Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

buahahaha

specjalnie jakiś szałas pomalowali na potrzeby aukcji bo pewno gośc myślał że za domenke dostanie kilkaset tysięcy... euro oczywiście:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
hahahahahhahahahahahahhahahah :D udlawilem sie herbata prawie, no masakra! ciekawe jaki ruch B)

 

Raczej ile spamu trafia na to konto ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaproponowalem temu gosciowi kiedys rozsadna cene. Ale twierdzi, ze dostal juz oferte na 370 tys zl :huh: i oczywiscie nie sprzeda :D

Ludzie to mają bujną wyobraźnię ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze na samym parkingu wyciaga dziennie 3,5 tys zl? :D a ze jest to fajna literowka, to kto wie? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moze na samym parkingu wyciaga dziennie 3,5 tys zl? :D a ze jest to fajna literowka, to kto wie? :huh:

 

Z tego co widzę, nasza-kasa.pl przekierowuje na jakiś serwis nasza-wiedza.pl, nie jest parkowana. ;)

 

Witaj w super szybkiej rejestracji dla użytkowników Naszej Klasy !

 

Podstępnie. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałem maila własnie z tytułem : Super domeny

 

Witam,

 

Jestem w posiadaniu domen związanych z Państwa działalnością.

 

Lista domen:

 

telefony-komórkowe.org.pl

telefonykomórkowe.net.pl

telefonykomórkowe.info.pl

 

Jeśli są zainteresowani Państwo ich kupnem zapraszam do licytacji na allegro http://www.allegro.pl/item415344583_telefo...t_3_domen_.html

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdzieś za połowę obecnej ceny to sam bym ją kupił. :D

 

Pewnie aukcja ma na celu tylko wysondowanie ceny.

Ciekawe czy domena play.pl jest sprzedawana z serwisem? Z opisu wygląda, że nie. Faktycznie ta aukcja wyglądała raczej na sondowanie ceny. Myślę też, że sieć PLAY może wkrótce kupić jakiś większy gracz i może też zostać zmieniony brand na inny - wtedy wartość domeny play.pl drastycznie spadnie.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...] Myślę też, że sieć PLAY może wkrótce kupić jakiś większy gracz i może też zostać zmieniony brand na inny - wtedy wartość domeny play.pl drastycznie spadnie.

 

No widzisz. Zwróciłeś uwagę na dość ciekawy aspekt. Nawet o tym nie pomyślałem. Wiadomo, że wartość tej domeny jest głównie uwarunkowana operatorem. Jak ten zmieni markę to pewnie ciężko będzie ją sprzedać nawet za 20k :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×