Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

100 baniek;)

 

aukcja będzie ściągnięta na 100%

Powinni zostawić, niech zabuli "żartowniś" - jak dosięgnie go dług do końca życia wtedy może podejście innych żartownisiów się zmieni na poważniejsze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W kurniku przydałaby się jakaś kwoka(.pl) - oddam za symboliczne 1 mln :)

 

Pierwszy raz widzę coś takiego jak ta aukcja, ja rozumiem zdarza się czasami, że ktoś zalicytuje dla żartu, ale tylu żartownisiów w jednym miejscu jeszcze nie widziałem - ktoś w końcu z tym "gorącym kartoflem" zostanie i dostanie ostrzeżenie od Allegro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja naprawdę tego nie rozumiem, tych żartownisiów. Powinni raz, drugi zrobić pokazowy proces i wyrok, komornik ściaga nalezności, to by dziatwa przestała sobie robić jaja. Całkiem niedawno równie duże poruszenie było w Niemczech, gdy na sprzedaż wystawiony został blog BasicThinking.de. W tym przypadku jakoś nikt nie robił sobie jaj, aukcja (na eBayu) była zamknięta, dla zweryfikowanych kont. Skala aukcji nieporównanie mniejsza, bo za zaledwie niecałe 47 000 EUR poszedł blog, a jednak nikt sobie jaj nie robił. Naprawdę Allegro nie jest w stanie zapanowac nad tym syfem? Bo to jest niesmaczne. Dodatkowo takie jajacarskie licytowanie mimo wszystko wpływa na wizerunek oferenta (jako tego, który nie potrafi umiejętnie zapanowac nad sprzedażą).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystarczyłoby, gdyby wygrywający aukcję musiał pokryć koszta prowizji dla Allegro za takie robienie sobie jaj. Na drugi raz odechciałoby się jednemu z drugim licytować, bo ostrzeżenia tutaj nic nie pomogą. Na oko wychodzi ok. 55 tysięcy złotych prowizji

Edited by blaugrana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwszy raz widzę coś takiego ;) ciekawe za ile naszaklasa by poszła na allegro ;) chyba nie starczyłoby miejsca w polu kwota :)

 

@EDIT

 

blaugrana:

pomyliłes się w obliczeniach:

powyżej 5.000,00 zł = 90,50 zł plus 0,5% kwoty powyżej 5.000,00 zł

 

czyli wychodzi ze 100mln kwoty sprzedaży równe 500 000 + 90,50 = 500 090,50zł

 

Dopiero allegro tam zaciera rączki ;)

Edited by jahptb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odnośnie licytujących w aukcji kurnik.pl

 

# berlinski Teraz Urząd Skarbowy powinien spojrzeć na te osoby które mają po 3-4 miliony w portfelu ;) [re:]

 

# hetman nie wiedziałem, że mamy w Polsce tylu milionerów :)

;)

 

wyjęte z dyskusji na Flakerze

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja naprawdę tego nie rozumiem, tych żartownisiów. Powinni raz, drugi zrobić pokazowy proces i wyrok, komornik ściaga nalezności, to by dziatwa przestała sobie robić jaja.

Może Allegro ma też w tym interes i puszczają tą aukcję i nikt nie będzie nikogo ścigał. ;) Nie wiadomo kto szykuje się do przejęcia serwisu (jeżeli ktoś się do tego szykuje), ale taka forma reklamy sprzedaży serwisu chyba nie jest najgorsza. ;)

 

Aukcja prawdopodobnie dojdzie do końca i nikt tam nikomu nie będzie na minutę zawieszał konta. :)

Edited by a-ng

Share this post


Link to post
Share on other sites

na miejscu sprzedajacego zakonczylbym aukcje przed czasem (zgodnie z regulaminem i bez odolwywania ofert) i zatrudnil dobra kancelarie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
na miejscu sprzedajacego zakonczylbym aukcje przed czasem (zgodnie z regulaminem i bez odolwywania ofert) i zatrudnil dobra kancelarie :)

 

a mina zwycięscy w tej aukcji - BEZCENNA ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Allegro coś zaczyna banować ludzi biorących udział w tej aukcji... już tyle odwołanych ofert i zawieszone konta :)

Dobrze im tak... przydałoby się im trochę rozumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i aukcja odwołana i to profesjonalne wyjasnienie

 

LICYTUJĄCY ROBILI SOBIE JAJA :)

 

Allegro chyba musi pomyśleć nad usprawnieniem skryptu, żeby można było w przyszłości licytować sumy rzędu biliardów złotych

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Allegro coś zaczyna banować ludzi biorących udział w tej aukcji... już tyle odwołanych ofert i zawieszone konta ;)

Dobrze im tak... przydałoby się im trochę rozumu.

 

I widac po tej aukcji ile warte sa sprzedaze w tym serwisie. Duza czesc aukcji to "podbijanki" kolegow "pilnujacych aukcji" i licytacje dla zabawy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

na 999 000 100,00 zł jak ostatnio zerkałem :)

 

heden.pl:

I widac po tej aukcji ile warte sa sprzedaze w tym serwisie. Duza czesc aukcji to "podbijanki" kolegow "pilnujacych aukcji" i licytacje dla zabawy

 

dokładnie ;) chyba pozostaje tylko wierny nam AM ;)

Edited by jahptb

Share this post


Link to post
Share on other sites
na 999 000 100,00 zł jak ostatnio zerkałem :)

 

i na tym się skończyło ;)

 

nie rozumiem allegro, Ci którzy licytowali 20+mln powinni od razu dostać bana bez możliwości odblokowania.

Edited by blink

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×