Jump to content
Domenatorix

posadzkiprzemyslowe.pl

Recommended Posts

Również gratuluję sprzedającemu (jak domniemam thomaso). Świetna cena, szybki zwrot - pozazdrościć :)

 

#posadzkimaszynowe.com.pl

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właściwie to 4305 zł, bo kwoty przy sprzedażach podaje się brutto, a nie netto.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właściwie to 4305 zł, bo kwoty przy sprzedażach podaje się brutto, a nie netto.

Gratuluję !

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak widać nie opłaca się ustawiać KT - myślę, że poszłaby za 2x tyle w drodze negocjacji.

to takie polskie gdybanie...

a może by wcale nie poszła? może nawet by nie złożyli oferty?

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak widać nie opłaca się ustawiać KT - myślę, że poszłaby za 2x tyle w drodze negocjacji.

Nie twierdzę, że domena ta została sprzedana drogo ale Tomek ma ciekawe doświadczenia z Kup Teraz , zwłaszcza przy wcześniejszej wycenie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli to kogoś podbuduje to cena kup teraz dla domeny posadzkiprzemyslowe.pl wynosiła 7380 zł (6000 zł netto), a mniejszą cenę czyli 4305 zł (3500 zł netto) klient utargował z ceny wyjściowej trafiając na sytuację, że akurat potrzebuję pieniędzy.

 

Widocznie "szpiegom" się wyświetla, że domena sprzedana przez kup teraz, bo mi akurat przyszło na maila poprawnie, że sprzedana przez kup teraz po negocjacjach. A tak w ogóle to premium.pl nie powinno ujawniać kwot prywatnych sprzedaży osobom postronnym / obserwującym (powinno tylko sam fakt sprzedaży) i na pewno zgłoszę to do bok-u jako błąd licząc na jego usunięcie.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak w ogóle to premium.pl nie powinno ujawniać kwot prywatnych sprzedaży osobom postronnym / obserwującym (powinno tylko sam fakt sprzedaży) i na pewno zgłoszę to do bok-u jako błąd licząc na jego usunięcie.

 

Podzielam Twoją opinię !

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×