Jump to content
Sign in to follow this  
tyleoile

LFM.PL po serwisie

Recommended Posts

Witam

 

do sprzedania mam LFM.pl

 

trzyliterówka po działającym od 2004 roku serwisie

 

Serwis poświęcony był : :)

Liga Football Managerów :P

 

Obecnie nie jest zagospodarowana leżała w zanadżu na cieżkie czasy bądź kiedy jej wartość wzrośnie adekwatnie.

 

Czekam tylko na poważne oferty z zamiarem kupna i bogatego kupca.

 

wszystkie oferty poniżej XX.XXX raczej nie bedą brane pod uwagę.

 

Kontakt PW jako jedyna opcja składania ofert

Share this post


Link to post
Share on other sites

cóż tylko krowa nie zmienia zdania :)

 

Jeśli chodzi o ruch:

- w tych czasach 3,5 do 4k uu dziennie

- obecnie nie jest podpięta i nie są prowadzone statystyki więc nie mogę powiedzieć

 

PR - kształtował się na poziomie 3-4, obecnie ... nie wiem

Share this post


Link to post
Share on other sites
trzyliterówka po działającym od 2004 roku serwisie

 

zapomniałeś napisać, że ten serwis zakończył działalność 2 listopada 2005 roku..., ale to tylko taki szczegół :):P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

prawda pisałem że nie działa nie pisałem od kiedy nie działa

 

to bardziej wynik podjęcia decyzji o sprzedaży niż chęć wprowadzenia w błąd dlatego dałem link do wayback

 

Dziś rano po trwających miesiącami dyskusji postanowiliśmy że sprzedamy domenę której nie używamy od dłuższego czasu, dlatego trochę się spieszyłem z opublikowaniem tego posta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to moze tak dla sprawdzenia ruchu wartoby bylo ja zaparkowac choc na chwile? Troche juz czasu minelo od 2005...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jaki ruch wzbudził by Wasza uwagę oczywiste jest dla mnie to że ruchu 3,5-4 uu jaki był nie ma się co spodziewać nie sądzę żeby był też jakiś dający na początku zyski.

 

tu chodzi o coś innego daję Wam okazją zainwestować w domenę która ładnie brzmi i ładnie się pisze bez "Y" Ź Ć Ń Ż i innych słabych liter.

 

dobrze wiecie 2 lata temu można było kupić 3 literówkę za 200-300 zł dziś DD sprzedaje po 5k

 

ile kosztuje utrzymanie? 50pln rocznie ?

za kolejna 2 lata będzie to domena majątek.

 

oczywiście jeśli ktoś patrzy na to perspektywicznie a nie zakłada że będzie miał ruch 3-4k uu od razu

 

Nie sugeruję że taki ruch jest teraz możliwy mówię że domena jest warta sporo, a ruch można wygenerować sobie.

 

Na parkingu na pewno nie zarobi na siebie nie licz na to. A ruch który był też nie ma znaczenia w sumie.

 

nie przez przypadek teraz idzie na sprzedaż ponieważ ktoś kto chciałby na niej coś postawić mógłby nadużyć zaufania ludzi związanych niegdyś z LFM to była duża i prężna społeczność bardzo aktywna nie chcieliśmy jej przekazać komuś kto wykorzysta jej zaufanie do LFM w sposób niezgodny z założeniami społeczności której byliśmy częścią.

 

Trzeba było odczekać ten czas i teraz po kilku latach możemy sprzedać domenę z czystym sumieniem.

 

Podkreślam nie sprzedaję ruchu, czy nawet ruchu na domenie, a domenę.

 

jak chcesz kupić domenę z ruchem na parkinu polecam :

#laski.sex.pl mam ją tydzień zarobiła 0,88USD bez żadnego wysiłku

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobrze wiecie 2 lata temu można było kupić 3 literówkę za 200-300 zł dziś DD sprzedaje po 5k

 

ile kosztuje utrzymanie? 50pln rocznie ?

za kolejna 2 lata będzie to domena majątek.

 

A nie lepiej w takim razie poczekać te dwa lata i zgarnąć ten majątek dla siebie?

 

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie lepiej w takim razie poczekać te dwa lata i zgarnąć ten majątek dla siebie?

 

 

Grzesiek

 

Więc jest taka opcja jak nie będzie dobrej oferty będziemy czekać.

 

To chyba oczywiste.

 

Na przedłużenie takiej domeny nie szczędzę środków :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie lepiej w takim razie poczekać te dwa lata i zgarnąć ten majątek dla siebie?

 

 

Grzesiek

 

ale przecież tyleoile daje nam znakomitą okazję do złotego interesu.. to nic, że serwis pod tą domeną zakończył działalność 3,5 roku temu, a statystyk brak... cena to tylko XX.XXX zł, wiec skoro dziś DD z palcem w *** sprzedaje trzyliterówki po 5k, to za rok będzie można sprzdawać po 10k, a po 2 latach na pewno po 20k Naprawdę warto zainwestować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale przecież tyleoile daje nam znakomitą okazję do złotego interesu.. to nic, że serwis pod tą domeną zakończył działalność 3,5 roku temu, a statystyk brak... cena to tylko XX.XXX zł, wiec skoro dziś DD z palcem w *** sprzedaje trzyliterówki po 5k, to za rok będzie można sprzdawać po 10k, a po 2 latach na pewno po 20k Naprawdę warto zainwestować :)

 

OK. Daj mi znać jak Ci poszło z tą inwestycją :P

Złapałem ostatnio kilka 3L na opcję więc nie będę pazerny, bo to może w końcu zgubić :P

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

ala.pl

 

czy ja napisałem że domena z serwisem ? napisałem po serwisie

czy ja napisałem że sprzedaż ją za 20k za dwa lata? napisałem że będzie warta majątek

i teraz odpowiedz sobie na pytania poniższe:

 

Czy gdybyś nie wierzył w rosnąca wartość domen czy kupiłbyś jakąkolwiek nawet za 0,99pln w nazwa.pl?

Czy zdajesz sobie sprawę że liczba sensownym domen jest ograniczona?

Czy uważasz że cena sensownych domem wzrasta wraz z upływem lat?

 

Odpowiedz a potem jak chcesz możemy prowadzić Akademicką dyskusję ale PW a nie zabierając innym czasu.

 

powiem tak

 

nie znalazłem Twojej oferty na PW i nie ma tam żadnej nawet śmieszniej kwoty

 

więc nie jesteś zainteresowany

 

nie mówię że cena jaka oczekuję jest niska nie obiecuję Wam gór złota

 

nie jesteś zainteresowany nie prowadź dyskusji bo ona i tak do niczego nie prowadzi a jak chcesz się podroczyć, albo pospierać wybierzmy inny temat :) i inne miejsce

 

To nie dział wycena ani nie dział opinie, to dział sprzedam, a jak nie jesteś zainteresowany kupnem to po co ta dyskusja :P

Edited by tyleoile

Share this post


Link to post
Share on other sites
ala.pl

 

czy ja napisałem że domena z serwisem ? napisałem po serwisie

czy ja napisałem że sprzedaż ją za 20k za dwa lata? napisałem że będzie warta majątek

i teraz odpowiedz sobie na pytania poniższe:

 

Czy gdybyś nie wierzył w rosnąca wartość domen czy kupiłbyś jakąkolwiek nawet za 0,99pln w nazwa.pl?

Czy zdajesz sobie sprawę że liczba sensownym domen jest ograniczona?

Czy uważasz że cena sensownych domem wzrasta wraz z upływem lat?

 

Odpowiedz a potem jak chcesz możemy prowadzić Akademicką dyskusję ale PW a nie zabierając innym czasu.

 

powiem tak

 

nie znalazłem Twojej oferty na PW i nie ma tam żadnej nawet śmieszniej kwoty

 

więc nie jesteś zainteresowany

 

nie mówię że cena jaka oczekuję jest niska nie obiecuję Wam gór złota

 

nie jesteś zainteresowany nie prowadź dyskusji bo ona i tak do niczego nie prowadzi a jak chcesz się podroczyć, albo pospierać wybierzmy inny temat :) i inne miejsce

 

To nie dział wycena ani nie dział opinie, to dział sprzedam, a jak nie jesteś zainteresowany kupnem to po co ta dyskusja :P

 

przede wszystkim piszesz półprawdy:

 

- pisząc od kiedy działał serwis pod tą domeną nie napisałeś do kiedy, a to zmienia punkt widzenia

- piszesz jakie były statystyki, ale nie potrafisz udowodnić, że obecnie jest choćby kilka wejść dziennie

- piszesz, że DD sprzedaje dziś domeny po 5k i przechodzisz nad tym do porządku dziennego, zapominając oczywiście, że dziś najczęściej 3-literowki sprzedają się do 500zł

- piszesz, że za dwa lata ta domena będzie warta majątek - skąd ta pewność?

 

Po tym wszystkim ciężko siedzieć cicho, nawet jeśli to nie dział "wyceny"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po tym wszystkim ciężko siedzieć cicho, nawet jeśli to nie dział "wyceny"

 

a to wszystko nazywa się "kreatywny marketing". tylko że każda półprawda jest kłamstwem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
przede wszystkim piszesz półprawdy:

 

- pisząc od kiedy działał serwis pod tą domeną nie napisałeś do kiedy, a to zmienia punkt widzenia

- piszesz jakie były statystyki, ale nie potrafisz udowodnić, że obecnie jest choćby kilka wejść dziennie

- piszesz, że DD sprzedaje dziś domeny po 5k i przechodzisz nad tym do porządku dziennego, zapominając oczywiście, że dziś najczęściej 3-literowki sprzedają się do 500zł

- piszesz, że za dwa lata ta domena będzie warta majątek - skąd ta pewność?

 

Po tym wszystkim ciężko siedzieć cicho, nawet jeśli to nie dział "wyceny"

Nie zgodzę się z Tobą (ale widać będziemy prowadzić tę dyskusję jeszcze bardzo długo)

 

- piszę od kiedy działał serwis z informacją że już nie działa (fakt mogłem napisać od kiedy nie działa), ale co najważniejsze nie piszę że sprzedaję serwis tylko domenę która jest w sieci od 5 lat

- zapytałeś o statystyki podałem Ci statystyki archiwalne ( z zaznaczeniem że są archiwalne) i informacją że teraz nie są prowadzone statystyki i nie wiem jakie są. W późniejszych postach podkreślam, że nie o ruch tu chodzi tłumacząc dlaczego domena była tak długo utrzymywana jako bez ruchu i tłumacząc że zależało nam na tym właśnie aby nikt nie wykorzystywał zaufania jakie zdobył poprzedni serwis to chyba jest dość jasno określone. Nie wspominałem o ruchu w pierwszym poście bo nie sprzedaję domeny z ruchem. Tylko domenę po serwisie. Nie wiem jakim trzeba było by być naturszczykiem żeby nie potrafić sprawdzić przed wydaniem takiej kwoty pieniędzy takich danych. :)

- Piszę o przykładzie DD ale nie tylko on sprzedaje domeny 3literowe w tych cenach, przedstawiam przykład który odzwierciedla INWESTORA domenowego, a nie kogoś kto chce kupić za 200 a sprzedać za 15000, z założeniem że nie wykluczam iż DD i inni inwestorzy tak nie działają, domeny 3literowe chodzą po 500 pln a i owszem wśród tych którzy szybko chcą zdyskontować swoją inwestycję. Osobiście kupiłem niedawno domenę 3 literową za 150pln ale ma literkę "Y" w nazwie. Poczekam może zrobię na niej serwis i może sprzedam

- skąd pewność ponieważ domeny to rynek relatywnie ograniczony. 2 i 3 literówki to rynek w zasadzie zamknięty jeśli nie uda Ci się chwycić jakiegoś spadu (ponieważ ktoś przeoczył temat), bądź kupić na Allegro za psie pieniądze to musisz wydać duuuużą kasę

 

Pół prawdy??

 

nie sądzę wszytsko zalezy od podejścia i nastawienia do tematu.

 

Prosty test

 

Niech DD wystawi podobny temat.

Będziecie w większości pisać że super interes i że na pewno ma klienta.

 

Tylko pytanie skąd biorą się ceny za domeny w zestawieniu 100 najdrożej sprzedanych domen w Polsce za rok 2008.

 

Na pewno nie z wyceny na di.pl

 

Jak dla mnie koniec tematu.

 

Oczywiście jeśli uda Ci się sprzedać domenę yty.pl za więcej niż 500 pln będę pierwszy który Ciebie za to pochwali a jak sprzedasz ją za więcej jak 1k będę bił Ci pokłony. Ale nie będę po Tobie jechać że wystawiłeś ją na sprzedaż za takie kwoty.

 

Po raz wtóry po co ta dyskusja?

 

Jak się ją uda sprzedać za satysfakcjonujące pieniądze to będziecie bić brawo do tego czasu będziecie gryźć po kostkach. Sam się na to czasem łapię. Jeśli tak kogoś potraktowałem przepraszam. Czasem brak mi wyobraźni bo każdy z nas jest ograniczony. Ale podkreślam po co ta dyskusja tutaj?? Nie wiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękny OT się zrobił.

Kolega może nie napisał wszystkiego ale napisal tyleoile :)

Dla mnie info podane w linku pierwszego posta bylo wystarczające.

Share this post


Link to post
Share on other sites
- Piszę o przykładzie DD ale nie tylko on sprzedaje domeny 3literowe w tych cenach, przedstawiam przykład który odzwierciedla INWESTORA domenowego, a nie kogoś kto chce kupić za 200 a sprzedać za 15000, z założeniem że nie wykluczam iż DD i inni inwestorzy tak nie działają, domeny 3literowe chodzą po 500 pln a i owszem wśród tych którzy szybko chcą zdyskontować swoją inwestycję. Osobiście kupiłem niedawno domenę 3 literową za 150pln ale ma literkę "Y" w nazwie. Poczekam może zrobię na niej serwis i może sprzedam

 

Nie chciałbym się wymądrzać ale zapytaj DD czy kupiłby jakąś 3 literówkę bez znaczenia za xx xxx.

Osobiście wątpię. 1k to maksimum. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie chciałbym się wymądrzać ale zapytaj DD czy kupiłby jakąś 3 literówkę bez znaczenia za xx xxx.

Osobiście wątpię. 1k to maksimum. :)

 

 

Heden :P

 

zapytam Ciebie w ten sposób za ile byś sprzedał 3 literówkę

zwłaszcza taka którą przez jakiś czas sam tworzyłeś

 

:P

 

Kwotę możesz pozostawić dla swojej wiadomości. :P

realtywizm czysty relatywizm

 

Oczywistym dla mnie jest to że kupić tanio drogo sprzedać.

Czasem jest jednak warto kupić drogo i sprzedać jeszcze drożej. (ale tylko czasem)

Może się okazać że ktoś z Was ma klienta który czeka na ładną 3 literówkę i ta może akurat się spodobać wtedy będziecie jej posiadaczami przez 5 minut. W końcu jesteście brokerami domen :P wierze w Was widze co potraficie.

 

AD. ala.pl

rzuciłem okiem na Twoje folio jakoś nie sprzedajesz 3 literówek za 500pln chętnie kupię np ala.pl za 500pln

Kwoty jakie podajesz to od 5000-8000 pln a za ala.pl złóż ofertę. Przyganiał kocił garnkowi. Półprawdy mówisz półprawdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze po prostu di.pl to nienajlepsze mniejsce na oferowanie 3 literowek za min. XX.XXX :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
AD. ala.pl

rzuciłem okiem na Twoje folio jakoś nie sprzedajesz 3 literówek za 500pln chętnie kupię np ala.pl za 500pln

Kwoty jakie podajesz to od 5000-8000 pln a za ala.pl złóż ofertę. Przyganiał kocił garnkowi. Półprawdy mówisz półprawdy.

 

to jednak co innego wystawienie wysokiej ceny wyjściowej niż pisanie o ruchu sprzed 3,5 lat, nie reprezentatywnych cenach sprzedaży DD i obiecywanie majątku za 2 lata :)

Edited by ala.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMO dobrze by było aby na temat wypowiedział się np Seles. Jego wyniki są dla mnie pewnego rodzaju wyznacznikiem. A jeśli została poruszona osoba DD to też by było miło aby się wypowiedział, w świetle swojej deklaracji, że puszcza 3 literowe nie niżej niż ostatnio sprzedał Seles. Dla mnie ważne jest nie tylko kto jakie posiada domeny ale i doświadczenie w sprzedawaniu.

 

tyleoile wystawia za ileś k ktoś inny za 5-8K. Każdemu wolno.

 

Edit

SELES widzę Cię :)

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie obiecałem Ci majątku za dwa lata ale powiedziałem że domena będzie warta majątek to co innego

 

i to jest raz

 

dwa pytałeś o ruch powiedziałem Ci jaki jest czy coś jest w tej kwestii nie zrozumiałe ? pisałem o ruchu z czasów jaki był serwis i pisałem że nie ma to teraz znaczenia i że teraz nie prowadzimy statystyk poniewaz domena nie jest w używana do tego napisałem dlaczego była nie używana. Czy to jest jasne?

 

Ceny DD są nie reprezentatywne to jakie są?

mtz - 4,9 k

ptd 12k

kvm 5k

oto jak podał sprzedawca XX.XXX

 

czy reprezentacją dla Ciebie cen 3literówek jest yty.pl za 200pln ??

 

Ponawiam pytanie za ile sprzedasz ala.pl kupię za te Twoje średnie 500pln dorzucę jeszcze VAT

Pasuje? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zejdz na ziemie chlopaku za takie kwoty to lataja teraz 2literowki.Musisz wziac pod uwage iz sa 2 rodzaje cen-dla KK i resellera.Dajac ogloszenie na di.pl sila rzeczy powinienes przygotowac cene dla resellera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×