Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

A może ktoś zna jakąś www zbudowaną w oparciu o XML z programu partnerskiego bankier.pl ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jakie jest średnie wynagrodzenie za polecenie klienta na hotel / bilet lotniczy?

 

 

Również chciałbym poznać odpowiedź na to pytanie.

Czy ktoś korzysta z PP esky.pl ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też chętnie się dowiem jakie stawki proponuje partnerom eSky.pl

Może się ktoś podzielić jakie są prowizje w programie TOVO?

Napisałem im dwa dni temu maila, jednak wciąż czekam na odpowiedź.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też chętnie się dowiem jakie stawki proponuje partnerom eSky.pl

Może się ktoś podzielić jakie są prowizje w programie TOVO?

Napisałem im dwa dni temu maila, jednak wciąż czekam na odpowiedź.

 

Z tego co wiem, to aby podjąć współpracę musisz prowadzić działalność gospodarczą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z tego co wiem, to aby podjąć współpracę musisz prowadzić działalność gospodarczą.

Nie mam z tym żadnego problemu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

z włąsnego doświadczenia: weźcie pod uwagę, ze czym innym jst mieć serwis z ruchem, newsami etc i dobrze dopasowane reklamy, które kierują na znany i godny zaufania serwis-markę, a czym innym jest zdobyć zaufowanie klienta, zeby na naszej stronie/marce zamówił de facto bilet. pomijam kwestie, ze sam "content" z esky to mało, zeby się przebić np w google, trzeba dodac coś od siebie: strukture serwisu, dodatkowe informacje etc

 

to co czy dostaniemy 2, 5, 10 czy 20% to już naprade problem dalszy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

już osttanie testy i wersja 1.0 będzie wkróce dostępna dla szerszej rzeszy zainteresownaych

 

przyklady stronek w oparciu o nowy multicms:

 

http://www.nawozy.pl

http://www.mojefinanse.pl

http://www.parki-narodowe.pl

http://www.komis-samochodowy.pl

 

w wersji podstawowej mamy możliwość tworzenia stron z newsami i katalogiem + kilka statycznych stron + 7 pól reklamowych + 6 layoutów do wyboru + 60 IP do wyboru

 

także przy wersji tylko katalog praca polega tylko na skierownaiu domeny na dnsy, wybór layoutu, dodanie kategorii pasujących do domeny i akceptowanie wpisów oraz wprowadzenie reklam. nie trzeba mieć ani zdolności programistyczno, graficznych, ani serwera

 

szacowany koszty 100 pln netto rocznie za domenę w systemie

 

przy wersji z newsami trzeba jeszcze zadbać o informacje

 

sądzę, że z poczatkiem kwietnia będziemy potrzebować pierwszych klientów, którzy jednocześnie będą zgłąszać uwagi, probemy i pomysły rozwoju

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja zareklamuję PP, którego jestem managerem PP MapaZdrowia a o którym w tym wątku nikt nie wspominał. W ofercie są preparaty zdrowotne.

 

Krótko otrzymujesz prowizję od każdej sprzedaży dokonanej z Twojego polecenia (prowizje są kwotowe => oscylują w okolicach 20%). Są 2 poziomy poleconych (za 2 poziom prowizja wynosi 10% zarobków partnera).

 

Istnieje wieczna prowizja od raz przyprowadzonego klienta. W ofercie jest (na dzień dzisiejszy) 10 perswazyjnych mini-storonek z reklamami produktów. W tym PP partnerzy nie są zdanie tylko na siebie, mają dostęp do materiałów edukacyjnych i bogatych statystyk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto z Was działa w programie systempartnreski.pl ? Jakie macie opinie o nim, nie kantują Was ? Jestem w nim od paru miesięcy i złożono przez moją stronę kilka wniosków. Część została zatwierdzona i naliczono mi dosłownie kilka zł. Jednak co wzbudziło moje wątpliwości to to, że kwota naliczona nie zgadza się z punktami bonusowymi, tych w przeliczeniu mam dużo więcej. Z tego co zaobserwowałem w każdym miesiącu przy naliczaniu była taka niezgodność. Pisałem do nich chyba przez miesiąc. Dopiero wczoraj raczyli mi odpisać że wynagrodzenia są poprawnie naliczane tylko błędnie działa automat. Co jest dla mnie mało prawdopodobne, bo jak skomplikowany może być taki automat ? Po drugie tylko mi jako partnerowi taka sytuacja się zdarzyła ? - to też jest raczej nieprawdopodobne, a skoro więcej takich osób było to błąd był do poprawienia po pierwszym miesiącu. Z całej sytuacji coraz bardziej uważam, że to "banda kłamców i oszustów".

Zauważyliście podobną sytuację u siebie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto z Was działa w programie systempartnreski.pl?

Możesz powiedzieć ile średnio trwa rozliczenie wniosku od momentu wysłania. Gdzieś w pomocy czytałem że około 2 m-cy, a jak to w praktyce wygląda?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz powiedzieć ile średnio trwa rozliczenie wniosku od momentu wysłania. Gdzieś w pomocy czytałem że około 2 m-cy, a jak to w praktyce wygląda?

Kredyty gotówkowe rozliczane są w ciągu jednego miesiąca. Natomiast pozostałe nie wiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co sądzicie o www.money2money.pl co prawda stawki są mniejsze bo to pośrednik ale tu jest wszystko w jednym miejscu...

Korzystał ktoś ? Jakieś opinie ? Czekam na wasze odpowiedzi.

ja wlasnie dzis podpisalem z nimi umowe, zobacze jakie beda wyniki...stronki wygladaja ladnie, nie trzeba byc robic

Panowie, ak tam opinie i wrażenia? Zarobiliście coś w tym PP?

Sam używam bankiera ale zastanawiam się nad przejściem do Money2Money.

 

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie opinie.

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy kojarzycie może jakiś program partnerski sklepu który ma duży towaru? :) Szukam najbardziej zbliżonego odpowiednika programu partnerskiego Amazona gdzie jest feed praktycznie z większością ich towaru a asortyment naprawdę spory.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy kojarzycie może jakiś program partnerski sklepu który ma duży towaru? :) Szukam najbardziej zbliżonego odpowiednika programu partnerskiego Amazona gdzie jest feed praktycznie z większością ich towaru a asortyment naprawdę spory.

 

Kiedyś bardo fajny pp miał ebay, właśnie z takim feedem jak mówiesz. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale jakbyś sprawdził, to daj znać czy daleko jest ok :)

 

Pzdr,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×