Jump to content
aszbks

Esmeralda.pl

Wartość domeny  

36 members have voted

  1. 1. Wartość domeny Esmeralda.pl, dla końcowego klienta, to:

    • 0-200PLN
      10
    • 200-500PLN
      10
    • 500 - 1000PLN
      8
    • >1000PLN
      8


Recommended Posts

Chciałbym poznać Waszą opinię na temat tej domeny.

 

 

Moje pierwsze skojarzenie, to branża erotyczna. Chciałbym się dowiedzieć, co Wy myślicie o tej domenie.

 

 

 

Po krótkiej chwili "googlowania" znalazłem biuro podróży, restauracje o tej nazwie, które posiadają swoje domeny, jednak ich końcówki pozostawiają wiele do życzenia. Chciałbym Poznać Waszą opinię na temat wartości tej domeny dla końcowego klienta.

 

Bardzo liczę na Wasze opinie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moje pierwsze skojarzenie, to branża erotyczna.

Musisz mieć ciągoty sado-maso skoro takie imię kojarzy Ci się z erotyką :) Już więcej ognia jest w imieniu Hildegarda ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mi się nie podoba i jest warta 0zł, każe imię może kojarzyć się z erotyką :) czemu akurat ta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z wyników tej sondy jak na razie nic nie można wywnioskować poza tym, że każdy ma inne (często zupełnie odmienne) zdanie. Żeby jeszcze się te głosy rozkładały jakoś między dwie pierwsze i dwie ostatnie opcje. A tu taki przekładaniec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje pierwsze skojarzenie to Esmeralda Villalobos z Pulp Fiction :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie no z branżą erotyczną to mi się nie kojarzy. Kojarzy mi się z tym kulawym wenezuelskim serialem i automatycznie w głowie słyszę "saund track" z tego serialu :).

 

Może na jakiś fan club :) ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kojarzy mi się wyłącznie z południowoamerykańskimi telenowelami, może to jest myśl? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nie no z branżą erotyczną to mi się nie kojarzy. Kojarzy mi się z tym kulawym wenezuelskim serialem i automatycznie w głowie słyszę "saund track" z tego serialu :).

 

Może na jakiś fan club :D ??

 

Tak, i ja słyszę w głowie piękną pieśń z tego serialu :) Moja babcia pasjami to oglądała- w ogóle starsze panie go lubiły-stąd proponuje postawic pod domeną filmowy klub seniora, albo w ogóle klub seniora, tyle że z seniorami jest ten problem,że nie są zaawansowani komputerowo.

 

W każdym razie wiele osób wciąz jeszcze kojarzy serial i widząc pod tą domeną stronę erotyczną nakryłoby się nogami ze śmiechu

Edited by efro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Musisz mieć ciągoty sado-maso skoro takie imię kojarzy Ci się z erotyką :) Już więcej ognia jest w imieniu Hildegarda ;-)

 

 

padłem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za zainteresowanie. Wyniki ankiety nie dały nam zdecydowanej odpowiedzi. Zobaczymy, jak wyceni ją rynek.

 

 

P.S A może ktoś jeszcze ma ochotę się wypowiedzieć o tej domenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×