Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

No właśnie - ciekaw jestem jaki będzie miała ruch, choć pewnie stosunkowo niewielki. Ten zakup można potraktować jak coś w rodzaju badania :angry:

 

Zdarza się od czasu do czasu, że gratuluję Ci udanego zakupu, literówek posiadających znaczny potencjał .

Tym razem imho nie ma zbytnich powodów do gratulacji :) .

 

W ogóle, ostatnimi czasy, typosy tego typu, w znacznym stopniu utraciły swój specyficzny (relatywnie wysoki CTR) potencjał "zarobkowy" :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ogóle, ostatnimi czasy, typosy tego typu, w znacznym stopniu utraciły swój specyficzny (relatywnie wysoki CTR) potencjał "zarobkowy" :rolleyes: .

Przecież taka literówka i tak nie nadaje się na parking :angry:

 

Ale ruch to zawsze ruch - zobaczymy co się da z niej wycisnąć. Oczywiście wszystko w celach badawczych :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
600 zł nie majątek :angry: A dowiem się ile ruchu może dostarczyć taka literówka najpopularniejszej strony w Polsce :)

 

Jednym postem odkryłeś słabość domainer'a w pogoni za nieznanym i dałeś przekaz podprogowy dla młodych adeptów domaining'u: "chcesz dobrze sprzedać, nie zdradzaj statystyk!"

 

==> "fenomen Dropped" :rolleyes:

Edited by Luke4U

Share this post


Link to post
Share on other sites

KU.pl --> www.allegro.pl/item566326643_ku_pl_unikalna_domena_internetowa_bcm.html

22 godziny do końca, 5,3k zł na liczniku :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ta aukcj na allegro opcji na domene militaria.pl to jakas ustawka, ktos tam daje 2500 za opcje :rolleyes:

Edited by zyzaczek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jednym postem odkryłeś słabość domainer'a w pogoni za nieznanym i dałeś przekaz podprogowy dla młodych adeptów domaining'u: "chcesz dobrze sprzedać, nie zdradzaj statystyk!"

 

==> "fenomen Dropped" :rolleyes:

 

Coś mi właśnie nie pasowało gdy zobaczyłem nazwę domeny i osiągniętą cenę :angry:

 

Po chwili już przypomniałem sobie że ... sprzedałem ją w październiku za 30 zł. na AM (ruch miała proporcjonalny do ceny)

Share this post


Link to post
Share on other sites

KU.pl - 2 godziny do końca, ciekawe co się stanie,

obstawiam, że aukcja zostanie anulowana przez sprzedającego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allegro - KU.INFO.PL Chyba komuś kwota za jaką sprzedano domenę KU.pl przyświeciła wszystko i postanowił sprzedać swoją domenę z prawie identycznym opisem za 3333zł :rolleyes:

 

 

 

Kolejna aukcja 'Krejzola2345' (Opcja) Zdaje się teraz obrał technikę zamaskowania tego co tak naprawdę sprzedaje pod ogromną ilością znaków. Choć trzeba przyznać, że się poprawił, bo umieścił informacje o tym, że nie sprzedaje domeny.

Edited by Cortez

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ustawka na moje. A tak poza tematem to sprzedawca mieszka jakieś 5km ode mnie z tego co widzę.

 

Jak na twoje ?? Aukcja dotyczy opcji na domenę militaria.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak są takie przypadki, to piszcie do Allegro, że wybór kategorii i tytuł aukcji sugerują zakup domen, opis jest niejasny, bo raz mowa o opcji według definicji NASK, a drugi raz użyte jako synonim "okazji". I domagać się, aby na końcu było dopisane "Nie jestem właścicielem domen. Na sprzedaż są opcje." + link do http://www.dns.pl/opcje.html

Edited by rocker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×