Jump to content
Grzegorz

Zobaczcie tę aukcję...

Recommended Posts

Lekka, delikatna i przyjemna.... :)

Słaba domena i b.dobra kwota dla sprzedającego .Jak już coś to sexy a nie sexi .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Słaba domena i b.dobra kwota dla sprzedającego .Jak już coś to sexy a nie sexi .

 

Ok, dobrze wyrocznio....

Chylę czoła...

Widać, że wiele się muszę jeszcze nauczyć... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok, dobrze wyrocznio....

Chylę czoła...

Widać, że wiele się muszę jeszcze nauczyć... ;)

Przepraszam,że wyraziłem swoje zdanie i nie przytaknąłem jaka to cudowna domena .Postaram się na drugi raz dopasować do Twoich upodobań :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
bar.pl na allegro już 19100 zł

 

Cena jeszcze spokojnie skoczy do góry :) Super domena więc i cena będzie ciekawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Prawie milion wejść w miesiącu. Nieźle, ale ze względu na zmianę adresu na nk.pl ten ruch z miesiąca na miesiąc będzie coraz niższy.

 

n-k.pl na allegro 15100 zł

 

Sprzedawca wycofał oferty kilkadziesiąt sekund przed końcem tej aukcji. Było już 15 777 PLN i rosło. Strzał w stopę? Sądzicie, że może kiedyś otrzymać lepszą ofertę?

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedawca wycofał oferty kilkadziesiąt sekund przed końcem tej aukcji. Było już 15 777 PLN i rosło. Strzał w stopę? Sądzicie, że może kiedyś otrzymać lepszą ofertę?

To są właśnie uroki allegro :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedawca wycofał oferty kilkadziesiąt sekund przed końcem tej aukcji. Było już 15 777 PLN i rosło. Strzał w stopę? Sądzicie, że może kiedyś otrzymać lepszą ofertę?

Albo sam podbijał do takiej ceny i liczył na to, że ktoś da więcej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albo sam podbijał do takiej ceny i liczył na to, że ktoś da więcej :)

 

Właśnie to miałem na myśli w poprzednim poście ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albo sam podbijał do takiej ceny i liczył na to, że ktoś da więcej :)

 

Istnieje taka możliwość, ale musiałaby tu być zmowa 4 użytkowników - sprzedawcy i 3 licytujących, którzy nawzajem siebie przebijali w ostatnich momentach aukcji. Nawet dziwnie to wyglądało, bo przebijano o niewielkie kwoty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Istnieje taka możliwość, ale musiałaby tu być zmowa 4 użytkowników - sprzedawcy i 3 licytujących .

 

Kolega i 3 znajomych mających konto na allegro i jedziemy z koksem . Tak właśnie wygląda allegro .

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziwie się dlaczego ta domena ma tak ogromny ruch. przecież łatwiej jest wpisać nk.pl zamiast n-k.pl więc kto by się trudził bezprzerwy

Share this post


Link to post
Share on other sites
dziwie się dlaczego ta domena ma tak ogromny ruch. przecież łatwiej jest wpisać nk.pl zamiast n-k.pl więc kto by się trudził bezprzerwy

 

Nad tym samym się zastanawiałem.

 

A wcześniej ( po przejściu z dwóch wyrazów na dwie literki ) przez pewien okres ta domena nie kierowała na nk ?

Wydaje mi się, że tak..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nad tym samym się zastanawiałem.

 

A wcześniej ( po przejściu z dwóch wyrazów na dwie literki ) przez pewien okres ta domena nie kierowała na nk ?

Wydaje mi się, że tak..

 

Kierowała na nk i była jednocześnie wystawiona na giełdzie AM

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakaś podpucha? czy taka byłą cena minimalna? ( nie ma innych licytujących userów)

Jak na moje to liczy, że ktoś go przelicytuje , natomiast jeśli wygra - to domena pewnie nie zostanie opłacona...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak na moje to liczy, że ktoś go przelicytuje , natomiast jeśli wygra - to domena pewnie nie zostanie opłacona...

 

Kara za nieopłacenie aukcji to 100% ceny z aukcji, a odwołanie aukcji 10% kwoty. Czyli obecnie:

- zakup domeny i nieopłacenie jej to 14000 zł na minusie dla kupującego,

- odwołanie aukcji to 1400 zł na minusie dla sprzedającego.

 

To by była za droga zabawa chyba w podbijanie i odwoływanie, stąd chyba byłaby to jednak prawdziwa aukcja. Może być tak, że aukcja została odwołana na Allegro.pl, bo zwróciła uwagę NK.pl i może to oni licytują, a wcześniej były jakieś negocjacje plus "wycena" domeny na Allegro.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
- zakup domeny i nieopłacenie jej to 14000 zł na minusie dla kupującego,

 

Dobra, a kto będzie "ściagał" tego użytkownika ?

 

Ten ma pewnie więcej do uregulowania:

https://www.aftermarket.pl/rating.php?hash=...1ee5f967db3cd95

 

a pewnie i tak grosza nie da...

 

 

edit: poprawiłem link

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×