Jump to content
DD

Na co zbiera pieniądze domainer? ;)

Na co zbierasz pieniądze?  

84 members have voted

  1. 1. Na co zbierasz pieniądze?

    • Dom
      25
    • Samochód
      30
    • Wesele
      10
    • Podróże
      20
    • Mieszkanie
      11
    • Pieniądze oddaję mojej żonie / dziewczynie / narzeczonej
      8
    • Inne domeny
      37
    • Waciki
      14
    • Inne
      22


Recommended Posts

2 x Łóżeczko , 2 x fotelik samochodowy, 2 x becik, ręczniki, pieluchy i inne tego typu. Te gadżety do lutego muszę zgromadzić, bo wtedy w domu będzie nas więcej o dwóch chłopaków :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] bo wtedy w domu będzie nas więcej o dwóch chłopaków :)

Gratulacje :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratulację, IDN w komplecie :)

 

No przecież pisał że oba IDN-y (z ogonkami). :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak jak już było wspomniane, zbiera pewnie na różne rzeczy, ale wydaje głównie na jedno - na przedłużenia :)

 

domeny lubią dobrze zjeść :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako kolekcjoner wacikow namietnie zbieram na taki jeden wielkosci dworca centralnego :). A tak serio to zazwycaj laduje wszystko w swoje serwisy lub w sprzet foto ... ostatnio mam na co zmierac, gdyz wlasnie na poczatku miesiaca pojawil sie nikon d3x :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyłączam się do gratulacji, ArturZ.

 

Ja natomiast kapustę na wesele - sierpień '09 - mam już odłożoną, autem śmigam, mieszkać będziemy mieli gdzie. Co zarobię (nie na domenach, w nie raczej tylko władam jak na razie), odkładam na konto, na lepsze czasy ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Hm ja jakoś na nic specjalnie nie zbieram. Mam satysfakcję z samego robienia dobrych interesów.

 

# działalność.pl

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

w przeddzień mikołajek, trochę to wygląda na koncert życzeń, więc ja zbieram m.i. powiedzmy na motocykl, jako dobre uczynki wymienie, ot choćby: WirtualnaNauka.pl, WirtualnaPomoc.pl.

tylko kto będzie Mikołajem... :)

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja narazie to w sumie wielu rzeczy sie nie dorobilem ale obecnie to pakuje zarobiona kase w swoje serwisy wiec tak naprawde jej nie widac... :) I pewnie jeszcze bedzie tak przez kilka lat... ale byc moze za jakis czas wreszcie pojde do swojej pierwszej pracy mimo 22 lat na karku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na różne rzeczy, ale podobnie jak Michałowi samo robienie interesów sprawia mi ogromną przyjemność :)

 

Artuz gratki ode mnie! Dublet. Rozumiem, że w lutym realizacja opcji założonych 9 miesięcy wcześniej..? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja zbieram na dokończenie serwisu a raczej reklamę i wszystkie sprawy związane z jego wdrożeniem, promocją i utrzymaniem przez kolejne miesiące, którego realizacje zleciłem już jakiś czas temu :)

 

Chociaż drugi samochód, nowy rower i jakieś mieszkanko też by się przydało :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
W przyszłym roku planuje przedłużać domeny, czas pomyśleć o odłożeniu parę złotych ;)

Tyle osób wspomina o zbieraniu na przedłużenie domen. Powinienem był dodać jeszcze jedno pole w sondzie - NASK ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbiera?, rozumiem ze chodzi o dluzsza perspektywe. ;)

Przeciez domeny to worek bez dna. ;)

Zbieram na przedluzenia i lepsze domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbieram na kształcenie mojej córki. Aktualnie domeny opłacają jej trzy godziny tygodniowo lekcji angielskiego w prywatnej szkole. Mam nadzieję, że z domen będzie kiedyś studiowała na najlepszych uczelniach w kraju lub za granicą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×