Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

W jakim sensie styczność?

 

Mają PP i zbieram opinie. Bo waham się czy przystąpić pod nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałem właśnie maila z tradedoublera z ofertą programu partnerskiego t-mobile, może kogoś z was zainteresuje:

 

- 35zł prowizji od sprzedaży aktywacji (abonament) dotyczy:

- Oferty głosowej oraz internetowej

- Klientów indywidualnych & biznesowych

- 0,12zł netto/UV (unikalnego odwiedzającego)

 

Czy mając literówkę T-Mobile można zrobić minisajt, uruchomić PP i liczyć na zysk? Czy jest to sprzeczne z zasadami?

 

 

 

#SerwisPartnerski PL :)

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy mając literówkę T-Mobile można zrobić minisajt, uruchomić PP i liczyć na zysk? Czy jest to sprzeczne z zasadami?

 

Możesz próbować, ale moje aplikacje wszystkie odrzucili - chociaż nie mam żalu bo na domenach był póki co parking :) Ale widać, że patrzą kogo przyjmują do programu partnerskiego. Jak zobaczą literówkę swojej domeny to prawdopodobnie odrzucą, ale nie zaszkodzi spróbować.

 

Tylko pamiętaj, że wystawiasz się z tą literówką prosto do właściciela trademarka. Jak ktoś tam decyzyjny przyuważy tę literówkę to może rozpocząć procedurę uprzykrzania ci życia sądami polubownymi i możesz stracić domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz próbować, ale moje aplikacje wszystkie odrzucili - chociaż nie mam żalu bo na domenach był póki co parking :) Ale widać, że patrzą kogo przyjmują do programu partnerskiego. Jak zobaczą literówkę swojej domeny to prawdopodobnie odrzucą, ale nie zaszkodzi spróbować.

 

Tylko pamiętaj, że wystawiasz się z tą literówką prosto do właściciela trademarka. Jak ktoś tam decyzyjny przyuważy tę literówkę to może rozpocząć procedurę uprzykrzania ci życia sądami polubownymi i możesz stracić domenę.

 

Rzeczywiście, chyba sobie daruję :) Dziękuję za szybką odpowiedź.

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Czy mając literówkę T-Mobile można zrobić minisajt, uruchomić PP i liczyć na zysk? Czy jest to sprzeczne z zasadami?

 

Jak już napisał Gaks - marne szanse. Ominąć to można w inny sposób:

 

-Zrób minisite na innej domenie i przekieruj na nią ruch z literówki za pomocą 301.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Możesz próbować, ale moje aplikacje wszystkie odrzucili - chociaż nie mam żalu bo na domenach był póki co parking :) Ale widać, że patrzą kogo przyjmują do programu partnerskiego. Jak zobaczą literówkę swojej domeny to prawdopodobnie odrzucą, ale nie zaszkodzi spróbować.

 

Tylko pamiętaj, że wystawiasz się z tą literówką prosto do właściciela trademarka. Jak ktoś tam decyzyjny przyuważy tę literówkę to może rozpocząć procedurę uprzykrzania ci życia sądami polubownymi i możesz stracić domenę.

 

 

 

Jak sie rejestrowalem w netsales, by tam wymog podania przynajmniej jednego adresu do weryfikacji... Podalem wowczas jedna z moich domen, ktora byla jedynie ramką do strony z portfolio na AM. Bez problemu strona zostala przyjeta do netsales :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firma uti.pl proponuję bardzo korzystny program partnerski . Posiadamy gotowe banery, wory maili i wiadomości. Wystarczy promować naszą firmą na swoim serwisie, a otrzymasz 10% z prowizji partnerskiej swoich sprzedawców oraz dodatkowo 5 zł w momencie, gdy użytkownik pozyskany przez Twojego Poleconego dokona pierwszego zakupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam parę domen[literówki] pod euro2012 i zastanawiam się jak to ugryźć,czy są jakieś PP branży sportowej ,czy nastawiać się na zakłady bukmacherskie,albo parking?

Share this post


Link to post
Share on other sites

szukam programów partnerskich, które udostępniają kontent.

 

przykładem może być webepartners (ale ci akurat skupiają wiele ofert).

czy macie coś sprawdzonego?

 

pozdrawiam

P.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szukam programów dotyczących projektów domów ( jednorodzinnych, garaży itp )

Szukałem ale nic konkretnego nie znalazłem. W razie czego też bym poprosił :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co się orientuję większość pracowni ma swój PP tylko że trzeba się zapisywać do każdego z osobna.

Mam skrypt do tego typu działalności i chciałem go sensownie wykorzystać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka dni temu wystartował nowy program partnerski!

 

W tym programie możesz zarobić na sprzedaży szkoleń, konferencji,

szkoleń DVD i abonamentów forum na temat marketingu internetowego.

 

Na sprzedaży jednego szkolenia możesz zarobić nawet 227 złotych!

 

Promuj szkolenia MaxROY z zakresu Google Adwords, Facebook Ads,

SEO, Usability, E-mail marketingu i wiele więcej!

 

Wysokość prowizji: do 30%

Ważność cookies: 60 dni

Próg wypłaty: 250 PLN

 

Aktualnie w panelu partnera znajdziesz m.in. 37 bannerów, linki

partnerskie, narzędzie do maskowania linków partnerskich, raporty,

możliwość korzystania z bezpośrednich linków (bez parametru z Twoim

ID partnerskim!).

 

Zarejestruj się teraz i zacznij zarabiać >

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może mi ktoś wytłumaczyć jak chłopu na miedzy, jak najprościej podpiąć domenę (przekierowanie) do programu partnerskiego groupon (ew. innego tego typu serwisu)? Zrobiłem przekierowanie na jakiś tam link niby z moim ID polecającym ale coś nie śmiga - a ruch jest na pewno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może mi ktoś wytłumaczyć jak chłopu na miedzy, jak najprościej podpiąć domenę (przekierowanie) do programu partnerskiego groupon (ew. innego tego typu serwisu)? Zrobiłem przekierowanie na jakiś tam link niby z moim ID polecającym ale coś nie śmiga - a ruch jest na pewno. ;)

 

 

 

 

nie koniecznie jest źle ja mam podpięty link z refID ponad 400 u/miesiąc i 10 pln w pół roku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem czy odpowiedni temat, ale czy ktoś z Was może wie, czy pp systempartnerski.pl (od bankiera) wysyła informację do US o twoich zarobkach? przewertowałęm regulamin, i jego ostatnią poprawkę, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
nie wiem czy odpowiedni temat, ale czy ktoś z Was może wie, czy pp systempartnerski.pl (od bankiera) wysyła informację do US o twoich zarobkach? przewertowałęm regulamin, i jego ostatnią poprawkę, ale nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji...

 

Wydaje mi się że nie, tzn. może nie stricte o Twoich zarobkach ale o swoich płatnościach dla ciebie pewnie tak (jednak, z ich strony, nikt tam tego nie interpretuje jako "Twoje zarobki")

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukam PP jakiegoś serwisu typu banksms.Takiego który umożliwia przesyłanie na konto bankowe swojej "nadwyżki" z konta prepaid telefonicznego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o program partnerski typu "Model -Twój własny sklep" czy ktoś pod swoimi domenami stosuje taki rodzaj sprzedaży ?

 

Mam plan otworzenia sklepu pod jedną z moich domen i zastanawiam się czy przed takim ryzykiem nie wejść w tego typu współpracę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×