Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

to jest podobnie jak z prawnikami, tez mają zakaz reklamy, ale swoje strony w internecie mają, do tego wpisy w katalogach, płatne artykuły...

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jest podobnie jak z prawnikami, tez mają zakaz reklamy, ale swoje strony w internecie mają, do tego wpisy w katalogach, płatne artykuły...

 

Nie wiem czy tak podobnie, prawnicy raczej wiedzą co robią (i co mogą), aptekarze mogą mieć większe obawy i wątpliwości, zwłaszcza że zapis jest dość świeży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy tak podobnie, prawnicy raczej wiedzą co robią (i co mogą), aptekarze mogą mieć większe obawy i wątpliwości, zwłaszcza że zapis jest dość świeży.

na początku będzie strach, ale potem wezmą przyklad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jest podobnie jak z prawnikami, tez mają zakaz reklamy, ale swoje strony w internecie mają, do tego wpisy w katalogach, płatne artykuły...

 

to jest na innej zasadzie robione, doradztwo prawne moze byc reklamowane i oni takie uslugi reklamuja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znacie jakieś bezpośrednie PP z dożywotnią prowizją od pozyskanego klienta bez ograniczeń co do ważności cookies etc.? Wiem, że niektóre sklepy na IAI-shop mają to tak skonfiugurowane ale znaleźć je nie jest wcale prostą sprawą...

Share this post


Link to post
Share on other sites

znacie może jakąś bazę programów partnerskich gdzie podają url do przekierowania i nic ich nie obchodzi (typu bannery na stronie, akceptacja strony etc.)? :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

znacie może jakąś bazę programów partnerskich gdzie podają url do przekierowania i nic ich nie obchodzi (typu bannery na stronie, akceptacja strony etc.)? :)

 

Podpinam się :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znacie może jakąś bazę programów partnerskich gdzie podają url do przekierowania i nic ich nie obchodzi (typu bannery na stronie, akceptacja strony etc.)? :)

Również się o to miałem dawno zapytać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ebrokerpartner.pl - ale ta firma dosc po macoszemu traktuje ten program partnerski, np. przedostatnie rozliczenie bylo w listopadzie a ostatnie dopiero teraz pod koniec lutego.

Do tego zmieniaja linki partnerskie zupelnie o tym nie informujac, trzeba sprawdzac samemu czy sie link nie zmienil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ebrokerpartner.pl - ale ta firma dosc po macoszemu traktuje ten program partnerski, np. przedostatnie rozliczenie bylo w listopadzie a ostatnie dopiero teraz pod koniec lutego.

Do tego zmieniaja linki partnerskie zupelnie o tym nie informujac, trzeba sprawdzac samemu czy sie link nie zmienil.

Potwierdzam, że lecą sobie w kulki. Może padają i nie są wypłacalni.. Edited by monty

Share this post


Link to post
Share on other sites

szukałem szukałem i znalazłem chyba - netsales.pl i salesmedia.pl mają programy partnerskie gdzie dają tylko link. Dużo tego nie ma ale zawsze coś :)

 

Np dzisiaj coś nowego się pojawiło, 7zł za wypełnienie formularza:

 

Plus CPL Kategoria witryny: Wszystkie Dostępne formy: Display, Mailing, Link tekstowy, Wpis na fanpage Strona docelowa: Landing page Systemy reklamowe: Social Ads, AdWords, AdKontekst Motywowanie ruchu: Nie Cel programu: Pozyskanie osób zainteresowanych ofertą sieci Plus
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jest pole do rozwoju dla aftermarket i premium - jakby na forum powstał taki temat i było nim realne zainteresowanie, to kto wie, kiedyś podobno były już próby, by oferować programy partnerskie,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znacie jakieś bezpośrednie PP z dożywotnią prowizją od pozyskanego klienta bez ograniczeń co do ważności cookies etc.? Wiem, że niektóre sklepy na IAI-shop mają to tak skonfiugurowane ale znaleźć je nie jest wcale prostą sprawą...

 

Podbijam pytanie - sam wychaczyłem jeden program w takim modelu rozliczeń i jestem bardzo zadowolony. Branża "kolekcjonerzy" - prowizja dożywotnia 10%, wypłacalni (sprawdzone ju kilka razy).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podbijam pytanie - sam wychaczyłem jeden program w takim modelu rozliczeń i jestem bardzo zadowolony. Branża "kolekcjonerzy" - prowizja dożywotnia 10%, wypłacalni (sprawdzone ju kilka razy).

Post z cyklu:

1. Bzdury, absurdy, bezsensy, buble, kicz.

2. Wiem, ale nie powiem.

3. Pies ogrodnika.

4. To żeś pomógł...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post z cyklu:

1. Bzdury, absurdy, bezsensy, buble, kicz.

2. Wiem, ale nie powiem.

3. Pies ogrodnika.

4. To żeś pomógł...

Post z cyklu: liczę na wodę po ogórkach ale wcześniej nie wykazałem chociaż minimalnego zainteresowania pisząc chociażby PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukam dobrego (uczciwego, opłacalnego, niezawodnego, z dużym wyborem narzędzi) programu partnerskiego dotyczącego sprzedaży biletów lotniczych, co polecilibyście? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ebrokerpartner.pl - ale ta firma dosc po macoszemu traktuje ten program partnerski, np. przedostatnie rozliczenie bylo w listopadzie a ostatnie dopiero teraz pod koniec lutego.

Do tego zmieniaja linki partnerskie zupelnie o tym nie informujac, trzeba sprawdzac samemu czy sie link nie zmienil.

Już dawno zrezygnowałem bo robią wszystko aby aby Cie wyrolować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam http://partner.lataj.pl/ ale nie testowałem. Biorąc pod uwagę kto jest ich partnerem i od ilu lat, można sądzić że są uczciwi.

 

dzięki za linka, szukałem akurat czegoś podobnego do eskypartners.com bo tam mają niemiłe zapisy w regulaminie.

Sprawdzę jak w lataj ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×