Jump to content
Walec

Active24.pl - opinie i sugestie

Recommended Posts

Limit odpytań dla Twojego IP mógł się wyczerpać - i zapewne tak się właśnie stało. Rozwiązania są dwa - zmiana IP, z którego wchodzisz na naszą stronę lub odblokowanie IP po naszej stronie. Daj znać na PM, jeśli potrzebujesz odblokować swoje IP.

 

DD

 

Hehe, no tak odpalilem maszyne i siadlo. ;)

Mam stale IP, takze 3ba bedzie odblokowac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hehe, no tak odpalilem maszyne i siadlo. ;)

Mam stale IP, takze 3ba bedzie odblokowac.

IP odblokowane - za niedogodności przepraszam ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
IP odblokowane - za niedogodności przepraszam ;)

 

DD

Dzieki za ekspresowa interwencje. Jade dalej. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było by pięknie Daniel jakbyście zrobili taką promocję jak w az.pl chociaż na kilka domen.

Promocja u nich polega obecnie na tym, że mozna wykupić 5 domen za 0,77zl netto i za doplata 8zł dokupic kod authinfo dla domeniarzy po prostu wręcz idealna oferta. Pełno osób by u was zrobiło zakupy. Pomyslcie nad tym. Jutro wlasnie wykorzystam ta propozycje w Az.pl bo jest genialna : )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Było by pięknie Daniel jakbyście zrobili taką promocję jak w az.pl chociaż na kilka domen.

Promocja u nich polega obecnie na tym, że mozna wykupić 5 domen za 0,77zl netto [...]

Sprzedawanie banknotów 100 złotowych za 50 zł, to nie jest moja ulubiona forma marketingu.. :lol: Ja zdecydowanie wolę jasne i proste zasady - bez opłat za AuthInfo, bez limitów domen, bez skomplikowanych regulaminów.

 

Powiedz mi - jaki jest sens kupowania domeny za 77gr (w polskich warunkach, gdzie faktycznie rejestracja kosztuje rejestratora 10 zł)? Jeśli domena nie jest warta wydania na nią 10 zł, to po prostu nie ma sensu jej rejestrować. A jeśli ktoś chce sprawdzić ruch to od tego jest DNT.

 

Dopłacaniu do rejestracji przez rejestratora mówię stanowczo i zdecydowanie NIE :)

 

P.S Ciekaw też jestem, jaki % z domen zarejestrowanych w promocjach za kilkadziesiąt groszy jest odnawianych na kolejny rok.. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że % odnowień domen z promocji jest znacząco niższy od domen rejestrowanych w normalnych cenach.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
dd planujecie wprowadzic inne wersje jezykowe strony w active?

TAK - wersja angielska jest obecnie w przygotowaniu, mam nadzieję, że już w czerwcu ujrzy światło dzienne.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedawanie banknotów 100 złotowych za 50 zł, to nie jest moja ulubiona forma marketingu.. :lol: Ja zdecydowanie wolę jasne i proste zasady - bez opłat za AuthInfo, bez limitów domen, bez skomplikowanych regulaminów.

 

Powiedz mi - jaki jest sens kupowania domeny za 77gr (w polskich warunkach, gdzie faktycznie rejestracja kosztuje rejestratora 10 zł)? Jeśli domena nie jest warta wydania na nią 10 zł, to po prostu nie ma sensu jej rejestrować. A jeśli ktoś chce sprawdzić ruch to od tego jest DNT.

 

Dopłacaniu do rejestracji przez rejestratora mówię stanowczo i zdecydowanie NIE :)

 

P.S Ciekaw też jestem, jaki % z domen zarejestrowanych w promocjach za kilkadziesiąt groszy jest odnawianych na kolejny rok.. Stawiam dolary przeciwko orzechom, że % odnowień domen z promocji jest znacząco niższy od domen rejestrowanych w normalnych cenach.

 

DD

 

DD może i jak najbardziej masz rację : ) ale nie zawsze się kupuje domeny, które mają ruch, niekoniecznie : ) Ta promocja jest dla mnie tylko, o tyle korzystna, że jeśli na domenę nie znajdę kupca to ją po prostu zostawię, mógłbym zrobić tak samo np. w home.pl, gdzie promocja jest za 0,90zł ale AuthInfo mają za 99zł bodajże : )

 

Pozdrawiam

 

Edit. Ale fakt faktem, jasne reguły i kod authinfo od ręki u was, bez żadnych dopłat i czekań, to bardzo ogromny + : )

Edited by Kornel

Share this post


Link to post
Share on other sites
DD może i jak najbardziej masz rację : ) ale nie zawsze się kupuje domeny, które mają ruch, niekoniecznie : ) Ta promocja jest dla mnie tylko, o tyle korzystna, że jeśli na domenę nie znajdę kupca to ją po prostu zostawię, mógłbym zrobić tak samo np. w home.pl, gdzie promocja jest za 0,90zł ale AuthInfo mają za 99zł bodajże : )

Ja rozumiem, że dla Ciebie taka promocja jest korzystna :lol: Ale pomyśl - w przypadku rejestracji dużej ilości domen i później ich nie przedłużenia, mimo wszystko traci na tym rejestrator. A jeśli traci, to w jakiś sposób musi sobie później "odbić" tę stratę. A jak myślisz jak sobie "odbiera" taką stratę? Zwyczajnie przerzuca ją w ten czy inny sposób na swoich Klientów ;) Czy to przez zapisy regulaminowe, czy to przez opłatę za AuthInfo, czy droższe ceny przedłużeń. Dlatego uważam, że takie promocje nie są tak naprawdę nawet korzystne dla Klientów, bo to w końcu oni za nie ostatecznie muszą zapłacić.

 

Dlatego uważam, że sprzedawanie domen w promocji dużo taniej niż one faktycznie kosztują psuje rynek i jest niebezpieczne zarówno dla Rejestratorów jak i Abonentów. Jedynym zwycięzcą w tej batalii jest tylko NASK :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna rzecz jaka by się przydała to Live Chat, macie coś takiego tylko po przez skype, nie wszyscy lubią rozmawiać, niektórzy wolą pisać. Myslę, że to jest bardzo dobra usługa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejna rzecz jaka by się przydała to Live Chat, macie coś takiego tylko po przez skype, nie wszyscy lubią rozmawiać, niektórzy wolą pisać. Myslę, że to jest bardzo dobra usługa.

tak, przydaloby sie, albo pomoc przez np. gg

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak, przydaloby sie, albo pomoc przez np. gg

 

Popieram, w wielu rejestratorach jest tzw. BOK. Fakt, faktem nie musi on być dostępny 24h/7dni w tygodniu ale, żeby przynajmniej do tej 16-17:00 codziennie oprócz weekendów ktoś był i udzielał odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejna rzecz jaka by się przydała to Live Chat, macie coś takiego tylko po przez skype, nie wszyscy lubią rozmawiać, niektórzy wolą pisać. Myslę, że to jest bardzo dobra usługa.

Skype active24pl można wykorzystywać przecież jak czat :) Nikt nikogo nie zmusza do rozmowy :lol: Zachęcam do korzystania z kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta poprzez funkcję czatu na Skype - login: active24pl

 

Biuro Obsługi Klienta czynne jest:

 

od Poniedziałku do Piątku w godz. 8:00 - 22:00

w Soboty i Niedziele w godz. 10:00 - 16:00

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danielu chodzi że niewszyscy mają skypa

:) W zasadzie nie byłoby wielkiego problemu, żeby dodać GG do obsługi w naszym BOKu.. Skype jest o tyle wygodny, że można z niego z powodzeniem korzystać zarówno do rozmów głosowych jak i czatów. Wbrew pozorom - Skype jest również bardzo popularne w Polsce - niewiele ustępuje GG. Z badania Net Track Millward Brown SMG/KRC wynika, że z GG korzysta 5.8 mln użytkowników a Skype 4.2 mln. Ale tak jak mówię - przemyślę wprowadzenie obsługi Klientów również poprzez GG :lol:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol: W zasadzie nie byłoby wielkiego problemu, żeby dodać GG do obsługi w naszym BOKu.. Skype jest o tyle wygodny, że można z niego z powodzeniem korzystać zarówno do rozmów głosowych jak i czatów. Wbrew pozorom - Skype jest również bardzo popularne w Polsce - niewiele ustępuje GG. Z badania Net Track Millward Brown SMG/KRC wynika, że z GG korzysta 5.8 mln użytkowników a Skype 4.2 mln. Ale tak jak mówię - przemyślę wprowadzenie obsługi Klientów również poprzez GG :)

 

DD

 

No to przemyśl Daniel (oby pozytywnie rozpatrzył ;) ), fakt faktem, że na pewno poniesie to za sobą dodatkowe koszty dla ludzi ale za to bardzo dużo ludzi będzie korzystać z tego i firma skorzysta na wzroście klientów : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z GaduGadu tez nie wszyscy korzystaja ;P Akurat sam korzystam ale mi podoba sie rozwiazanie cos na styl home.pl, mbank.pl - LiveChat :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z GaduGadu tez nie wszyscy korzystaja ;P Akurat sam korzystam ale mi podoba sie rozwiazanie cos na styl home.pl, mbank.pl - LiveChat :lol:

 

Czy będzie GG czy livechat to 'wsio' ryba jak dla mnie, oby tylko cokolwiek było : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i nad LiveChatem się pomyśli :) Najpierw angielska wersja językowa, która jest teraz baaardzo potrzebna :lol:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może i nad LiveChatem się pomyśli ;) Najpierw angielska wersja językowa, która jest teraz baaardzo potrzebna :lol:

 

DD

a co angole zaczeli nam podkupuwać domeny? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co angole zaczeli nam podkupuwać domeny? :)

Nie ograniczyłbym tego stwierdzenia tylko do Anglików ;) Zakładam po prostu, że Klienci z Niemiec, Francji, Anglii, USA poradzą sobie jeśli otrzymają angielską wersję językową ;)

 

P.S Faktycznie da się zauważyć wzmożone zainteresowanie domenami .pl ze strony obcokrajowców w ostatnim czasie :lol:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ograniczyłbym tego stwierdzenia tylko do Anglików ;) Zakładam po prostu, że Klienci z Niemiec, Francji, Anglii, USA poradzą sobie jeśli otrzymają angielską wersję językową :lol:

 

P.S Faktycznie da się zauważyć wzmożone zainteresowanie domenami .pl ze strony obcokrajowców w ostatnim czasie :)

 

DD

 

Brr aż strach się bać jak obcokrajowcy dobiorą się do naszych ślicznych *pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Brr aż strach się bać jak obcokrajowcy dobiorą się do naszych ślicznych *pl :lol:

Nie przejmuj się - domen starczy dla wszystkich chętnych :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie przejmuj się - domen starczy dla wszystkich chętnych :lol:

 

DD

 

No czy ja wiem 98% generyków angielskich jest już zajęte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×