Jump to content
halapenio

di.pl - forum Dawpiego?

Recommended Posts

DawPi idź chłopie na browara bo naprawdę już chyba za dużo czasu spędzasz na tym forum!

Możesz rozwinąć?

 

p.s. nie tak długo, są tutaj osoby lepsze ode mnie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uważam, że tematy typu "Góra groszy" to faktycznie nie jest najszczęśliwszy pomysł. Lepiej wpłacić 50 zł raz do roku na szczytny cel lub przeznaczyć 1% podatku.

jak rozumiec Twoja wypowiedz? Skoro uwazasz ze akcja pajacyka nie ma sensu to dlaczego w Active sugeujecie przekierowanie ruchu z domeny na pajacyk.pl? Chec pomocy, czy element PR i wyrachowanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odnośnie wolności na forum już się toczy dyskusja: http://www.di.pl/index.php?showtopic=15819

 

Ciekaw jestem dlaczego największe krzykacze w tym wątku tam się nie wypowiadają. Przecież ważą się wasze losy ;)

 

Dawpi myślę że Twoje dyktatorskie i cenzorskie zapędy spodobałyby się prezydentowi Chin HuJintao :P Ja doceniam Waszą pracę tzn moderatorów i adminów bo jest co tu robić ale prowadzanie zakazów i kneblowanie ust to takie troszke Komuno Wróć :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja doceniam Waszą pracę tzn moderatorów i adminów bo jest co tu robić ale prowadzanie zakazów i kneblowanie ust to takie troszke Komuno Wróć ;)

Nie wprowadzam żadnych zakazów, a raczej z nimi walczę! Sami chcecie robić zakazy ( patrz temat podany w poprzedniej wypowiedzi ). I nikomu nie knebluję ust, tematy 'góra groszy' po prostu nie pasuje wg mojego uznania do tego forum. Bo jeśli pozwolić na takie tematy to czemu nie na tematy typu 'Liczymy do 1000! uwaga pierwszy, 1!' albo gra w skojarzenia czy jakieś inne tasiemce, któremu niczemu nie służą.

 

Chcecie pomóc dzieciom - dajcie im konkretny pieniądz, a nie jakieś 20gr dziennie - śmiech na sali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

Chcecie pomóc dzieciom - dajcie im konkretny pieniądz, a nie jakieś 20gr dziennie - śmiech na sali.

Ale dla tych dzieci każdy gorsz się liczy ? Czyż nie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
I nikomu nie knebluję ust, tematy 'góra groszy' po prostu nie pasuje wg mojego uznania do tego forum. Bo jeśli pozwolić na takie tematy to czemu nie na tematy typu 'Liczymy do 1000! uwaga pierwszy, 1!' albo gra w skojarzenia czy jakieś inne tasiemce, któremu niczemu nie służą.

Chcecie pomóc dzieciom - dajcie im konkretny pieniądz, a nie jakieś 20gr dziennie - śmiech na sali.

 

Ale to nie jest Twoje forum więc to co Tobie się podoba a co nie jest chyba kwestią względną czyż nie? ;) Za 20g masz dwie cieplutkie bułeczki tak więc porównywanie tego do nabijania postów liczymy do miliona jest nie na miejscu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale dla tych dzieci każdy gorsz się liczy ? Czyż nie ?

Bardzo dużo jest tego typu akcji w internecie.

 

Naprawdę jesteście bardzo zawzięci - jednak czy te osoby ofiarowały coś więcej niż 'tylko' klikanie w reklamy? Nie mi to osądzać.

 

Skończyłem już dyskusję w tym temacie - może doczekacie się oficjalnego stanowiska administracji choć sam już zauważam, że oni wolą chować głowę w piasek niż się narażać na obrazę ze strony użytkowników ( np. mnie zrugał Kornel na PM - to się nazywa chamstwem i niewychowaniem ).

 

Pozdrawiam i liczę, że jednak ofiarujecie tym dzieciom te 50zł czy 1% jak to pisał DD, a nie będziecie prowadzić tej pustej dyskusji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale to nie jest Twoje forum więc to co Tobie się podoba a co nie jest chyba kwestią względną czyż nie? ;) Za 20g masz dwie cieplutkie bułeczki tak więc porównywanie tego do nabijania postów liczymy do miliona jest nie na miejscu :P

2 bułki za 20gr? Za tyle to ja nawet jednej nie dostanę :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale to nie jest Twoje forum więc to co Tobie się podoba a co nie jest chyba kwestią względną czyż nie? ;)

Oczywiście, że nie moje. Jednak wypowiedź o włodarzach tego forum masz w poście wyżej.

 

Choć idąc Twoją pokrętną logiką - jak moje zdanie podzieli ktoś z adminów to uznacie to za świętość i nie piśniecie słówka, tak? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale dostają kasę za klikanie, czy za pisanie na forum? Jeśli jest gdzieś opcja ignorowania tematów, to niech sobie pływa w morzu innych tematów.

Edited by rocker

Share this post


Link to post
Share on other sites
...

może doczekacie się oficjalnego stanowiska administracji choć sam już zauważam, że oni wolą chować głowę w piasek niż się narażać na obrazę ze strony użytkowników ( np. mnie zrugał Kornel na PM - to się nazywa chamstwem i niewychowaniem ).

...

Dokładnie, niech administracja się wypowie ;P na pewno widzieli ten wątek... czemu milczą ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwni jesteście. Co Was tak boli w tym wątku o Góry Grosza? Dnforum di nigdy nie będzie więc nie róbmy na siłe z siebie jakiś elyty domajners ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też uważam, że powinno być więcej wolności.

 

zdecydowanie, byle nie był to spam, albo obrażanie innych osób z forum,

 

Zgadzam się, dlatego ponawiam prośbę o dodanie możliwości ignorowania wybranych wątków. Byłaby to na pewno wielka oszczędność czasu, nerwów i serwera.

zgadzam się

 

 

PS.

Temat Jak podnieść jakość postów forum powstał nie w celu ograniczenia forum, ale z powodu braku zgody na FORMĘ wprowadzenia edycji postów. Edycja postów., Ograniczenie możliwości edycji..

Tak, żeby głosujący za ograniczeniem edycji postów, zrozumieli, że łatwo można wprowadzić mnóstwo innych ograniczeń, ale mało osób to zrozumiało.

 

Skierowany był do osób, które chciały ograniczyć innym możliwość edycji postów, natomiast same w innych tematach bardzo narzekały na inne ograniczenia, np. że posty są kasowane, itp. Na zasadzie, jak mi coś nie odpowiada, to źle, ale jak komuś, to bardzo dobrze, albo i lepiej. Rozgorzała wielka dyskusja, czyli motto forum.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chcecie pomóc dzieciom - dajcie im konkretny pieniądz, a nie jakieś 20gr dziennie - śmiech na sali.

 

Tu się nie zgodzę, każdy domainer-parkingowiec wie, że grosz do grosza... ;)

Swoją drogą ciekawe, jakie ctr mają takie akcje. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chcecie pomóc dzieciom - dajcie im konkretny pieniądz, a nie jakieś 20gr dziennie - śmiech na sali.

Zgadzam się, ale w przypadku pajacyka, jest to inna sprawa. Dziennie klika na stronie kilkaset tys. ludzi. Gdyby każdy tak myslał to nic by nie było.

Jednakze robienie tematów, gdzie wszyscy będą nabijać posty w stylu " Kliknąłem /Kliknęłam" jest nieciekawe.

----

 

Jesteście dorosłymi ludźmi (większosc z Was), a więc, przeznaczcie część Waszegu budzetu domenowego na pajacyka i będzie to lepsze od jednego kliknięcia dziennie. Jedna Wasza wpłata np. 10 zł =2000 kliknięć.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwi mnie, że tracicie masę czasu na tak głupią dyskusję. Lepiej coś ustalić od razu.

 

 

Zgadzam się, ale w przypadku pajacyka, jest to inna sprawa. Dziennie klika na stronie kilkaset tys. ludzi. Gdyby każdy tak myslał tonic by nie było. Jednakze robienie tematów, gdzie wszyscy będą nabijać posty w stylu " Kliknąłem /Kliknęłam" jest nieciekawe.

 

Jesteście dorosłymi ludźmi (większosc z Was), a więc, przeznaczcie część Waszegu budzetu domenowego na pajacyka i będzie to lepsze od jednego kliknięcia dziennie. Tzn.

POWAŻNE FORUM= POWAZNE PIENIĄDZE

 

Wymień mi z dwie osoby, które przeznaczą 20g na pajacyka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Halepenio czy na prawdę widzisz sens dalszej egzystencji tego tematu? Ciągniesz to na siłe - sam o tym dobrze wiesz. Kto chce ten klika, kto nie chce ten nie klika i voila. Poznaliśmy piękne serduszko halepenia, który walczy o czerstwe bułki dla biednych dzieci - liczy się gest! Bog patrzy z nieba i na pewno dostrzegł Twój piękny gest.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wymień mi z dwie osoby, które przeznaczą 20g na pajacyka ;)

 

Powiedz mi co to zmieni?

 

Uważam, nie ja jeden zresztą, że tego typu dyskusje nie mają sensu. Temat grosza co najwyżej powinien zakończyć się na pierwszym poscie, w którym była zachęta do klikania w podane linki. Dopisywanie kto jak i ile absolutnie mijało się z celem.

To indywidualna sprawa każdego na co przeznaczy własne pieniądze, czy czas poświęcony na klikanie, po co komu się "chwalić".

 

A obecny temat niepotrzebnie jest ciągnięty, najwyraźniej ktoś chce wzbudzić "ostrą dyskusje" moze nawet z nudów, tylko smutne jest to, że niebardzo udany temat dobrał.

 

A teraz tak patetycznie...nigdy więcej nie będzie 20 sierpnia 2008 roku, czy warto teraz wypisywac nie wnoszące niczego posty? czy np ten temat lub chwila w której dopiszecie "20gr" w temacie o groszu zmieni cokolwiek w Waszych zyciach?

Edited by pucek89

Share this post


Link to post
Share on other sites
Halepenio czy na prawdę widzisz sens dalszej egzystencji tego tematu? Ciągniesz to na siłe - sam o tym dobrze wiesz. Kto chce ten klika, kto nie chce ten nie klika i voila. Poznaliśmy piękne serduszko halepenia, który walczy o czerstwe bułki dla biednych dzieci - liczy się gest! Bog patrzy z nieba i na pewno dostrzegł Twój piękny gest.

 

Dziękuję ;) W Twoim przypadgu di.pl dowiedziało się że nie masz serca i nie pomagasz innym w potrzebie :P

 

Możesz wyjaśnić Twoją myśl ?

 

Bądź pierwszym i przelej na konto pajacyka swoje miesięczne dochodu z parkingu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
A teraz tak patetycznie...nigdy więcej nie będzie 20 sierpnia 2008 roku, czy warto teraz wypisywac nie wnoszącego niczego posty? czy np ten temat lub chwila w której dopiszecie "20gr" w temacie o groszu zmieni cokolwiek w Waszych zyciach?

 

Tak bo będę widział że na świecie są ludzie gotowi poświęcić swój wolny czas na pomaganie innym. Taki Dawpi i szogun sami nie pomagają bo ich to nie obchodzi a jak ktoś inny chce sobie poklikać to zaraz problemy w imię jakiś głupot typu "po co klikać za 20 groszy jak i tak domainersi wolą przelać 50 złoty albo oddac 1 procent". No tak tylko kto to robi? Czy jest na forum ktoś kto przelal 50 złotych na konto jakieś fundacji albo odprowadza 1% na cele charytatywne???? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×