Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Anubis

Apel do administracji - Moderator

Recommended Posts

Guest Anubis

Droga Administracjo forum DI.pl

 

Bardzo bym prosił byście rozważyli możliwość awansowania któregoś z użytkowników tego forum do rangi moderatora (ewentualnie kilku, przypisanych do różnych działów).

 

Nie do dziś wiadomo że na DI.pl jest bałagan i że nie zmieni się to prędko (Sam oczywiście nie jestem święty bo niejednokrotnie zdarzyło mi się offtopować (taką niestety mam naturę) za co oczywiście dostałem %).

 

Raportowanie postów nie zawsze pomaga. Rozumiem też że nie każdy z administratorów ma czas na moderowanie wszystkiego i czytanie forum od deski do deski. Poza tym, niektórzy nie poczuwają się do Raportowania bo wg nich jest to "kablowanie"

 

Prosiłbym by użytkownicy wypisywali w tym temacie swoich kandydatów na moderatorów. Po takim wstępnym głosowaniu, jeśli te osoby by się zgodziły, moglibyście pomyśleć o ewentualnym mianowaniu.

 

Moją propozycją jest użytkownik Empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko z powyższego ok poza:

 

Prosiłbym by użytkownicy wypisywali w tym temacie swoich kandydatów na moderatorów. Po takim wstępnym głosowaniu, jeśli te osoby by się zgodziły, moglibyście pomyśleć o ewentualnym mianowaniu.

Myślę że to zdanie powinno już paść z klawiatury władzy. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Myślę że to zdanie powinno już paść z klawiatury władzy. :wacko:

 

"moglibyście pomyśleć o ewentualnym mianowaniu."

 

Nie chce wybierać moderatora tylko poznać opinie forum na temat tego kto by się do tej roli nadawał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest przecież Moderator na forum, więc chyba temat się kwalifikuje do zamknięcia.

 

I nie mówię wcale o pb.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Jest przecież Moderator na forum, więc chyba temat się kwalifikuje do zamknięcia.

 

Jest. Nawet wiem o kim mówisz. Jednak chyba trochę sobie nie radzi (bez urazy oczywiście)

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jednak chyba trochę sobie nie radzi (bez urazy oczywiście)

 

W sumie może i racja. Zresztą nawet jeden Moderator na tak aktywne forum (400 tys. napisanych postów) to za mało.

 

A co do kandydatur to chyba wypadałoby zacząć od drugiej strony czyli kto jest chętny, żeby w ogóle podołać moderowaniu, bo na siłę to raczej nikt się nie da wcisnąć - dość ciężka fucha. :wacko:

 

@administrator - faktycznie najpierw Administracja musiałaby się w ogóle zgodzić, bo tak można sobie tylko podumać. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
W sumie może i racja. Zresztą nawet jeden Moderator na tak aktywne forum (400 tys. napisanych postów) to za mało.

 

A co do kandydatur to chyba wypadałoby zacząć od drugiej strony czyli kto jest chętny, żeby w ogóle podołać moderowaniu, bo na siłę to raczej nikt się nie da wcisnąć - dość ciężka fucha. :wacko:

 

Jest więcej niż jeden przecież.

 

Ze zgłaszaniem kandydatur to też nie głupi pomysł. Można by założyć osobny temat jeszcze do tego i po tygodniu zrobić sondę w kolejnym.

 

@administrator - faktycznie najpierw Administracja musiałaby się w ogóle zgodzić, bo tak można sobie tylko podumać. :P

 

Czekamy zatem na post którejś z głów :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj nie liczy się liczba postów, a zaufanie - ogromne. Kto pamięta lub doszuka na forum; był już taki, który nadużył swoich uprawnień bezpowrotnie dziurawiąc dziesiątki tematów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Tutaj nie liczy się liczba postów, a zaufanie - ogromne. Kto pamięta lub doszuka na forum; był już taki, który nadużył swoich uprawnień bezpowrotnie dziurawiąc dziesiątki tematów.

 

Czyli mój apel nie ma szans?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obiecuję, że przy następnym spotkaniu z tmi porozmawiamy na ten temat bardzo poważnie, zawsze tylko o tym przelotnie wspominaliśmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Obiecuję, że przy następnym spotkaniu z tmi porozmawiamy na ten temat bardzo poważnie, zawsze tylko o tym przelotnie wspominaliśmy.

 

Dziękuję. Temat, chyba w takim razie, do zamknięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obiecuję, że przy następnym spotkaniu z tmi porozmawiamy na ten temat bardzo poważnie, zawsze tylko o tym przelotnie wspominaliśmy.

mam nadzieje ze cos tu sie zmieni, bo jak na razie, to dostaje mi sie za to ze zglosilem obrazliwy post...

Share this post


Link to post
Share on other sites
mam nadzieje ze cos tu sie zmieni, bo jak na razie, to dostaje mi sie za to ze zglosilem obrazliwy post...

 

Nie spoglądałem na nicki. Jeżeli zaraportowałeś obraźliwy post i w tym samym temacie zrobiłeś OT, to także mogło się oberwać. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×