Te same słowa kluczowe i tak duża różnica!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×