Jump to content

SentalPL

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About SentalPL

 • Rank
  Nowy

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.vgelectronics.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Tworzenie stron internetowych i zarządzanie bazami danych

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do widzenia, "media markt" też nikt by kiedyś nie wpisał szukając elektroniki
 2. A czy ktoś tak musi to nazywać? Wiadomo, że żaden inwestor nie będzie szukał hasła "inwestycje premium", ale strona z takim hasłem już go znajdzie.
 3. W moim odczuciu słowo "premium" nadaje charakter inwestycji większych finansowo, z poważniejszymi kontrahentami i decyzjami. Zauważmy, że domena ta ma inny wydźwięk niż np. bezpieczneinwestycje.pl, szybkainwestycja.pl czy zainwestuj.pl. Kieruje ona bardziej do doświadczonych inwestorów z dużym kapitałem niż do osób dopiero chcących zacząć zarabiać na wydawaniu. Moim zdaniem domena ma sens i widzę w niej niezłe medium pomiędzy biznesmenami a inwestorami.
 4. Mi się podoba, w wizji mam portal dla inwestorów (wow). Adres ładny, wymowny, słowo "premium" przyciąga i pasuje jak ulał Szacowanej wartości nie podam, bo się nie znam, ja bym dał sporo, ale sporo nie mam
 5. Jeśli mówisz o moim poście to podbijam, napisałem w tej sprawie do Aftermarket, ale wciąż nie doczekałem się odpowiedzi. Chyba muszę ich zmobilizować, ktoś z doświadczenia wie czy mini-spam zadziała?
 6. Witam serdecznie. Posiadam kilka domen na Aftermarket.pl, postanowiłem dodać je również na Premium. Poza wpisaniem domeny w tym drugim trzeba dodać w AM wpis DNS typu CNAME z unikalnym kodem swojego konta. Zrobiłem to, jednak w Premium ciągle widnieje status "Brak wymaganego rekordu CNAME premiumMTM****x dla domeny". Dla pewności próbowałem różnych kombinacji, jednak obecnie jest na 99% poprawnie. W chwili pisania tego posta od dodania wpisu DNS minęło jakieś 12 godzin, jeśli rekord się zaktualizuje i będzie ok zamknę temat. Czy ktoś wie z doświadczenia w czym jest problem? Z góry dziękuję. Dla zasady zamazałem, co niepotrzebne Ustawienia na AM: Komunikat na Premium:
 7. audiolisten.pl Przeznaczeniem domeny może być witryna z audiobookami lub jakikolwiek serwis z bazą dźwięków do (nie)komercyjnego zastosowania. Cena do ustalenia. Pozdrawiam. Domena na Aftermarket.pl
 8. Przeznaczenie wiadome. Portal randkowy lub coś podobnego. Cena do uzgodnienia. Pozdrawiam. Domena na Aftermarket.pl
 9. Ja 'z palca' znalazłem mynewsletter.pl ekonomiczni.pl carstereo.pl findlove.pl Myslę że całkiem dobre Choć cenę wstępną wciąż ciężko mi ustalić
 10. mynewsletter.pl dubbing.eu Witam, na ile wyceniacie powyższe domeny? Moim skromnym zdaniem potencjał duży szczególnie przy dubbing.eu, jakie są Wasze odczucia?
 11. I to jest chyba cała kwintesencja tego rynku Ile napiszesz, tyle Ci dadzą. Siła sugestii.
 12. Ups, sorki Właśnie o takie przykłady mi chodzi, proszę o zwiększoną aktywność, myślę, że sporo takich przypadków dookoła.
×