Jump to content
Grzegorz

Nowy spot

Recommended Posts

Również uważam, że to skandal.

Z drugiej strony to J.K.Mikke w tvn też zbyt często nie widuję.

Już mówiłem, że widzę stronniczość tvp, ale relacje innych mediów powodują, że równowaga jest zachowana.

Tak na chłopski rozum to nie dziwi mnie fakt iż partie wykorzystują wszelkie możliwe dozowlone sposoby w walce wyborczej.

Oceniam to negatywnie, ale błąd jest w innym miejscu. Publiczne media nie mogą być zależne od polityków bo pokusa ich wykorzystania będzie zawsze istniała.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie rozumeim jednego: czy najpierw zaproszono Korwina a potem go nie wpuszzono do studia, czy nie zaproszono go a on się obuża że go nie wpuścili?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że prawdopodobnie Pisiaki wygrają te wybory. Nie będą mieli większości i znowu się zacznie degrengolada państwa. Czyżby za pół roku następne wybory?

Dlatego apeluję do niezdecydowanych! Idzcie na te wybory i pokażcie swój sprzeciw! Pokażcie swój sprzeciw dla psucia państwa!

Głosujcie na wszystkich innych TYLKO NIE NA PIS!

NIE DLA PISU!

 

lepiejglosuj.pl (to moje hasło na konkurs do wyborczej) :P

 

Pozdrawiam z anty pisowskim przesłaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Nawalanka w Kaczory już mnie nie śmieszy. :P

To nie ma byc śmieszne. To mam byc tragiczne i poparte faktami.

 

Nigdy na Pis nie głosujcie! To kłamcy!

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie ma byc śmieszne. To mam byc tragiczne i poparte faktami.

Kaczyński wmontowany w zdjęcie A.H. to nie jest nawalanka??? Rozumiem, że Stalin albo Goering z Twoją twarzą jest ok? Co jest faktem popierającym takie fotomontaże?

Tragiczne jest to, że niektórym się przestawiają proporcje: Kaczyński jest bee bo coś tam obiecał i tego nie zrealizował, a Kwaśniewski jest cacy choć był ministrem w bandyckim rządzie, a potem jako prezydent wciskał Polakom kit o swojej magisterce i chwiał się w pijanym widzie nad grobami w Charkowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Dobra Renek, idż głosuj po swojemu.

Moje posty są skierowane do osób niezdecydowanych. :P

 

Pozrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobra Renek, idż głosuj po swojemu.

Idę zagłosować na UPR!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Idę zagłosować na UPR!

No i dobrze, byle nie na Pis.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

@Grzegorzu mój kochany, przecież dobrze wiesz że Pan z avatarka startuje z list Samoobrony gościnnie. Zmierzy się w łódzkim okręgu z Olejniczakiem. Swoją drogą zobaczymy co z tego wyniknie. :P

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Grzegorzu mój kochany, przecież dobrze wiesz że Pan z avatarka startuje z list Samoobrony gościnnie.

 

anglik, czy Ty naprawdę popierasz tego Pana z avatarka? przecież to największa szuja w polskiej polityce. ten oszust powinien siedzieć w pierdlu razem z "preziem"!

mam nadzieję, że tylko jaja sobie robisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
przecież to największa szuja w polskiej polityce. ten oszust powinien siedzieć w pierdlu razem z "preziem"!

Największa może nie, ale w pierwszej lidze. Powinien.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
anglik, czy Ty naprawdę popierasz tego Pana z avatarka? przecież to największa szuja w polskiej polityce. ten oszust powinien siedzieć w pierdlu razem z "preziem"!

mam nadzieję, że tylko jaja sobie robisz.

Popieram cały LID, inne avatarki mi się nie podobały.

Nawiasem mówiąc...dlaczego ma siedziec? Przecież nawet nie ma dla niego aktu oskarżenia. Nie rozumiem. Ziobro tak ostro szperał, a potem sam powiedział że ma marne dowody na Blidę. Przez Blidę chciał dojśc do Millera. Ale poprzez marne dowody? Nie, no Panowie nie popadajmy w paranoję.

Nie ma aktu oskarżenia, nie ma wyroku skazującego, więc jest niewinny.

Może akt oskarżenia w końcu usłyszy sprzedawca narkotyków z kancelarii prezydenta mości nam panującego Lecha Kaczyńskiego?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dlaczego ma siedziec?

Za przynależność do zorganizowanej grupy przestępczej oraz przewodzenie jej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Popieram cały LID

 

trudno, co robić? ;-)

jeszcze mi się nie udało przekonać nikogo kto popiera PZPR (tych oszustów i złodziei! "jak ja ich k***a nienawidzę!") do niczego, także oszczędzę sobie czasu i nerwów :-) z Bogiem!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Za przynależność do zorganizowanej grupy przestępczej oraz przewodzenie jej.

Renek, Ty na takiego inteligentnego wyglądasz, a takie bzdury piszesz. :P

Następnym razem się zastanów przed napisaniem postu w tym wątku. ;)

 

Pozdrawiam

ps. uśmiałem się :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

@Domenator - czy Olejniczak, Napieralski to jest PZPR? To są ludzie w moim wieku i napewno nie mają przeszłości pzpeerowskiej.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Domenator - czy Olejniczak, Napieralski to jest PZPR? To są ludzie w moim wieku i napewno nie mają przeszłości pzpeerowskiej.

 

LiD = PZPR. neonaziści też nie mają przeszłości NSDAP'owskiej, well....?. Renek ma rację - Leszek M., Aleksander K. i inni z tej bandy komuchów powinni siedzieć za kierowanie organizacją przestępczą, za afery III RP i parę innych rzeczy by się jeszcze znalazło (Olek za fundację itd. itp..). Ale co ja Ci będę, i tak zdania nie zmienisz, więc szkoda mojego czasu.. nara.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Dobra Domenator. Ok, no nara. Ale jakie afery? jaka fundacja? Gdzie są akty oskarżenia? Widzę i stwierdzam że wbijasz sie w retorykę Pisowską. Oskarżenia bez podstaw, oni to lubią. No szkoda że masz taki punkt widzenia, ale każdy ma prawo do swojego zdania.

Cieszy mnie jedna rzecz. Wiem że nie zagłosujesz na Pis tylko na UPR.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdzie są akty oskarżenia?

Hitlerowi, Leninowi, Stalinowi i paru innym socjalistom też nie wytoczono procesów co nie zmienia faktu, że byli bandytami. Tak samo należy traktować Grupę Trzymającą Władzę i tych, którzy tę organizację wspierają słowem lub czynem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×