Jump to content
Patrycja

Zjazd.pl

Recommended Posts

Zjazd.pl

Kiedyś przez pomyłkę przechwyciłam opcję na nią i się zrealizowała :)

 

Co sądzicie o domenie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie widzę kompletnie sensownego zagospodarowania tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie widzę kompletnie sensownego zagospodarowania tej domeny.

Np. zjazdy studenckie...? rocznie pewnie odbywa się z tysiąc różnych zjazdów, fajna domena na serwis obsługujący takie wydarzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Np. zjazdy studenckie...? rocznie pewnie odbywa się z tysiąc różnych zjazdów, fajna domena na serwis obsługujący takie wydarzenia.

Od tego miała być nasza klasa... i pewnie w dalszym ciągu część osób z niej do tych celów korzysta. Reszta umawia się na takie rzeczy przez Facebooka. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się kojarzy głównie ze zjazdami PZPR :)

 

Nie mam na nią pomysłu, ale nie wykluczone, że może się sprzedać za jakieś wysokie XXX PLN.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już to chyba gdzieś pisałem , i to nie tak dawno odnośnie tej domeny ale mi się ona kojarzy i wg mnie świetnie nadaje się na sklep o tematyce : snowboard, narty, deskorolki itp.

 

Krótko mówiąc: Podoba mi się, :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się podoba. Możliwe są dwa, wspomniane już, zastosowania.

Np. zjazdy studenckie...? rocznie pewnie odbywa się z tysiąc różnych zjazdów, fajna domena na serwis obsługujący takie wydarzenia.

Pod jakieś spotkanie, bardziej może zjazd biznesowy, czy polityczny, niż studencki. Chociaż w tym wypadku kwota sprzedaży raczej niezbyt wygórowana. I drugie zastosowanie:

(...) wg mnie świetnie nadaje się na sklep o tematyce : snowboard, narty, deskorolki itp.

... a ja dodam jeszcze jakiś ośrodek narciarski. Teraz promuje się coraz więcej różnych tego typu miejsc, a "zjazd.pl", to bardzo krótki, konkretny adres w sam raz na promocję we wszelkich mediach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwa powyższe zastosowania jak najbardziej na miejscu...

a do tego dochodzi jeszcze potoczne określenie "zjazdu" jako kompletnego odlotu typu imprezowego .. czyli na nazwę knajpy w centrum miasta też się nada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie się podoba. I powiem więcej widzę projekt jaki można zrealizować pod tą domeną.

 

Wymaga sporego zaangażowania ale może się opłacić.

 

Mam na mysli postawienie projektu którego nie ma.

 

Ile razy się zastanawialiście i chcielibyście spotkać się ze znajomymi ze szkoły.

 

Nie mówie o fb i innych ściemach tylko o prawdziwym portalu dla ludzi chcących wypić piwo i

 

spotkać się ze starą szajką.

 

To moja koncepcja.

 

ps. Patrycjo jak chcesz pogadać do daj na pw.

pozd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×