Jump to content
necik

Skrypt sklepu internetowego

Recommended Posts

Witam,

 

Powoli rozglądam się za jakimś płatnym oprogramowaniem do sklepu internetowego. Zależy mi przede wszystkim na jakości wykonania, dużej liczbie dodatków oraz sprawnym supporcie (zwłaszcza przy wdrożeniu). Czy możecie coś polecić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogę, ale nie będę tutaj robił reklamy.

Jak Pan sobie życzy proszę o informację na PW, przekażę informacje.

Posiadają już sporą klientelę i stały support, który jest b. dobry.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mogę, ale nie będę tutaj robił reklamy.

Jak Pan sobie życzy proszę o informację na PW, przekażę informacje.

Posiadają już sporą klientelę i stały support, który jest b. dobry.

Pozdrawiam

 

To napisz tu w temacie, pomoże to też innym użytkownikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy ktoś słyszał coś złego / dobrego o http://www.mysklep.pl/sklep/information.php?info_id=14 ?

Mierne te realizacje moim zdaniem...

Mnie się podoba http://www.sport-shop.pl tylko nie wiem na jakim to jest skrypcie, przejrzysty, czytelny sklep pewnie jak będę robił redesign własnego sklepu to się na coś takiego zdecyduję.

AJ

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czy ktoś słyszał coś złego / dobrego o http://www.mysklep.pl/sklep/information.php?info_id=14 ?

 

hmm, skrypt oparty o oscommerce, dostępne wsparcie i aktualizacje - plusem na pewno jest to, ze taki sklep jest bardzo elastyczny i nie musisz się wiązać wyłącznie z firmą od której go kupujesz a to dla ciebie jako klienta powinna być istotna sprawa - niezależność i swoboda daje Ci większą pewność nie jesteś skazany na łaskę lub niełaskę.

A jeśli chodzi o projekt graficzny to po pierwsze nie musisz korzystać z kompletu usług, taki projekt możesz na przykład kupisz ( od razu wiesz jak wygląda) albo zlecić zaufanemu grafikowi - a po drugie instalacja projektu w plikach sklepu tez może odbyć się niezależnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.aptus.pl/

 

Mają kilka powąznych realizacji.

 

Wszedłem na kilka ich realizacji i stronki śmigają jak nic. Dużo szybciej niż u innych.

 

Miał ktoś jakiś kontakt z nimi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i dot - drogo, profesjonalnie, dodatkowo możliwość aktualizacji kontentu automatycznie z kilku hurtowni za miesięczny abonament - jeżeli masz budżet powyżej 40 000 za wdrożenie polecam - rewelacyjni

 

z mniejszymi budżetem tylko Virtuemart - ma wszystko, pluginy free, możliwości mało co pobije i funkcjonalności dzieciaki dopisują jakieś co chwila. jak pogoglujesz jest też firma która udostępnia dane z kilku hurtowni do tego sklepu

 

firmy szukaj na forum VM, grafika gdziekolwiek u freelancera

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo dobry skrypt PrestaShop wypasiona ilość pluginów, integracji i funkcjonalności. Opłata jednorazowa za pluginy, które w tej chwili kosztuja grosze.

a i nawet nie trzeba pluginów. Pierwszy lepszy w pełni funkcjonalny sklep który wykonałem na tym skrypcie -> www.sklep-artig.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

a i nawet nie trzeba pluginów. Pierwszy lepszy w pełni funkcjonalny sklep który wykonałem na tym skrypcie -> www.sklep-artig.pl

 

 

Nie jestem specjalistą ani znawcą a tylko laikiem ramolem,

ale uzupełnij może cms o jakieś meta tagi (keywords itp.) bo tylko masz tam "prestashop", który prestashop'em pogania ;)

Może zachęć jakoś roboty, wpisz w sekcji, linijki (czy jak to się tam nazywa ...) "robots" liczbę dni?

 

Zaopatrz się w domenę bez myślnika o ile zdążysz?

 

... a .., w opisach produktów jeśli zrobisz spację po przecinkach, to będzie to o wiele bardziej poważnie, "profesjonalniej" wyglądało ;)

Zmień favikonkę na swoją, własną sklepową (firmową)?

 

Estetyka: można np. zmienić zielone elementy na innokolorowe skoro jest tak wiele czerwonych (albo odwrotnie)? Te dwa kolory są z tego powszechnie znane, że się zwyczajnie ze sobą "gryzą".

 

---

Edit:

sorry, nie miałem o czym gadać bo nie jestem biegły w tym topic'u, więc chociaż tyle :D

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z Prestashop i ewentualnie Magento i je mogę śmiało polecić. Ewentualnie jak się zabardzo nie znasz może postawić sklep na Shoper.pl, który zyskuje coraz większą rzeszę klientów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajrzyj do nas i wypróbuj 14-dniową wersję testową - na pewno Cię pozytywnie zaskoczy :)

Jeśli potrzebujesz jakiejś niestandardowej funkcjonalności, to pisz śmiało, na pewno coś pomożemy.

MaxShop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×