Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 05/14/2018 in Posts

  1. 1 point
    Coś czuję, że najlepiej zrobię, jak założę bloga i zatrudnię Copywritera, który będzie pisał SEO na temat inwestycji. Tak naprawdę premium można nazwać różne rzeczy. Nawóz też może być premium. Tu chodzi o to, aby odpowiednio sprzedać klientowi ostateczny produkt
  2. 1 point
    bestkitchen.eu Co sądzicie? Btw. Pewnie zaraz znów się pojawi opinia, że lepiej kupić "maść na szczury" (cokolwiek autor miał na myśli).
  3. 1 point
    Motywy kierujące tobą przy rejestracji domen na zawsze chyba pozostaną zagadką dla mnie. Jesteś jak magik który wyciąga z kapelusza najbardziej nieoczekiwane przedmioty tak, że publice kopara opada bo np. zamiast standardowego gołębia wyciągasz 3 cyganów grających polkę na akordeonach ( vide polands.pl)... Powracając do tematu, zjawisko buticzanek to chyba jakaś internetowa patologia polegająca na tym, że kobiety ściągają chłam i podróby z aliexpress po to żeby bez działalności gospodarczej, na lewo, sprzedać to jako oryginał na FB i Insta. Gdyby one miały kupować domeny i tworzyć strony to wiązałoby się to rejestracją działalności i prowadzeniem sklepu co jest przeciwieństwem buticzanki. Innymi słowy, jeśli buticzanka potrzebuje witryny www to już nie jest buticzanką.
×