Jump to content
Sign in to follow this  
kacperinjo

UT.pl authinfo problem

Recommended Posts

Witam, aktualnie posiadam 4 domeny w ut, postanowiłem przenieść je do jakiejś firmy (ut to nie DG). Na stronie głównej jest notka

Promocja!

pl - 3,90 zł com.pl - 1,90 zł

com - 17,90 zł waw.pl - 0,90 zł

eu - 13,90 zł

 

Zarejestrowałem 1 domenę pl za 3.90, którą już X czasu temu przeniosłem na innego użytkownika.

Cztery domeny, które aktualnie posiadam zarejestrowałem za 10.95 brutto (po cenie normalnej?)

Napisałem prośbę o wydanie kodu authinfo, dostałem w odpowiedzi formularz, w którym 1 krokiem jest podanie nazwy domeny, więc podałem. Klikam dalej wyskakuje mi:"

Zgodnie z regulaminem promocji "Tniemy ceny na maxa", w której została zarejestrowana domena nekrofilia.pl, przeniesienie domeny wymaga uprzedniego przedłużenia jej ważności.

 

Uruchomienie pod domeną strony internetowej znajdującej się na innym serwerze nie wymaga kodu authinfo. Wystarczy zmiana serwerów DNS, której można bezpłatnie dokonać online po zalogowaniu.

 

Zachęcamy do pozostania w UT.pl. Jesteśmy przekonani, że będzie to dla Ciebie najbardziej korzystne, zarówno pod względem ceny jak i wygody obsługi technicznej.

 

Istnieje możliwość rezygnacji z udziału w promocji. Opłata za rezygnację z udziału w promocji wynosi 98,00 zł + VAT. W przypadku chęci skorzystania z tej opcji skontaktuj się z nami.

 

Regulamin tej promocji, z której niby skorzystałem (w takim razie promocja ta została mi narzucona?)

 

1. Organizatorem akcji promocyjnej jest dostawca usług internetowych będący operatorem systemu UT.pl.

2. Promocja trwa od 10 października 2010 do odwołania.

3. Niniejszy regulamin promocji dotyczy wszystkich domen zarejestrowanych w promocyjnej cenie w czasie trwania promocji.

4. Promocyjne ceny rejestracji podzielone są na progi cenowe zależne od liczby domen zamówionych przez pojedynczego klienta indywidualnego lub firmę.

5. Cennik zawierający promocyjne oraz standardowe ceny rejestracji domen dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

6. Abonentowi nie wolno rejestrować domen w danym progu cenowym jeśli powodowałoby to przekroczenie limitu tego progu.

7. Abonent ma obowiązek podania swoich poprawnych danych osobowych.

8. W przypadku naruszenia niniejszego regulaminu, Abonent ponosi standardowe koszty rejestracji.

9. Klienci indywidualni zobowiązują się przedstawić na wezwanie organizatora promocji kopię dowodu osobistego.

10. Firmy zobowiązują się przedstawić na wezwanie organizatora promocji kopię zaświadczenia o wpisie do KRS lub EDG.

11. Prolongata ważności domeny objętej promocją, odbywa się na warunkach obowiązujących w momencie prolongaty.

12. W przypadku ani razu nie prolongowanej domeny objętej promocją, w razie chęci transferu lub uzyskania kodu authinfo do domeny, Abonent zobowiązuje się do uprzedniej prolongaty domeny w systemie organizatora.

13. O zakończeniu promocji organizator poinformuje na stronie internetowej organizatora.

14. Użytkowanie domeny objętej promocją podlega ogólnym zasadom korzystania z usług, zawartych we właściwych regulaminach.

15. Upust otrzymany w ramach promocji nie może być wymieniany na ekwiwalent pieniężny czy inne usługi lub świadczenia.

16. Jedna domena nie może być objęta więcej niż jedną promocją. Promocje nie mogą być ze sobą łączone.

Co w takiej sytuacji zrobić? Sądziłem, że jeśli rejestruję domenę za 10.95 to nie korzystam z promocji (cena w promocji to niby 3.90zł)

Edycja: cennik zatytułowany

promocyjne ceny rejestracji w pierwszym progu cenowym na rok netto - ceny brutto znajdziesz tutaj

Pod adresem: http://ut.pl/cennik3.php

Edited by kacperinjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punkt 12 pisze jak wół o co chodzi

Mysle ze to 3.90 tyczy sie tylko pierwszej domeny

pozostale w promocji kosztowaly juz 10.95

i byly w tej samej promocji

Placz i płać :)

 

jak nie chcesz przedluzac to zaloz sobie opcje na te domeny np. w dropped i spadna do Ciebie w ramiona po przystepnej cenie <50zl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko, że przy rejestracji wyskakuje cennik: http://ut.pl/cennik3.php i jest jasno napisane, że promocyjna cena to 3.90, a nie 10.95.

W takim razie z jakiego powodu została mi narzucona promocja? Nie akceptowałem żadnego regulaminu promocyjnego przy rejestracji...

 

 

btw biuro milczy .

Edited by kacperinjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liczba zamówionych domen

 

0-1 -----> 3,90zl

 

2-10 -----> 8,90 zł

 

swoja droga tez idiota pisal ten cennik 0-1...

-dzien dobry poprosze 1/2 domeny

-prosze bardzo. Nalezy sie 1.95zl wg cennika ;)

 

Ehhhh....

Normalnie bylbym kasliwy ale dzis mam dobry dzien :)

Trzeba czytac co pisze!!! ;)

 

pierwsza kupiles za 3,90 +VAT

a kolejne za 8,90 + VAT co daje ceny 10.95 zl

Czyli obie sa w promocji

 

Byles pewnie tak podniecony wizja milionow ze klikales co Ci system kazal bez wnikania w detale i regulaminy.

 

Ale jesli juz sie palisz tak do przeniesienia..nei wiem po co ?

 

To chyba 43zl netto to nie tragedia za przedluzenie

Sa firmy ktore biora 100zl netto

 

Edit: pisze=jest napisane ;)

Edited by DM2009

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem przenieść, bo na stronie nie było regonu. Pomyślałem, że krzak. Przed chwilką dostałem mejla od admina i poprosiłem go o regon, okazało się, że firma zarejestrowana. Po prostu bałem się, że znikną za jakiś czas i stracę swoje domeny.

Temat można wyrzucić do koszykaaa

 

Dzięki za odpowiedzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sory że odkopuje stary temat ale problem dotyczy podobnej sytuacji dlatego nie chce spamować nowym tematem:

 

Mianowicie czy według regulaminu:

 

1. Organizatorem akcji promocyjnej jest dostawca usług internetowych będący operatorem systemu UT.pl.

2. Promocja trwa od 10 października 2010 do odwołania.

3. Niniejszy regulamin promocji dotyczy wszystkich domen zarejestrowanych w promocyjnej cenie w czasie trwania promocji.

4. Promocyjne ceny rejestracji podzielone są na progi cenowe zależne od liczby domen zamówionych przez pojedynczego klienta indywidualnego lub firmę.

5. Cennik zawierający promocyjne oraz standardowe ceny rejestracji domen dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

6. Abonentowi nie wolno rejestrować domen w danym progu cenowym jeśli powodowałoby to przekroczenie limitu tego progu.

7. Abonent ma obowiązek podania swoich poprawnych danych osobowych.

8. W przypadku naruszenia niniejszego regulaminu, Abonent ponosi standardowe koszty rejestracji.

9. Klienci indywidualni zobowiązują się przedstawić na wezwanie organizatora promocji kopię dowodu osobistego.

10. Firmy zobowiązują się przedstawić na wezwanie organizatora promocji kopię zaświadczenia o wpisie do KRS lub EDG.

11. Prolongata ważności domeny objętej promocją, odbywa się na warunkach obowiązujących w momencie prolongaty.

12. W przypadku ani razu nie prolongowanej domeny objętej promocją, w razie chęci transferu lub uzyskania kodu authinfo do domeny, Abonent zobowiązuje się do uprzedniej prolongaty domeny w systemie organizatora.

13. O zakończeniu promocji organizator poinformuje na stronie internetowej organizatora.

14. Użytkowanie domeny objętej promocją podlega ogólnym zasadom korzystania z usług, zawartych we właściwych regulaminach.

15. Upust otrzymany w ramach promocji nie może być wymieniany na ekwiwalent pieniężny czy inne usługi lub świadczenia.

 

16. Jedna domena nie może być objęta więcej niż jedną promocją. Promocje nie mogą być ze sobą łączone.

...jestem zobowiązany do przedłużenia swoich domen na kolejny okres rozliczeniowy w tej firmie założyłem kilka domen na początku roku (nawet ich nie używam) także nie są mi potrzebne i chciałem zapytać czy UT.pl zmusi mnie do przedłużenia domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sory że odkopuje stary temat ale problem dotyczy podobnej sytuacji dlatego nie chce spamować nowym tematem:

 

Mianowicie czy według regulaminu:

 

 

...jestem zobowiązany do przedłużenia swoich domen na kolejny okres rozliczeniowy w tej firmie założyłem kilka domen na początku roku (nawet ich nie używam) także nie są mi potrzebne i chciałem zapytać czy UT.pl zmusi mnie do przedłużenia domeny?

 

Nie zmusi :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

aha to dzięki bo gdzieś coś na innym forum ktoś pisał że w UT jest obowiązek przedłużenia na kolejny rok przynajmniej jak sie kupuje po promocyjnej cenie, jednak wtedy jak kupowałem to czytałem ten regulamin i nic takiego nie widziałem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×