Jump to content
Krystiansmg

Witam. Problem/Pytanie - szybka sprzedaz

Recommended Posts

nazwa.pl moze kupic domene za 90 gr.+22procent watu czyli 1.10.domeny w promocji po takiej cenie wiecej szczegółów na stronce nazwa .pl tam jest konsultant i ci odpowie.Nazwa pl nie zobowiązuje zeby domene przedłużać

Share this post


Link to post
Share on other sites
nazwa.pl moze kupic domene za 90 gr.+22procent watu czyli 1.10.domeny w promocji po takiej cenie wiecej szczegółów na stronce nazwa .pl tam jest konsultant i ci odpowie.Nazwa pl nie zobowiązuje zeby domene przedłużać

 

Ja np. nie kupuję domen rejestrowanych w nazwie, chyba że już przedłużone.

 

Polecam Active24 lub Dropped. Ewentualnie http://polskiedomeny.pl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
nazwa pl też ma dobre usługi narazie się nie zawiopdłem :)

 

A sprzedałeś już jakąś domenę? Ja dwa razy kupiłem, oba razy żałowałem, kończyło się tym, że domeny nie przedłużałem, bo nie chciało mi się już babrać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj idzie ciężko, i to bardzo... dlatego przychylam się do wypowiedzi pb - dropped/active24

Share this post


Link to post
Share on other sites
albo z dolu:)

Ja tam działam na nazwie.pl, sprzedaz (cesja) przebiegła szybko i bez kłopotów.

Jesli komus ciezko zrobic ksero do cesji to faktycznie bedzie trudno ;) .

Konsultant konkretny (korzystałem kilka razy)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, jak komuś nie zalezy na czasie to nerwach to jak najbardziej polecam nazwa.pl. Super firma w której dokumentów cesji nie można przesłac faksem tylko pocztą tradycyjną (nie mówiąc już o emailu). Ja osobiście gdy kupuje od kogoś domenę to po wpłaceniu pieniędzy nie mam zamiaru czekać nawet tydzień bo to jest po prostu zamrożenie pieniędzy.

 

Wg mnie nazwa.pl jest to najgorszy z polskich rejestratorów, dalej w kolejności idzie agnat.pl oraz rejestracjadomen.pl. Ci ostatni za brak możliwości "szybkiego" płacenia za usugi i prehistoryczny panel.

 

Być moze te firmy są dobre dla firm którzy mają 1-2 domeny. Ale dla domeniarza (czy tam domainera ;-P)? Nie ma mowy. Co najlepsze to w nazwa.pl nie dostaniesz kodu authinfo za darmo. Musisz wysłać dokumenty pocztą tradycyjną co tez nie jest za darmo. Naprawdę nie wiem dlaczego ludzie zachwalają tego rejestratora. Już pomijając fakt ze wskazuje domeny zajęte jako wolne i ludzie którzy wpłacaja za nie pieniądze je mrożą na jakiś czas. Eh

 

I zapomniałem dodać o ich pożal się boże transferze wewnetrznym ;-) Ciekawe ile ludzi ma tam domeny (oprócz mnie) których nie są abonentami i nie mają z nim żadnego kontaktu ;)

 

Mój największy błąd jaki kiedykolwiek popełniłem to kupując domene .pl na Sedo przetransferowałem ją do nazwy.pl. Po czym okazało się że domena została kupiona od jakiejś firmy LLC która już nie istnieje a do cesji czy wydania kodu auth info prosili dokumenty tejże firmy ;) Oczywiście z tą LLC nie było kontaktu. Całe szczęscie że opcje potaniały ;)

 

Wniosek - napewno nie nazwa.pl jeśli chcesz zajmowac sie handlem domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też nie kupuję domen zarejestrowanych w nazwa.pl, bo to jakiś relikt przeszłości z tą papierologią.

 

Przez takie firmy lasy deszczowe giną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki Nazwa.pl nabyta droga kupna 2-literowa .pl od 2 miesiecy nie zmienila jeszcze abonenta. Poprzedni abonent ma jeszcze stary dowod, nowego nie wydali mu jeszcze, a paszportu nie ma. Chetnie postawil bym opcje, tylko ktos juz to zrobil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×