Jump to content
Sign in to follow this  
panogrodnik

Wolna domena z reklamą w "G"?

Recommended Posts

Witam kilka sekund temu tak sobie wyszukując w Google zauważyłem że jest reklama domeny silverson*.pl a domena jest wolna

 

więc oczywiście ją zarejestrowałem ale nie bardzo rozumiem jak to się mogło stać że domena jest wolna a ma reklamę jak na załączonym obrazku :

 

 

 

120.gif

 

 

 

 

 

 

po rejestracji nawet sprawdziłem i klikałem w reklamę reklama działa.

 

Macie może jakieś wytłumaczenie tej sytuacji ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś się zapewne pomylił lub domena wygasła, a kampania jest wciąż aktywna.

Jest nawet szansa że będzie duży CTR na parkingu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
no właśnie nie bardzo wiem co z nią zrobić parkować ?

 

jakieś pomysły ?

 

 

Na razie nic nie rób po prostu zobacz jaki ma ruch i CTR a później ewentualnie sprzedaj lub zagospodaruj :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normalka.

 

NIedawno widziałem pewne auto oklejone domeną. Przychodzę do domu, a tu.. kuku.. domena wolna. Tzn. już nie :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam kilka sekund temu tak sobie wyszukując w Google zauważyłem że jest reklama domeny silverson*.pl a domena jest wolna

"biżuteria erotyczna" :ph34r:

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to, że tak naprawdę na tej domenie nigdy nic nie było. Zero śladu w G i w Alexie.

 

Może poprzedni abonent miał pomysł, przygotował kampanię, ale nic nie uruchomił pod tym adresem i domenę puścił. W międzyczasie wdrożyl coś innego (a może to samo, ale pod innym adresem), zasilił konto w G i "stara" kampania poszła równolegle z nową.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasem tak już jest, np. nie raz zdarzyło mi się trafiać na aktywne domeny, które przekierowywały na inne domeny, które już wygasły. To jest często nie mały i wartościowy ruch. Może za jakiś czas dostaniesz interesującą ofertę od byłego abonenta. :ph34r:

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sądzę, że ktoś kto przygotował kampanię zrobił jakąś literówkę podczas jej rozpoczynania - i jego strona ma nieco inny adres a ta jest promowana:) nie ma podpiętych statystyk do strony obserwuje tylko te z GA i myśli że wszystko zrobił jak zaplanował:ph34r:

później się okaże że wydał grubą kasę dzięki które skorzysta Pan Ogrodnik :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz sobie przypomniałem, że miałem tak kiedyś z jedną domeną związaną z ustalaniem ojcostwa, która spadła, zarejestrowałem, by po chwili stwierdzić (po sprawdzeniu w Google), że na domenie leci właśnie kampania adwords. Trochę wejść sobie przekierowałem, ale chyba się właściciel zorientował (choć w sprawie domeny się nie kontaktował), albo wyczerpały się środki i parę dni później domena została "wyłączona" z kampanii reklamowej :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

no zobaczymy co da mi parking ale jak będzie marnie to dam na sprzedaż a nóż ktoś się zgłosi :ph34r:

domena tak przy okazji wpadła bo znalazłem dwie inne zgodne z moim wyszukaniem :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

wyświetla sie jedna "1" reklama

 

w dodatku angielska

Power tools, Construction tools, building tools .China exporter

proponuje optymalizację

 

edit

 

dziwne na jednej z moich testowanych tez jest tylko ta

Edited by piranha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwazaj bo promowanie zaparkowanych stron jest wbrew regulaminowi wiekszosci parkingow a napewno wbrew regulaminowi namedrive.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś może testować AdWords i optymalizować sobie kampanię poprzez nieistniejące domeny. Przy dużym budżecie parę dolców to kropla w morzu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak dodając do tematu, miałem swojego czasu 2 takie domeny, obie dały naprawdę owocne 2 - 3 miesiące :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

marny ruch z AdWords domena od dziś wylądowała w domenach na sprzedaż i czeka na kupca jak nie to wygaśnie :ph34r:

 

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi.

 

Temat do zamknięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×