Jump to content
Sign in to follow this  
enzo

GardenMarket.pl

Recommended Posts

GardenMarket.pl

 

Hejka,

planuję mały biznes związany z handlem asortymentu ogrodowego. Ziemia ogrodowa, żwiry, kora sosnowa, fontanny, meble ogrodowe, figurki, ale także drzewo kominkowe i węgiel. W przyszłości może rośliny.

 

Moje pytanie brzmi, jak Wasza opinia z poziomu potencjalnego klienta

 

GardenMarket.pl

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, że wersja ang ale ogólnie patrząc to mi się podoba. Takie szczere 7/10 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma co odśnieżać to będziesz kwiatki teraz sprzedawać ?....:) nazwa ok choc mi osobiscie się nie podoba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nazwa Ok, ale czesc ruchu bedzie uciekac do konkurencyjnych sklepow garden-market.pl oraz gardenmarkt.pl (bardziej do tego drugiego). Chcociaz nie wykluczony ruch w druga strone - jako literowka tychze sklepow :)

 

#gardenpro.pl

Edited by Domain Club

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest najgorsza, ale mała rada zabezpiecz na wszelki wypadek wolną wersję odwrotną, tylko i wyłącznie na przekierowanie dla błędnych wpisów.

 

Natomiast przypadkiem jej nie promuj z powodów oczywistych:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Market_Garden

 

Właśnie że zamierzam ostro ją promować. Ja osobiście nie widzę przeszkód bo jaki ma związzek mój biznes z byłą operacją wojskową?

 

 

Odwrotna nazwa MarketGarden.pl zabezpieczona, dzięki.

 

 

Domena Ogrodowe.pl widziałem ją ale w żadnym przypadku nie wziąłęm jej pod uwagę. Dla mnie domena "bezjajeczna" czyli nie pełna. Ogodowe ale co?

 

 

GardenMarket uważam że jest ogólna, bardzo szeroki ma zakres i co ważne jest łatwa do zapamiętania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie że zamierzam ostro ją promować. Ja osobiście nie widzę przeszkód bo jaki ma związzek mój biznes z byłą operacją wojskową?

 

 

Odwrotna nazwa MarketGarden.pl zabezpieczona, dzięki.

 

 

Domena Ogrodowe.pl widziałem ją ale w żadnym przypadku nie wziąłęm jej pod uwagę. Dla mnie domena "bezjajeczna" czyli nie pełna. Ogodowe ale co?

 

 

GardenMarket uważam że jest ogólna, bardzo szeroki ma zakres i co ważne jest łatwa do zapamiętania.

 

ENZO nie wiem dlaczego ukrywasz swój nick...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie że zamierzam ostro ją promować. Ja osobiście nie widzę przeszkód bo jaki ma związzek mój biznes z byłą operacją wojskową?

 

 

Odwrotna nazwa MarketGarden.pl zabezpieczona, dzięki.

(...)

 

 

Może niezbyt jasno się wyraziłem. Chodziło mi oto, żeby nie promować frazy "marketgarden", tę główną można oczywiście jak najbardziej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

niby ok ale dla ludzi nie oswojonych z językiem angielskim garden nie do konca może być dobre do zapamiętania... a co powiesz na:

Nazwa domeny asortymentogrodowy.pl jest dostępna do rejestracji.?

Może tak łatwiej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się podoba - nic jej nie brakuje, wydaje się brzmieć i wyglądać lepiej od gardenshop lub gardenstore. Obiekcje typu, że to fraza angielska kompletnie do mnie nie przemawiają - nie mieszkamy na Białorusi...

 

Zgadzam się z Tobą w pełni, że lepsza ta domena niż bezjajeczne "ogrodowe" ale nie wykluczałbym jednak nabycia za trochę wyższą cenę niż budżet jaki podałeś w ogłoszeniu domeny od networkera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się podoba - nic jej nie brakuje, wydaje się brzmieć i wyglądać lepiej od gardenshop lub gardenstore. Obiekcje typu, że to fraza angielska kompletnie do mnie nie przemawiają - nie mieszkamy na Białorusi...

 

Zgadzam się z Tobą w pełni, że lepsza ta domena niż bezjajeczne "ogrodowe" ale nie wykluczałbym jednak nabycia za trochę wyższą cenę niż budżet jaki podałeś w ogłoszeniu domeny od networkera.

 

Tak ciekawa nazwa, to fakt. Cena spora to drugi fakt jednakże sklep nie bardzo mi pasuje. Bardzo chciałem by w nazwie było słowo MARKET, zauważyłem że ma to jakiś magnes społeczny, przekonanie atrakcyjności cen czy coś w tym stylu. Bynajmniej wzorowałem się na markach PoloMARKET, DinoMARKET. Mój obiekt będzie wzorował się tym wzorcem biznesowym w odniesieniu o ogrodnictwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×