Jump to content
Grzegorz

Nowy spot

Recommended Posts

Guest anglik
Przyznam się, że nic z tego nie zrozumiałem.

A co Ty chcesz rozumiec? Jak głosujesz na UPR? Jak głosujesz na plankton polityczny? To co TY chcesz k....a rozumiec? Amatorze wyborczy?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu Ty się tak Anglik unosisz.. Z większym zdenerwowaniem oglądałem dzisiejsze GP Brazylii.

 

Największym wygranym dzisiejszego dnia i tak jest Robert Kubica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziennik:

Tak wysokiej frekwencji nie było od 1991 roku. Jak wynika z sondażu PBS DGA dla TVN, zagłosowało 55,3 procent Polaków.

 

Wybory prezydenckie 1995 - 64,70% (68,23% w drugiej turze)

Wybory prezydenckie 2000 - 61,12%

Referendum akcesyjne 2003 - 58,85%

:) :) :)

 

A co Ty chcesz rozumiec? Jak głosujesz na UPR? Jak głosujesz na plankton polityczny? To co TY chcesz k....a rozumiec? Amatorze wyborczy?

No, proszę Cię!... Angliku! Nie bądź wulgarny...

Chciałbym zrozumieć o czym piszesz. Co wg Ciebie jest manipulacją?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Kampania wre!

@Renek - ty chłystku polityczny, cała polska widzi. Cała Polska obserwuje liczenie głosów przez ludzi z PIS.

To są k....a demokratyczne wybory? To jest Łukaszenko zakorzeniony w myślach Jarka K.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Czy Ty aby nie przesadzasz Anglik?

Przepraszam ja tylko mineralną. Umyj buty z UPEROWSKIEGO myślenia. Po butach poznaje się człowieka.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam ja tylko mineralną. Umyj buty z UPEROWSKIEGO myślenia. Po butach poznaje się człowieka.

Do tej pory myślałem, że po jego zachowaniu, kulturze osobistej, charakterze; ale skoro Ty poznajesz po butach...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Do tej pory myślałem, że po jego zachowaniu, kulturze osobistej, charakterze; ale skoro Ty poznajesz po butach...

To taka stara lwowsko-warszawska zasada. Wielu ludzi ją wyznaje. Pokaż mi buty, powiem Ci kim jesteś. :)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Won szczury z pokładu!

Ha,ha,ha gratuluję Panie Tusk.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sondaż dla TVN24: PO zwycięża z przewagą 13 proc. głosów ;]

 

yeah!

Share this post


Link to post
Share on other sites
I to oprócz zwycięstwa PO najlepsza informacja wieczoru :)

 

ja tylko czekam teraz na wysyp wyborowych nindzasow na allegro :)

 

edit:

Premier: nie daliśmy rady

- Nie daliśmy rady - powiedział premier w przemówieniu komentującym wyniki wyborów.

- Głosowało na nas 5 milionów Polaków. Za to wam dziękuję. Nie daliśmy rady agresji - podkreślał.

 

- Nie będziemy łamać zasad jako opozycja. Naszym celem pozostanie Polska – Polska sprawiedliwa, Polska nowoczesna, Polska która ma szanse rozwijać się. Będziemy także opozycją zdecydowaną i twardą, opozycją która rozlicza z obietnic, bo obiecano cud. Dotąd na świecie Jeszcze nikomu się to nie udało. Życzę Tuskowi powiedzenia i gratuluję mu. Będziemy rozliczać bardzo rzetelnie - mówił premier.

 

Co za arogancki typ.

Prawka nie ma, konta w banku nie ma, mieszka z mama ...

- domeny tez zadnej nie ma!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polacy zapomnieli o jednej ważnej rzeczy - bo widocznie nie jesteśmy cierpliwym narodem - że na efekty należy poczekać, a nie przerywać pracę w połowie jej trwania. Po roku 1990 a następnie po 95' chcieli mieć mannę z nieba i Amerykę od razu, więc z prawicy (nie chcę się wgłębiać) zamienili na lewicę (wybory prezydenckie). Teraz jest sytuacja podobna, zacznie się wymiana ludzi, ministrów i etc. I czy to służy Polsce? Nie wydaje mi się; 2 lata można uznać za stracone. Należy mieć, jak już kiedyś pisałem, oczy i uszy otwarte i widzieć pewne zjawiska chociażby napór "przyjaznych Polsce, zagranicznych mediów". Pomyślcie moi drodzy rodacy oraz osoby polskojęzyczne czy niemiecka albo francuska gazeta kreując obraz Polski może chcieć dla niej dobrze? Czy pseudopolskie media pompujące w umysły osiemnastolatków w brukowej, darmowej prasie spostrzeżenia na temat rządów PiSu, popierające to zdjęciami które zohydzają np. Premiera (zdjęcia z otwartymi ustami, z brzydką mimiką twarzy (zdjęcia wycinane przeważnie z przeklatkowanych nagrań - głównie także na największych portalach polskich)) a faworyzujące przeciwników politycznych ukazując ich zawsze uśmiechniętymi i ugładzonymi to działania ok? Należy mi jednak uszanować decyzję wyborców, choć nie zgadzam się z nim. Cóż mam powiedzieć - jaki populi taki vox. Czekający na mannę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pewne zyskają na wartości domeny typu

akwasnieski.pl czy kwasniewski.pl,

nie wspominając o tusk.pl

 

i właśnie właścicielom tych domen jak mniemam, będzie "żyło się lepiej"

Aleee,

Alleee,

Alllleeee wogóle czeka nas "cud gospodarczy" więc będzie "żyło się lepiej, wszystkim"!

 

... Jest super, jest super, więc o co Ci chodzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za pewne zyskają na wartości domeny typu

akwasnieski.pl czy kwasniewski.pl,

nie wspominając o tusk.pl

Tusk.pl - ich verstehe

aber Kwasniewski.pl??? Warum?

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Polacy zapomnieli o jednej ważnej rzeczy - bo widocznie nie jesteśmy cierpliwym narodem - że na efekty należy poczekać, a nie przerywać pracę w połowie jej trwania. Po roku 1990 a następnie po 95' chcieli mieć mannę z nieba i Amerykę od razu, więc z prawicy (nie chcę się wgłębiać) zamienili na lewicę (wybory prezydenckie). Teraz jest sytuacja podobna, zacznie się wymiana ludzi, ministrów i etc. I czy to służy Polsce? Nie wydaje mi się; 2 lata można uznać za stracone. Należy mieć, jak już kiedyś pisałem, oczy i uszy otwarte i widzieć pewne zjawiska chociażby napór "przyjaznych Polsce, zagranicznych mediów". Pomyślcie moi drodzy rodacy oraz osoby polskojęzyczne czy niemiecka albo francuska gazeta kreując obraz Polski może chcieć dla niej dobrze? Czy pseudopolskie media pompujące w umysły osiemnastolatków w brukowej, darmowej prasie spostrzeżenia na temat rządów PiSu, popierające to zdjęciami które zohydzają np. Premiera (zdjęcia z otwartymi ustami, z brzydką mimiką twarzy (zdjęcia wycinane przeważnie z przeklatkowanych nagrań - głównie także na największych portalach polskich)) a faworyzujące przeciwników politycznych ukazując ich zawsze uśmiechniętymi i ugładzonymi to działania ok? Należy mi jednak uszanować decyzję wyborców, choć nie zgadzam się z nim. Cóż mam powiedzieć - jaki populi taki vox. Czekający na mannę.

 

gtone zrozum, ze z nas sie smieja na zachodzie ...

Premier nie zna slow Hymnu Narodowego, nie ma konta w banku, nie ma prawka, mieszka z mama, a tych, ktorzy za chlebem wyjechali za granice nazywa nieudacznikami. sorry wielkie, ale ja wiem, kiedy mam wylaczyc swoj telefon komorkowy i wiem, jak sie obsluguje sluchawki/mikrofon itd itd itd itd.

 

ps. tylko mnie nie ripostuj, ze za to tez odpowiadaja pseudopolskie media ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tusk.pl - ich verstehe

aber Kwasniewski.pl??? Warum?

:)

 

Gdy dojdzie do koalicji, to właśnie wtedy Herr Kwaśniewski

i domena z jego nazwiskiem będą jeszcze popularniejsze...

Warum?

Lid + PO = neue eine kleine libacionen (czyt. nowa koalicja)

 

Mam nadzieję, że szczególy z uroczystości połączenia sił obu partii zobaczymy na fotkach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdy dojdzie do koalicji, to właśnie wtedy Herr Kwaśniewski

i domena z jego nazwiskiem będą jeszcze popularniejsze...

Warum?

Lid + PO = neue eine kleine libacionen (czyt. nowa koalicja)

 

Mam nadzieję, że szczególy z uroczystości połączenia sił obu partii zobaczymy na fotkach :)

 

ja caly czas zyje nadzieja, ze PO bedzie miala wiekszosc w sejmie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Premier nie zna slow Hymnu Narodowego, nie ma konta w banku, nie ma prawka, mieszka z mama, a tych, ktorzy za chlebem wyjechali za granice nazywa nieudacznikami. sorry wielkie, ale ja wiem, kiedy mam wylaczyc swoj telefon komorkowy i wiem, jak sie obsluguje sluchawki/mikrofon itd itd itd itd.

 

to co wymieniłeś sa jakimiś tam wadami, ale premier ma jedną duża zalete (zreszta jak cały PIS), której jeszcze wszesniej ŻADNA partia rządzaca nie miała - uczciwość, czyli mówiąc prosciej po prostu nie kradną

Share this post


Link to post
Share on other sites
to co wymieniłeś sa jakimiś tam wadami, ale premier ma jedną duża zalete (zreszta jak cały PIS), której jeszcze wszesniej ŻADNA partia rządzaca nie miała - uczciwość, czyli mówiąc prosciej po prostu nie kradną

 

edit:

ps. skad wiesz, ze nie kradna?

sprzedaja stanowiska - slynne tasmy prawdy z poslanka Beger :)

przypisuja sobie nie swoje zaslugi ;-)

http://pl.youtube.com/watch?v=Y1qrza-LC3k

 

Ciemny lud, wszystko kupi ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem pogratulować PO zwycięstwa.

anglik@ LID coś blado:-)

Dla porządku wspomnę(choć marne to pocieszenie), że PIS uzyskał lepszy wynik niż w ostatnich wyborach.

cabona@ ciemny lud to uwierzył w bajki o państwie totalitarnym i zagrożeniu demokracji

Mam nadzieję, że Ci wszyscy, którzy tak zaciekle atakowali PIS teraz będą się bacznie przyglądali jak Po zrealizuje swoje obietnice.

Słyszałem, że w Irlandii brakuje już autokarów dla polaków chcących wrócić do Polski...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałem pogratulować PO zwycięstwa.

anglik@ LID coś blado:-)

Dla porządku wspomnę(choć marne to pocieszenie), że PIS uzyskał lepszy wynik niż w ostatnich wyborach.

cabona@ ciemny lud to uwierzył w bajki o państwie totalitarnym i zagrożeniu demokracji

Mam nadzieję, że Ci wszyscy, którzy tak zaciekle atakowali PIS teraz będą się bacznie przyglądali jak Po zrealizuje swoje obietnice.

Słyszałem, że w Irlandii brakuje już autokarów dla polaków chcących wrócić do Polski...

 

czemu PiS zdecydowal sie na wybory?

bo PKW odrzucilo sprawozdanie z ostatniej kampanii i Pissowcy sa w plecy kilkadziesiat milionow zloty ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×