Jump to content
jureqm

niemiecki.pl a niemiecki.com

Recommended Posts

Tak, tylko z tego co napisales wywnioskowalem ze niemiecki.com nie ma praktycznie zadnej wartosci. ze jest na rowni z niemiecki.net/org/info itp itp. ze za pare lat nadal nic nie bedzie znaczyc. bardzo mnie to dziwi, wiec pytam...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, tylko z tego co napisales wywnioskowalem ze niemiecki.com nie ma praktycznie zadnej wartosci. ze jest na rowni z niemiecki.net/org/info itp itp. ze za pare lat nadal nic nie bedzie znaczyc. bardzo mnie to dziwi, wiec pytam...

 

Ma wartość, ale z pewnością nie jest wart więcej niż parę tysięcy (chociaż, „domena jest warta tyle, ile ktoś chce za nią zapłacić”...). Po prostu sugeruję, abyś wydał te pieniądze na inne sprawy związane z serwisem (pozycjonowanie, grafika, programowanie serwisu itp.).

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobrze, a przy zalozeniu ze domena niemiecki.com kosztuje 20 zl, warto kupowac, nie warto? powiecie warto, ale dlaczego? jakie sa plusy takiej domeny? czy za kilka lat bedzie ona jeszcze cenniejsza tak jak niemiecki.pl czy pozostanie caly czas przy swojej wartosci?

niemiecki.pl > niemiecki.com > niemiecki.eu

W takiej kolejności, reszta rozszerzeń bez znaczenia.

 

W tym przypadku .com nigdy nie przebije na wartości .pl. I upłynie jeszcze wiele wody zanim choćby zbliży się do poziomu .pl.

 

Gdy już chcesz władować w ten projekt taką kasę - sama domena 20k, a gdzie reszta :) to grzechem byłoby stawiać coś takiego na niepeelce.

 

Wybierz jakąś domenę, którą Ci tu proponowano lub wymyśl coś sam. Wyjdzie taniej, bezpieczniej no i satysfakcja będzie większa z wypromowania jakiejś nazwy ;)

 

Swoją drogą. Te 20k za tego dotcoma to jakaś paranoja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

londynek.net też ;) ja bym nie zajmował się takim wycenianiam, bo nikt mając niemiecki.net nie sprzeda tego tanio, to wszystko sprawa rynku, jest kupiec, jest sprzedawca, to jest rozmowa, inaczej to każdy napisze co chce, tak to można wyceniać samochody sąsiada > 100 zł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, wiec niemiecki.net/com i inne odpadaja. Teraz juz myslimy powaznie, w gre wchodzi tylko .pl. Z tych domen co do tej pory mi przedstawiliscie tylko umlaut wydawala mi sie w miare, ale jednak z niej tez zrezygnowalem. (za malo ludzi zna znaczenie slowa umlaut). Czekam na wasze propozycje i jestem sklonny (jesli ktos mi przedstawi dobra domene, tylko koncowka .pl) wykupic u sprzedajacego daną domenę.

Czekam na propozycje i pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://germanistka.pl - tutaj bardzo miła Pani :)

http://germanistyka.pl - szkoła

 

wystarczy przejrzeć domeny i zobaczyć co ludzie rejestrują, co są w stanie zapamiętac od razu

 

com jako domena zawsze ma wartość, bo jak się spotyka osoby na forach zagranicznych, które szukają domen do pozycjonowania, dla regionalnych keywordów i tld, to zawsze pytają o com i o liczbę wyszukań dla google,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello

 

 

niemiecki.info is now in auction. i dont know if you are the bidder, if no, you still have the chance to get it.

 

16.12.07 11:39 MEZ

 

http://www.sedo.de/auction/auction_detail....uction_id=22469

 

If you have any question, you can contact me per email. (check whois for the Email adress)

 

best regards

 

N.B. other domains may be sold if i recieve nice offer:

JEZYKI.COM, chorwacki.info, japonski.info, polski.info, niemcy.org, niemcy.biz, portugalski.info, ARABSKI.info, GRECKI.info

 

for more domains go to my site: http://www.holidaynavigator.com/domainname...=cat&cc=18#

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze, wiec niemiecki.net/com i inne odpadaja. Teraz juz myslimy powaznie, w gre wchodzi tylko .pl. Z tych domen co do tej pory mi przedstawiliscie tylko umlaut wydawala mi sie w miare, ale jednak z niej tez zrezygnowalem. (za malo ludzi zna znaczenie slowa umlaut). Czekam na wasze propozycje i jestem sklonny (jesli ktos mi przedstawi dobra domene, tylko koncowka .pl) wykupic u sprzedajacego daną domenę.

Czekam na propozycje i pozdrawiam.

Kto się już zmęczył?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brac niemiecki.com za te 20 tys..? oplacaloby sie? wkoncu niemiecki.com to z domen o niemieckim chyba ma drugie miejsce po niemiecki.pl...tak? czy sie myle?

 

Serdecznie pozdrawiam.

 

Kurde. 20 tysiecy to kupa pieniedzy, ktora moglbys wydac, np na reklame.

Pozycjonowanie to koszt od 700 zl miesiecznie w gore (dla optymalnej top10 w google) + pozniej polowa tego za utrzymanie serwisu na swojej pozycji.

Interia czy o2 odpalili juz kilka fajnych serwisow na domenach, ktore przez wiekszosc ludzi uznane zostalyby za nindze.

Szczerze, wg mnie wydanie 20 tysiecy za domene pod serwis to nieporozumienie. Powtarzam jeszcze raz, ze te pieniadze mozna spozytkowac lepiej.

No ale coz, You are the boss :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj, admin skasowal poprzedni post, moze i slusznie.

 

Wracajac do niemiecki.szkola.pl wydaje mi sie byc dobra domena, dlaczego uwazacie ze sredniawa? i schule.pl ktos sprzatnal sprzed nosa...

 

pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niemiecki.szkola.pl jest subdomena, ale moze byc

 

schule.pl zajeta, a moze lehrer.pl? W szkole ucza nauczyciele, Twoj wybor.

 

Napisz na koniec na jaka domene sie zdecydowales :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj, admin skasowal poprzedni post, moze i slusznie.

 

też tak sądze, tym bardziej że wbrew wnioskom snutym po treści loginu Twoje niezdecydowanie jest wręcz kobiecą cechą, z dużą dawką przesady :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj, admin skasowal poprzedni post, moze i slusznie.

 

Wracajac do niemiecki.szkola.pl wydaje mi sie byc dobra domena, dlaczego uwazacie ze sredniawa? i schule.pl ktos sprzatnal sprzed nosa...

 

pozdrawiam.

 

no gdyby wiedział że schule.pl to taka dobra domena to sam bym ją capnął...a swoją ciekawe co za magik to zrobił? :) została mi tylko domena polnische.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
no gdyby wiedział że schule.pl to taka dobra domena to sam bym ją capnął...a swoją ciekawe co za magik to zrobił? :) została mi tylko domena polnische.pl

 

aj czekamy na tego Pana ktory zajal domene schule.pl

ZAPRASZAMY ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
aj czekamy na tego Pana ktory zajal domene schule.pl

ZAPRASZAMY :)

 

Ma to byc cos w stylu jniemiecki.pl tylko duzo wiekszy serwis, pozyteczniejszy, zrzeszajacy mlodziez i studentow. ok, to chyba niemiecki.szkola.pl tez odpada, ja sie dzisiaj zabije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×