Jump to content
krzysiekmat

Serwis typu linkolo seopilot sprzedaż linków

Recommended Posts

System sprzedaży linków typu seopilot linkolo.

 

logo_01_5.gif

 

Sprzedaż linków na poszczególnych stronach. Sam decydujesz ile linków i na których stronach chcesz je umieścić. Mogę tylko polecić ten program.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam że tak post pod postem ale już nie mogłem edytować poprzedniego

 

Taka ciekawostka z ich opisu integracji linku

 

Po dokonaniu rezerwacji, że link zwrotny został sprzedany linki muszą być włączone ręcznie. Nie jest konieczne użycie kodu lub skryptu PHP na stronie. Kiedy kupujący żąda rezerwacji, Sprzedający zostanie poinformowany poprzez e-mail i może następnie podjąć decyzję, czy chce przyjąć rezerwacje lub nie. Wreszcie, należy ręcznie backlink zintegrowane w witrynie. Dla nas jest to "najbardziej naturalne" metody integracji, i to jest na tyle elastyczne, aby umożliwić różne miejsca docelowe.

HTML polecenie dla czystego wstecznego jest w następujący sposób:<a href=URL>linktext </ a>

Na przykład, jeśli backlink jest na http://pumas.pl URL i tekst linku powinien przeczytać "zakupy", backlink zintegrowany jest w następujący sposób:<a href=http://pumas.pl> Cougar </ a>

W przypadku naszych produktów, linki tekstowe + zawartość, kontekst, który może być ustawiony przez kupującego zostanie zintegrowany w zwykły sposób w treści stron internetowych. Pożądany związek w tym tekście jest ustawiony w sposób opisany powyżej.

 

Naturalnie również możliwość wykorzystania wszystkich atrybutów lub (CSS) formatowania, które są zgodne z standardem W3C, na przykład tak:

 

<div id="sublinks">

<a class="sublink" href="http://pumas.pl" target="_blank">

<span style='font-weight:bold'>

<b>cheap</b> computers

</span>

</a>

</div>

 

Można sprzedawać linki:

 

Text links

Post links

Blog posts

Presell pages

 

Tłumaczenie google

 

Integracja połączeń dla wszystkich typów łączy, które są oferowane w teliad występuje ręcznie.

Text links

Linki tekstowe które są bezpośrednimi linki HTML zawierają tekstową reklamę z jakąś krótką informacją opisową. Mogą one zwiększać znaczenie dla wyszukiwarek, a tym samym również systematycznie zwiększać liczbę odwiedzających. Dla naszych linków tekstowych produktów, sprzedający może wybrać tekst łącza, które będą związane z jego adresu URL. Linki tekstowe mogą być oferowane w różnych miejscach na stronie internetowej (np. obszar zawartości, nagłówek, sidebar, stopka itd.). Każda oferta składa się z adresu URL oferty z dalszymi szczegółami oferty. Możesz oferować do 4 różnych miejsc docelowych / wariantów dla każdego URL oferty. Ponadto możliwe jest, aby dać kupującemu możliwość dostarczenia dalszych tekst treści poza tekstu łącza.

Post links

Linki w postach są rezerwacje na stronach z artykułami na stronie blogu lub wiadomości. Dla naszych Linki posta produktów przyjmujemy tylko blogów i stron informacyjnych z wysokiej jakości własny składa artykułów. Wszelkiego rodzaju portali prasowych, portali lub stron dotyczących produktów kupon informacje nie są odpowiednie do naszych linków posta produktów. Ponadto, nie możemy przyjąć, że na przykład kanały nawiązać do podstron, Forum / składek Forum FAQ, artykułów, zdjęć lub galerii wideo. W tych przypadkach zaleca się oferować linki tekstowe produktów. Z linkami do posta musisz wybrać kanał na swojej stronie / twoim blogu. Regularnie określenia artykuły via RSS automatycznie.

Kupujący może dokonać pre-istniejących słów kluczowych w artykule, który będzie połączony z poziomu artykułu po dokonaniu rezerwacji. Dodatkowo, można zaoferować dodatkowe miejsca docelowe, które pozwalają kupującym określić tekst linku swobodnie lub przedłożyć dodatkowe treści. Dodatkowe kolejne miejsca docelowe są wyświetlane w postaci oferty.

Blog posts

Posty w blogach są sponsorowane recenzje i artykuły z linków zwrotnych, które składają się przez ciebie według specyfikacji nabywcy. Podczas wprowadzania oferty dla tego produktu można zdefiniować liczbę znaków, które chcesz udostępnić, a także dodatkowe uwagi. Wraz z rezerwacji otrzymają Państwo liste rzeczy do zrobienia od nabywcy. Twój artykuł zawiera również jeden lub więcej odpowiednich linków Wyszukiwarka które są predefiniowane przez kupującego.

Ogólnie, Twój artykuł w tym połączenia pozostaną włączone na stronie zawsze, jednak musi pozostać w trybie online co najmniej 12 miesięcy. W tym okresie otrzymasz swoje miesięczne zarobki proporcjonalnie.

 

Przed dodaniem strony można skorzystać z:

Price check calculator (Kalkulator Sprawdź cenę)

 

Który wyceni link na danej stronie.

Edited by krzysiekmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sepilot ma bardzo negatywny wpływ na naszą stronę... jeśli umieścimy odnośniki seopilota u nas, po pewnym czasie Google będzie nam obniżał pozycję za nienaturalne linki wychodzące ze strony..

 

wiem, bo sam tego doświadczyłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Paton

Problem z tym, że wszyscy kupują i sprzedają, a ukarać się wszystkich przecież nie da. Nawet jeśli cię jednak ukarze, to zawsze może się z googlem przeprosić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego typu serwisów najlepszym wg. mnie (testowałem kilka) jest prolink średnie dochody z serwisu PR3 to około 20-40zł miesięcznie, kokosy to to nie są ale na rok całkiem nie najgorsza suma, podpinając kilka domen można coś tam dorobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma co korzystać z tego serwisu gdyż tylko pogorszysz sobie sprawę, bo twoja pozycja w google spadnie, gdyż google nie toleruje nienaturalnych linków i ogólnie handlu linkami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaję mi się, że tak się dzieje dopiero przy większej ilości nienaturalnych linków :) Ja kupiłem parę i nie zauważyłem aby pozycja mojej strony spadła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli używa się z głową to nie zaszkodzą ;)

Edited by yendo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli używa się z głową to nie zaszkodzą ;)

Niestety nie wszyscy pozycjonerzy robią wszystko z głową, co widać po tym temacie - większość z tych postów pisała ta sama osoba. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście... karski1, vpozycja, areczek, maciek123, adik123 - mają podpisy pisane tą samą czcionką oraz tym samy kolerm ( nibieskim ) zbieg okoliczności :D ?

A rejestracja kont następuje systematycznie po sobie...

 

Administratorzy chyba śpią :)

Edited by banialuka1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Rzeczywiście... karski1, vpozycja, areczek, maciek123, adik123 - mają podpisy pisane tą samą czcionką oraz tym samy kolerm ( nibieskim ) zbieg okoliczności :D ?

A rejestracja kont następuje systematycznie po sobie...

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tylko podałem wam serwis gdzie można sprzedawać linki na stronie typu seopilot czy prolink a ceny za link umieszczony w waszym serisie się nie umywają ani do seopilota ani prolinka.
A co się tyczy wykrywania linków czy jest to naturalny czy nienaturalny to jest to tylko wymysł google, i link osobiście umieszczony w serwisie jest znacznie bezpieczniejszy niż taki który jest umieszczany przez wcześniej zainstalowany kod

Z tego typu serwisów najlepszym wg. mnie (testowałem kilka) jest prolink średnie dochody z serwisu PR3 to około 20-40zł miesięcznie, kokosy to to nie są ale na rok całkiem nie najgorsza suma, podpinając kilka domen można coś tam dorobić.


Taką cenę uzyskujesz za jeden link, oczywiście nie odrazu musisz poczekać na chętnego a oni się znajdują.
Piszę tu o konkretnym przykładzie z mojej strony gdzie strona ma pr 2.

Mam dla was coś innego jeszcze jak macie domenę i nie wiecie co znią zrobić.

 

Zarabianie na parkingu i z ifolinks.

Dobrze wam wiadomo że w infolinks przyjmują tylko strony angielskie i jeśli niemasz strony w języku angielskim to porażka, ale jest wyjście nawet jeśli nieznasz języka to żaden problem. Jedyną potrzebną rzeczą jest domena.

No dobra teraz do sedna po pierwsze musisz mieć domenę jakąś wolną lub poprostu musisz ją zakupić teraz ceny są strasznie niskie polecam az.pl.
Jak już masz domenę wchodzisz na stronę:

www.seoparking.com

Tam wybiersz sobie temat strony, podajesz tytuł opis i takie tam oraz ile i co jaki czas mają być dodawane artykuły, artykuły dodawne są oczywiście w języku angielskim. Po utworzeniu wszystkiego pozostaje Ci tylko przekierować domene na podane dns-y i zaparkować tam domene.Artykuły się same dodają ale masz też możliwość dodawania samemu.

Teraz odczekujesz pare dni aby domena się zaindeksowała lub poprostu sam ją dodajesz w narzędziach dla webmastera w google, ale też zawsze lepiej odczekać pare dni aby przybyło artykułów na stronie.

I teraz mając już stronę w języku angielskim wchodzisz na:

Infolinks.com

Podajesz potrzebne informacje i powinni bez problemu ją zaakceptować jak do tej pory ja dodałem 4 bez najmniejszych problemów zaakceptowali oczywiście miałem te domeny wcześniej i poprostu je wykorzystałem w ten sposób.

Nie gwarantuje tutaj że napewno domena zostanie przyjęta ale tylko podaje przykład który sam sprawdziłem jak można do nich się zapisać i zarabiać na wyświetlaniu reklam od nich.

Dalej, oczywiście kod który musisz zainstalować wklejasz w panelu gdzie wcześniej dodałeś domenę. Tam masz w edycji do wyboru gdzie wkleić Sidebar Ad Code, Top Ad Code, Bottom Ad Code. Oczywiście sidebar pomijasz Ja w stawiłem w bottom i bez problemu jest indeksowany przez infolinks, pozostaje Ci tylko czekać na akceptację.
Jak już zaakceptują w panelu ustalasz sobie jaki rodzaj reklamy ma być wyświetlany itd ale to już sam dojdziesz do tego.

I na koniec pozostaje Ci tylko na początek wypozycjonować trochę stronę. I to na tyle.

A tutaj przykład strony która była niewykorzystywana a teraz już jest.
praktycznie dodałem ją do infolink po dwóch dniach od zaparkowania.
Acha stona nie musi mieć rozszerzenia com czy innego ale zawsze to lepiej jak ma.Ja np. spokojnie dodałem pl.

http://specmat.pl

 

Możesz też wykorzystać sam parking bez infolinks.

Edited by krzysiekmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak to jest w praktyce z tą sprzedażą linków ? Faktycznie google kara takie rzeczy i grozi to spadkiem pozycji w wynikach google ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A takie pytanie - czy za coś nie grozi?:] 99% serwisów narusza wytyczne Google, jednych spotka kara innych nie, loteria. Jak się sprzedaje czy kupuje linki najlepiej siedzieć cicho i tyle i spoko jest :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na jednej ze swoich stron testuję NextContent.pl . Tutaj chodzi nie tylko o zamieszczenie samych linków. Od reklamodawców otrzymujemy gotowe teksty do zamieszczenia na swojej stronie, w których według ustaleń jest link w tekście lub w innej formie. Oferty można przyjmować, bądź odrzucać, w zależności od ceny, jakości tekstu lub tematyki artykułu.

Właściciel strony ma dwie korzyści: pieniądze oraz artykuły na swoją stronę. Reklamodawca ma linka, a jak zgrabnie napisze artykuł, to i przemycenie łagodnej formy reklamy może się udać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tylko podałem wam serwis gdzie można sprzedawać linki na stronie typu seopilot czy prolink a ceny za link umieszczony w waszym serisie się nie umywają ani do seopilota ani prolinka.

 

Zapewne chciałeś nas o tym poinformować, a link z programu partnerskiego sam się dodał.

 

 

Jeżeli mamy śmieciowe zaplecze to warto dodawać do programów typu seopilot czy prolink.

Główny serwis to rzecz święta i google się na pewno zorientuje o tej niedobrej praktyce z naszej strony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupowanie linków przypomina bombe z opóźnionym zapłonem może Ci się uda i wyjdziesz z tego bez szwanku na dzień dzisiejszy ale po jakimś czasie trafi Cię wielkie boom i wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów :) Ogólnie można użyć ale w bardzo organiczony i mądry sposób

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupowanie linków przypomina bombe z opóźnionym zapłonem może Ci się uda i wyjdziesz z tego bez szwanku na dzień dzisiejszy ale po jakimś czasie trafi Cię wielkie boom i wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów :) Ogólnie można użyć ale w bardzo organiczony i mądry sposób

oczywiście google wie które linki są kupione a które nie bo ......?? Skąd google wie które linki są kupione ? Google daje jako przykład nienaturalnych linków linki z wikipedii i Dmoz'a więc o jakim "organicznym i mądrym"sposobie piszesz skoro wikipedia korzysta z najlepszych źródeł i linkuje za free- a google twierdzi że to "płatne albo nienaturalne" .Ogarnij temat a później pisz.

ps. stronki pozycjonowane katalogami i swlami siedzą w topach kilka lat a to najczarniejsze seo z możliwych .

ps2. Czy według Ciebie kupno linka pozycjonującego na frazę "sylwester w Zakopanem" nawet grożącego karą od google nie jest warte ryzyka ? Ludzie którzy w tym siedzą zarabiają sezonowo - jak ratownicy wopr'u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z Szanownego Grona Forumowiczów wykonuje proste serwisy pod seopilota?

Jaki byłby koszt wykonania takiej strony?

Posiadam parę domen z PR 4-6. może w ten sposób je zagospodarować

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z Szanownego Grona Forumowiczów wykonuje proste serwisy pod seopilota?

Jaki byłby koszt wykonania takiej strony?

Posiadam parę domen z PR 4-6. może w ten sposób je zagospodarować

Chciałbym jeszcze taki serwis połączyć z NextContent.pl

Czy taki mix ktoś dla mnie wykona.? Oferty z ceną przyjmuję na PW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×