Jump to content
Sign in to follow this  
gregor123

money.eu, mytaxi.pl, halls.pl - domeny zmieniły abonentów

Recommended Posts

Witajcie,

zauważyłem, że w ostatnich miesiącach poniższe domeny zmieniły abonentów

- money.eu

- mytaxi.pl

- halls.pl

 

Pozdrawiam

Edited by gregor123

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz fajne hobby - pogratulować... Piszę tak, bo to nie pierwszy taki temat, który zakładasz i nie wiem skąd jakiekolwiek domniemanie, że jak jest duży klient to musi być zaraz duża cena i jakie wtedy ma znaczenie, że zmieniły abonenta domeny mytaxi.pl i halls.pl, które są warte najwyżej niskie x.xxx zł (i za tyle pewnie były sprzedane). W 90% przypadków nie wiesz przecież kto dokładnie składa oferty na domeny, a duża firma stara się przeważnie nie ujawniać pisząc z jakiegoś zaraz założonego adresu na gmail-u.

 

Pomijam money.eu, bo to akurat była bardzo fajna domena i można się było spodziewać większej kwoty.

 

EDIT: może halls.pl ktoś kupił za cenę w okolicach tego ogłoszenia - http://di.pl/topic/88227-kupie-domene-pl-na-strone-rozrywkowa/?view=findpost&p=522617 a może mytaxi.pl była zarejestrowana z palca. Może.

Edited by thomaso
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potraktuj to jedynie jako ciekawostke, nie wnikam czy domena sprzedala sie za 1k czy 1000k. Na forum widze wiele innych "durnowatych" tematów i jakoś to nikomu nie przeszkadza ;)

 

 

Masz fajne hobby - pogratulować... Piszę tak, bo to nie pierwszy taki temat, który zakładasz i nie wiem skąd jakiekolwiek domniemanie, że jak jest duży klient to musi być zaraz duża cena i jakie wtedy ma znaczenie, że zmieniły abonenta domeny mytaxi.pl i halls.pl, które są warte najwyżej niskie x.xxx zł (i za tyle pewnie były sprzedane). W 90% przypadków nie wiesz przecież kto dokładnie składa oferty na domeny, a duża firma stara się przeważnie nie ujawniać pisząc z jakiegoś zaraz założonego adresu na gmail-u.

 

Pomijam money.eu, bo to akurat była bardzo fajna domena i można się było spodziewać większej kwoty.

Edited by gregor123

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj również zauważyłem, że money*eu zmieniła abonenta, nawet napisałem to w poście, ale później wykasowałem żeby nie narażać się Danielowi ;) Ciekawe, czy kwota transakcji zostanie ujawniona(pewnie nie).

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie wiem, może ja jestem inny i mnie najbardziej ciekawią zmiany abonenta moich domen albo domen bardzo topowych, bo są one jakimś odniesieniem do wyceny swoich gorszych domen z danych branż. Halls.pl i mytaxi.pl nie są żadnym odniesieniem (bo jest jeden TM i jedna ninja).

 

Przepraszam.

 

EDIT: @Pan_Grzegorz a ja zauważyłem ostatnio jak wszedłem na http://brutto.pl (bo mam .com.pl i chciałem zobaczyć po ile byłaby niedawno złapana z opcji .pl) i był adres w domenie @money.eu, a pamiętałem, że kiedyś Daniel miał tę domenę. Więc zmiany abonenta żadnych dobrych domen nigdy nie umkną. ;-)

 

Z topowych domen to sam zauważyłem, że ostatnio zmieniła abonenta domena weterynarz*pl i tutaj na pewno można się spodziewać jakiejś wysokiej kwoty, bo domena jest mega. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://money.eu

 

"Ta domena jest na sprzedaż.

Jeśli jesteś poważnie zainteresowany jej zakupem i zdajesz sobie sprawę, że dobra domena kosztuje co najmniej kilka tysięcy złotych - napisz do mnie na adres rafal [małpa] money [kropka] eu."

 

Tylko Daniel z rąk wypuścił i od razu ceny na łeb na szyję.. ehh :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://money.eu

 

"Ta domena jest na sprzedaż.

 

Jeśli jesteś poważnie zainteresowany jej zakupem i zdajesz sobie sprawę, że dobra domena kosztuje co najmniej kilka tysięcy złotych - napisz do mnie na adres rafal [małpa] money [kropka] eu."

 

Tylko Daniel z rąk wypuścił i od razu ceny na łeb na szyję.. ehh :D

To jego standardowa strona z ofertą, która jest również pod innymi domenami. Za kilka tys. zł chyba się tego adresu nie kupi. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×