Jump to content

grześko

Użytkownik
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About grześko

 • Rank
  Stażysta

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ktoś orientuje się, czy jest możliwe posiadanie u tego samego rejestratora na tym samym koncie jednocześnie: opcji na domenę i tej domeny? Chodzi mi o to, co się stanie, gdy: 1. mam domenę NNNNN.pl u rejestratora AAA 2. mam opcję na tę domenę u rejestratora BBB 3. chcę zrobić transfer domeny od AAA do BBB Będzie to możliwe? Coś się stanie z opcją istniejącą u BBB?
 2. Praktycznie - tak, właśnie coś podobnego chciałbym uruchomić.
 3. A jeśli domena nie kieruje na parking, na DNS w AM jest ustawiony rekord CNAME z Premium, a komunikat jest taki sam - to co może to oznaczać?
 4. wybory.gmina.pl wójt.gmina.pl nasza.gmina.pl dobra.gmina.pl Domeny na wybory samorządowe: wybory.gmina.pl wójt.gmina.pl nasza.gmina.pl dobra.gmina.pl
 5. radioamator.pl Zapraszam - radioamator.pl
 6. medical24.pl Zapraszam - medical24.pl
 7. Wydaje mi się ten dział najwłaściwszy, ale może niekoniecznie. Zaryzykuję: załóżmy, że prowadzę działalność gospodarczą, mam hosting i mam fajną domenę, w której w ramach działalności chciałbym: - tworzyć i udostępniać odpłatnie skrzynki e-mail - tworzyć i udostępniać odpłatnie subdomeny WWW (ewentualnie z jakimś mini-hostingiem) Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć: czy do takiej działalności potrzebuję być "przedsiębiorcą telekomunikacyjnym" zarejestrowanym w UKE? czy wystarczy sama działalność z odpowiednim PKD? jak wygląda ryzyko, że w którymś momencie stracę domenę (zakładam, że regularnie opłacam, ale problem może być np. w próbie odebrania mi domeny z jakichś tam powodów, mniejsza o to)? W oparciu o domenę, której jestem abonentem a nie właścicielem - świadczę usługi. Podobnie jak np. onet, wp, czy inni. Ale jeśli w wyniku decyzji sądu domenowego kiedyś tam straciłbym domenę, to biznes legnie... Będę zobowiązany za kilka słów wyjaśnienia.
 8. e-dziekanat.pl Zapraszam - e-dziekanat.pl
 9. neomail.pl Zapraszam - neomail.pl
 10. Zapraszam - dzisiaj koniec aukcji gdzie.xyz
 11. Zapraszam - dzisiaj koniec aukcji medical24.pl
 12. Zapraszam - jutro koniec aukcji e-dziekanat.pl
 13. Zapraszam - jutro koniec aukcji drony.xyz
 14. medical24.pl Zapraszam na aukcję domeny medical24.pl https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2255913
 15. e-dziekanat.pl Zapraszam na aukcję domeny e-dziekanat.pl https://www.aftermarket.pl/bid.php?id=2255811
×