Jump to content
pb

Nowy, odświeżony wygląd

Recommended Posts

Ok, rozumiem. Mam inną sugestię. Dodajcie do ikonki "Rejestruj" słowo "domenę". Ponieważ dla osób, które pierwszy raz mają styczność z tym panelem, może ona sugerować, że chodzi o rejestrację nowego konta, a nie domeny.

 

Ale jak już zobaczy że nie tu wszedł, to w parę sekund zorientuje się że parę cm dalej jest przycisk „nowe konto”. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie dotyczące formularza rezerwacji domeny.

Co tak naprawdę oznacza czerwona ikonka z krzyżykiem/minusem i opisem "Opcja" (już po sprawdzeniu dostępności)? No bo chyba nie opcję na domenę. Trochę myli ten opis.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli Cię dobrze zrozumiałem, to ta ikona w kolumnie "opcja" oznacza po prostu, że nie można założyć opcji na daną domenę (bo już istnieje lub z innego powodu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow.

Zalogowalem sie w ppd.pl pierwszy raz od dluzszego czasu i jestem pod wrazeniem. Jak mozna bylo tak pokaszanic cos co fajnie dzialalo? Dla mnie obecna wersja to na razie straszna :) . Nie wiem co i gdzie sie teraz znajduje. :P

BTW: Od kiedy wprowadzono oplaty za reaktywacje wygasajacej domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że lepiej mieć wszystko posegregowane w kilku szufladach, niż wszystko wrzucone do jednej. Mam nadzieję, że szybko się przyzwyczaisz i stary wygląd uznasz za muzeum ;-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli Cię dobrze zrozumiałem, to ta ikona w kolumnie "opcja" oznacza po prostu, że nie można założyć opcji na daną domenę (bo już istnieje lub z innego powodu).

:) Hmm... to w takim razie zarezerwowałem domenę na którą założona była opcja :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) Hmm... to w takim razie zarezerwowałem domenę na którą założona była opcja :P

 

Nie można założyć opcji na domenę która nie istnieje, dlatego w kolumnie 'opcja' przy sprawdzaniu miałeś zakaz wjazdu. Wszystko jest jak należy. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie można założyć opcji na domenę która nie istnieje, dlatego w kolumnie 'opcja' przy sprawdzaniu miałeś zakaz wjazdu. Wszystko jest jak należy. ;-)

Aha, no tak, no to się wyjaśniło. Oto własnie chodziło, dzięki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem świetny, intuicyjny, jeszcze lepszy! Oby tak dalej.

 

EDIT: nie mogę tylko dojść w żaden sposób jak zmienić hasło do logowania :rolleyes: (link zmień hasło itp)

Edited by xtr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście gdzieś chyba uciekła zmiana hasła. Jutro przywrócimy.

 

Heden: zapomniałem wspomnieć, że jeżeli szukasz jakiejś funkcjonalności, możesz wpisać w wyszukiwarkę, a system postara się ją odnaleźć (prócz wyników wyszukiwania zobaczysz: "Znaleziono również pozycje:"). Po wyszukaniu będzie zaznaczone na czerwono w którym menu, na której pozycji mieści się dana usługa, dzięki czemu następnym razem nie powinno być problemu. To takie ułatwienie dla osób które rzeczywiście miałyby problemy ze znalezieniem konkretnej funkcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie by było jakbyście przesunęli "Usuń" dla domen zleconych do przechwycenia gdzieś obok nazwy domeny. Wcześniej jeszcze było ok, ale teraz jest problem jak mam kursorem myszki całą linię powoli jechać aż dojdę do "Usuń". Oczywiście jest możliwość zaznaczenia domeny a następnie jej usunięcia z listy ale po co wtedy dodatkowe "Usuń"? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, mamy zamiar ją tam zostawić i przyzwyczaić do tego użytkowników. Chcemy jak najmniej "skaczących" elementów, które przesuwają stronę, dlatego z czasem z pewnością również kolejne zostaną zastąpione czymś mniej drażniącym lub znajdą dla siebie lepsze miejsce.

Edited by Interson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem zmiana zdecydowanie na +. Wreszcie to jakoś cywilizowanie wygląda i można się połapać gdzie co jest w mgnieniu oka.

Wcześniejszy panel dla nowego użytkownika to była katorga. Cieszę się, że zbytnio się do niego nie przyzwyczaiłem.

Dobra robota, gratulacje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość zmian zdecydowanie na plus, a jak wspomniał już .pl, okienko do szybkiego logowania na stronie głównej powinno być przywrócone.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Większość zmian zdecydowanie na plus, a jak wspomniał już .pl, okienko do szybkiego logowania na stronie głównej powinno być przywrócone.

 

Przemyślimy jeszcze sprawę i prawdopodobnie okienko zostanie jutro przywrócone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

EDIT: pomyłka :)

 

Dalej nie mogę znaleźć opcji zmiany hasła.

Edited by xtr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda, że znikły okienka do szybkiego logowania ze strony głównej :)

 

 

Większość zmian zdecydowanie na plus, a jak wspomniał już .pl, okienko do szybkiego logowania na stronie głównej powinno być przywrócone.

 

 

Przemyślimy jeszcze sprawę i prawdopodobnie okienko zostanie jutro przywrócone.

 

Jak wygląda sprawa z przywróceniem szybkiego logowania na stronie głównej?

Muszę przyznać, że wyjątkowo denerwują mnie serwisy, w których trzeba wykonać dodatkowe kliknięcie z przeładowaniem strony, aby się zalogować. Jest to irytujące zwłaszcza w takich serwisach, w których większość czynności wymaga zalogowania się, a takim jest ppd.

 

Jeśli na głównej jest zbyt mało miejsca to można zrobić rozwijane okienko po kliknięciu "Logowanie" (bez przeładowania strony) a nawet po najechaniu na ten przycisk - widziałem już takie rozwiązania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×