Jump to content
jureqm

niemiecki.pl a niemiecki.com

Recommended Posts

na niemiecki.com napewno sie nie skonczy..a raczej juz z ta domena skonczylem. niewybule 20k na glupia domene, nie ma mowy. :) troche mi rozjasniliscie w glowie

Share this post


Link to post
Share on other sites
na niemiecki.com napewno sie nie skonczy..a raczej juz z ta domena skonczylem. niewybule 20k na glupia domene, nie ma mowy. :) troche mi rozjasniliscie w glowie

Nasze porady chyba poszły na marne sądząc po przedstawionej nam najnowszej perełce niemiecki.szkola.pl (czy na odwrót)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nasze porady chyba poszły na marne sądząc po przedstawionej nam najnowszej perełce niemiecki.szkola.pl (czy na odwrót)

 

Wiesz, wczesniej nie wiedzialem ze subdomena sie nie nadaje na pozadny serwis, kolejna porada ktora sie jedna przydala wiec nie quatschaj ze nie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nasze porady chyba poszły na marne...

 

Panowie nie zniechęcajcie się, ok 12 strony autor postu powinien być blisko podjęcia decyzji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie nie zniechęcajcie się, ok 12 strony autor postu powinien być blisko podjęcia decyzji :)

 

heh daj spokoj, po prostu naprawde ciezko znalezc domene ktora bedzie odpowiednia dla takiego seriwsu, te schule.pl byloby dobre, a jakis typek zwinal, trudno ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panowie nie zniechęcajcie się, ok 12 strony autor postu powinien być blisko podjęcia decyzji ;)

Dobre :););)

Powoli zaczyna mi się podobać ten wątek:-)

Jest dramaturgia, zmienność akcji, wątki miłosne ( z .net czy .com)

Błagam nie usuwajcie tego wątku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
tymczasem moze uda wymyslec sie cos innego.

Tylko wtedy lepiej od razu rejestrować i nie chwalić się na forum, bo w 5 minut zamiast 60 zł domena będzie kosztowała 500 * ilość stron w tym wątku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest dramaturgia, zmienność akcji, wątki miłosne ( z .net czy .com)

 

Jest tylko jedna mała wada w tej wątłej fabule...przewidywalność ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie co, daliśmy się wszyscy wpuścić w kanał (przy czym niektórzy bardziej), ale koniec, już rozgryzłem autora wątku. Otóż jest to nasłaniec/wysłaniec/posłaniec (niepotrzebne skreślić) jakiegoś rejestratora, który po prostu napędza zarobki (to nic, że każdy rejestruje gdzie indziej – ważne że część zarejestruje tam gdzie trzeba, a i tak ostatecznie przecież większość zarejestruje .pl, płacąc NASKowi) przez stymulowanie nas do wymyślanie coraz to bardziej – nomen omen – wymyślnych domen z nadzieją, że zaraz opchniemy je z kilkusetprocentowym zyskiem. Tyle że ostatecznie te domeny za rok powygasają, a zarobi(ł) na nich zupełnie kto inny. Wstydźmy się!

 

PS. Ja nie zarejestrowałem żadnej domeny pod wpływem tego wątku. ;-)

 

PS2. Nie ma to jak rzucić teorię spiskową w środek kilkustronicowej dyskusji. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko wtedy lepiej od razu rejestrować i nie chwalić się na forum, bo w 5 minut zamiast 60 zł domena będzie kosztowała 500 * ilość stron w tym wątku :)

 

Pietia to Ty skorzystałeś z pracy moich nielicznych szarych komórek? :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiecie co, daliśmy się wszyscy wpuścić w kanał (przy czym niektórzy bardziej), ale koniec, już rozgryzłem autora wątku. Otóż jest to nasłaniec/wysłaniec/posłaniec (niepotrzebne skreślić) jakiegoś rejestratora, który po prostu napędza zarobki (to nic, że każdy rejestruje gdzie indziej – ważne że część zarejestruje tam gdzie trzeba, a i tak ostatecznie przecież większość zarejestruje .pl, płacąc NASKowi) przez stymulowanie nas do wymyślanie coraz to bardziej – nomen omen – wymyślnych domen z nadzieją, że zaraz opchniemy je z kilkusetprocentowym zyskiem. Tyle że ostatecznie te domeny za rok powygasają, a zarobi(ł) na nich zupełnie kto inny. Wstydźmy się!

 

PS. Ja nie zarejestrowałem żadnej domeny pod wpływem tego wątku. ;-)

 

PS2. Nie ma to jak rzucić teorię spiskową w środek kilkustronicowej dyskusji. ;)

 

..tak, i co jeszcze ;)

 

PS. Tak jak mowiliscie, Pan Grzegorz zglosil sie z oferta sprzedania domeny schule.pl - negcjacje trwaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiecie co, daliśmy się wszyscy wpuścić w kanał (przy czym niektórzy bardziej), ale koniec, już rozgryzłem autora wątku. Otóż jest to nasłaniec/wysłaniec/posłaniec (niepotrzebne skreślić) jakiegoś rejestratora, który po prostu napędza zarobki

Czyli jednym słowem jureqm to szpieg z krainy NASKowców?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żartowałem:-)

Przeprowadzałem pewien eksperyment.

Dziwny ten kupiec:-)

 

P.S. Nie ja ją mam:-(

Ale gdybym ją tak miał aj aj uuuu aaaa!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pietia to Ty skorzystałeś z pracy moich nielicznych szarych komórek? :-P

A to Ty wpadłeś na tego szula? :)

Niestety, moja szara komórka była zajęta wymyślaniem różnych zabaw, byle nie czuć ciągłej samotności, że domenę przegapiła ;)

 

PS. Mnie się wydaje, że to zemsta dziadka z Wermachtu za akcję JoeMonster'a. My fałszowaliśmy wyniki sond na ich portalach, oni udowodnią, że i tak ich kochamy (skoro tyle "niemieckich" domen rejestrujemy).

 

/edit/ Luke4Me: Znaczy się, że niby chcą odrobić straty, które poniosą od stycznia, odkąd mają ceny domen spuścić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiecie co, daliśmy się wszyscy wpuścić w kanał (przy czym niektórzy bardziej), ale koniec, już rozgryzłem autora wątku. Otóż jest to nasłaniec/wysłaniec/posłaniec (niepotrzebne skreślić) jakiegoś rejestratora, który po prostu napędza zarobki (to nic, że każdy rejestruje gdzie indziej – ważne że część zarejestruje tam gdzie trzeba, a i tak ostatecznie przecież większość zarejestruje .pl, płacąc NASKowi)

 

Na 100% to robota NASK .... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×