Jump to content
heden.pl

Sunrise System Sp. z o.o. - opinie

Recommended Posts

Wysokie :)

Dlatego pytam o opinie ;)

W większości firm płacisz dopiero za wynik, więc sam oceń czy warto tyle zapłacić za 1 stronę wyników na dane sowo kluczowe.

 

PS. Możesz podesłać na priv ich wycenę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak najszybciej sprawdzic jakosc firmy ? Wpisz w google "pozycjonowanie" i zobacz kto sie trzyma w czolowce :)

 

Pozdrawiam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie żebym coś sugerował

 

http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=54246

 

nie mam nic wspólnego z nimi, nigdy nie korzystałem z usług, ale czasem też warto trochę tu i tam zasięgnąć opinii, potem przefiltrować to przez jakiś filtr, na koniec rzucić monetą i ewentualnie wtedy skorzystać :)

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodatkowa lektura:

http://fakty-mity-seo.info/2008/03/14/sunr...-banialuki.html

http://www.goldenline.pl/forum/pozycjonowa...tron-www/548468

 

zastrzegam, ze dzialam w tej samej branzy i moja opinia bylaby nieobiektywna.

__

 

jesli chcesz znalezc pozycjonera na kilka powaznych serwisow, to najszybciej bedzie, jak wpiszesz w googielu "pozycjonowanie", czy "pozycjonowanie stron" i "pozycjonowanie stron www" i z kazdej frazy wynotujesz sobie top20 firm.

wysylasz do nich zapytania m.in. o przyblizone koszta oraz o przyklady jakichs serwisow, ktorymi sie zajmuja (powinni podac chociaz dwa-trzy) i juz bedziesz mial jakies porownanie...

 

najlepiej jednak popytac swoich wspolpracownikow biznesowych...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na PiO był jeszcze jakiś wątek z pytaniami, które warto zadać pozycjonerom, aby nie okazało się, że mają pińcet dwa dziwińcet milionów punktów w SWL i Addera.

 

Sprawdź w Google interesujące Ciebie słowa kluczowe, a potem kto pozycjonował strony w Top10 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprawdź w Google interesujące Ciebie słowa kluczowe, a potem kto pozycjonował strony w Top10 :)

 

To jest lepsze rozwiązanie niż sprawdzanie tylko dla słowa "pozycjonowanie", głównie ze względu na cenę, a skuteczność dla słowa "pozycjonowanie", może wynikać z czasu jaki strona spędziła w sieci. Tylko rocker nie napisał jak to zrobić.

 

Celem Google jest pokazywanie wyników nie tych, które chcą pokazać pozycjonerzy, ale tych których szukają użytkownicy, więc teoretycznie treść i popularność w sieci powinna być najważniejsza.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczynali chyba 4 lata temu i mają dobry marketing jak domeny.pl. Już na samym początku mieli artykuły w wyborczej, gdy jeszcze nic nie potrafili. Nie potrafią nawet wypozycjonować własnej strony. Strata pieniędzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaczynali chyba 4 lata temu i mają dobry marketing jak domeny.pl. Już na samym początku mieli artykuły w wyborczej, gdy jeszcze nic nie potrafili. Nie potrafią nawet wypozycjonować własnej strony. Strata pieniędzy.

 

No dzięki. Oferta na wysokie x xxx miesięcznie za 2 serwisy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No dzięki. Oferta na wysokie x xxx miesięcznie za 2 serwisy :)

To chyba jakieś bardzo poważne frazy i konkretny serwis się szykuje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To chyba jakieś bardzo poważne frazy i konkretny serwis się szykuje :)

Heden głównie gustuje w finansach to i konkretne finanse na to przeznacza bo tylko same szczyty go interesują ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No dzięki. Oferta na wysokie x xxx miesięcznie za 2 serwisy :)

 

 

x xxx miejmy nadzieje, że za jakieś rozsądne frazy i nie na 50 miejscu ;)

 

Ja osobiście doświadczyłem naciągania seo przez jedną z agencji. Chcieli abym płacił troche ponad 1k za 3-4 średnio trudne frazy nawet na pozycji 10-20. Wszystko byłoby jeszcze ok gdyby było coś z tego ruchu ale w moim przypadku kompletnie nic. Skusiłem się na ofertę seo bo ta agencja robiła mi pewien serwis.

 

Teraz z czasem wiem, że ich "najlepszy specjalista seo w Polsce" po prostu miał sporo punktów w jakims linkorze itd ;-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybór partnera SEO to dosyć żmudne zadanie, jeśli ma być dobrze wykonane i jeśli nie masz znajomych, którzy mogliby Ci coś polecić. Postaraj się o jakąś analizę od potencjalnej firmy na temat profitów, jakie uzyskasz za pomocą ich usług (nie chodzi o fajne wykresy w niemal automatycznym mailu zwrotnym). Większość ludzi jakich znam umawia się po prostu na spotkanie w celu omówienia strategii współpracy, kosztów, marży, zysków (Twoich).

Jeśli chodzi o sposób pozyskania kontaktu, to SERP to tylko czubek góry lodowej, spróbuj wyjść trochę na przeciw, PiO, Profeo, GoldenLine?.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Necikiem. Jedyna opcja to podpisana umowa na długo i płatność po osiągnięciu wyników.

Umowa na dłużej niż do momentu osiągnięcia wyniku. Jako zabezpieczenie dobrego wykonania po ewentualnej zaplacie.

Tyle xx co Podałeś to moim zdaniem sporo. Ale za malo mam danych aby oceniac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunrise znane jest głównie z kontrowersji wokół metod stosowanych przez nich i ma wiele negatywnych opinii. Sam mam złe doświadczenia, choć nie jako klient, ale to już na dłuższą dysputę.

Drobna uwaga: płatność za efekty w większości przypadków oznacza, że firma pozycjonująca nie angażuje swojego zaplecza/nie ma go oraz pieniędzy. Choć czasem faktycznie taka firmę stać na podjęcie ryzyka i zaangażowanie własnych środków, ale wtedy liczy na długoterminowy zwrot. Długoterminowy = umowa na długi czas, a algorytm G może się zmienić jutro. I kółko się zamyka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firma z Poznania, która nie potrafi się wypozycjonować na "pozycjonowanie Poznań". Cóż tak bywa w tej branży - wielkie słowa, małe czyny. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Firma z Poznania, która nie potrafi się wypozycjonować na "pozycjonowanie Poznań". Cóż tak bywa w tej branży - wielkie słowa, małe czyny. Pozdrawiam

Ja mam firmę z Wrocławia i tez jestem daleko na "pozycjonowanie wrocław". Gdybyś wiedział jakie w większości są zapytania z serpów, poważnie rozważyłbyś obecność tam na te słowa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak najszybciej sprawdzic jakosc firmy ? Wpisz w google "pozycjonowanie" i zobacz kto sie trzyma w czolowce ;)

 

absolutnie TAK NIE RÓB! ja tak zrobiłem i oprócz tego że zero efektów to jeszcze szkód narobili. Wypozycjonować stronę na frazę pozycjonowanie mozna stosunkowo łatwo, przygotowując pod tą frazę całą stronę i mocno się w to angażując co nie znaczy że ten ktoś portafi wypozycjonować inne frazy.

 

zatrudnianie firmy pozycjonerskiej i rozliczanie tylko za efekty to wabik na który prawie wszyscy się łapią

po1. nie płaci się tylko za efekty tylko również za wykonaną konkretną pracę

po2. przed każdą czynnościa którą firma wykona musisz być o tym poinformowany i ja zaakceptować

 

inaczej włączą swoje spamiarki i będą się modlić o efekty. jak efekty będą to Cię skasują a jak ich nie będzie to trudno nie udało się: zmarnowałeś 6 miesięcy czekania i masz masę syfiastych i w większości nieusuwalnych linków do swojej strony oraz dobry filtr gwarantowany.

 

nie wiem z jakiej branży serwis chcesz pozycjonować. po roku doświadczeń z pozycjonerami wiele się nauczyłem na własnej skórze. chetnie podzielę się swoimi doświadczeniami, jak chcesz to pytaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wystarczy zapytać xsawerego na PW i będziesz wiedział z kim współpracować, kogo unikać, kto da radę a kto myśli, że da ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
na początek lepszym rozwiązaniem będzie Adwords

...i dużo droższym...

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×