Jump to content
TCi

Group.pl

Recommended Posts

Group.pl

No więc mam taką domenę. Już od lat. Cos tam kiedyś było, zarobilo na siebie i domenę i jej utrzymanie, ale ... w ostatnich kilku latach to ją tylko opłacam.

Więc postanowilem sprzedać.

I tu pytanie do specjalistów - jakiego poziomu cenowego należy oczekiwać?

Jesli mam ją sprzedać za grosze... to wolę kolejne kilka lat trzymać ... ale może jest szansa na uzyskanie dobrych pieniędzy ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena bardzo dobra. Moim zdaniem minimum średnie xx.xxx dla KK

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie widzę w niej jakiegoś wielkiego potencjału. Wystawiłbym na giełdzie bez ceny i czekałbym... czekałbym... czekałbym ;)

 

Jak masz ją "już od lat" to myślę, że jeszcze kilka lat Cię nie zbawi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapewne przez te kilka lat zero zapytan? niestety nie do sprzedania chyba ze na last minute, wania kup moze za niskie xxxx mysle ze autor sprzeda a potem sprzedaj za xx xxx ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serwis pogrzebowy ... coz nie liczył bym na to ze osoby nie rozumiejace znaczenia slowa bedą znaly jego poprawną wymowę, wiec chyba nie skorzystam :-)

Co do potencjału zas... mam wrazenie - byc moze błedne - ze mozliwosci zwiazane z nim sa wrecz trudne do przecenienia

Nawet groupon.pl pozycjonuje sie na frazę group pl

- Pasaz handlowy z mozliwoscią rejestracji subdomen dla branz

- Serwis grup dyskusyjnych

- Agregator zakupow grupowych

To pierwsze pomysly ktore przychodzą mi do głowy....

 

Z drugiej strony ... poza wystawieniem ogloszenia w serwisie sprzedającym domeny ... nie bardzo wiem jak sie zabrać za temat.

A moze ... taki szybki pomysl ... moze jest tu ktos kto chcialby sie zając znalezieniem odpowiedniego klienta i poprowadzeniem transakcji w zamian za rozsądne success fee ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

zapewne przez te kilka lat zero zapytan? niestety nie do sprzedania chyba ze na last minute, wania kup moze za niskie xxxx mysle ze autor sprzeda a potem sprzedaj za xx xxx ;)

 

 

Napisałem, że średnie xx.xxx dla KK ;)

 

KK mógłby być np. http://www.fmgroup.pl/

 

Być może faktycznie przesadziłem trochę z wyceną niemniej jednak Twoja opinia, że domena niestety nie do sprzedania chyba że na last minute wydaje mi się tutaj być absurdem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiało jak widzę optymizmem...Wania...klaruj szybko żagle bo Cię znosić zaczyna...

:)

 

Średnie xxxx będzie niewątpliwym sukcesem

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

FMgroup to znana marka, watpie ze chcieliby group ale można pytać, tym tokiem jeszcze lepsza może była by dla nich gro.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Group.pl

 

 

Domena bardzo dobra. Moim zdaniem minimum średnie xx.xxx dla KK

 

 

Pozdrawiam

 

Jeden x mniej z angielski keyword w domenie .pl . Następny za niekomercyjność . I jeszcze jeden za to , że nazwa jest zbyt ogólna , tj. nieprecyzyjna .

Na pocieszenie zostają dwa x-y ;-) .

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takiego rozrzutu dawno nie było. Od xx do średniego xx xxx :)

Idealnie powyższe wypowiedzi pasują do wątku "serwis wyceny domen" z działu ogólnego.

A przechodząc ad rem, wycenić trudno, myślę, że domena nie jest taka zła. Zgadzam się z poniższym wpisem

 

(...) Wystawiłbym na giełdzie bez ceny i czekałbym... czekałbym... czekałbym
(...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Średnie xxxx będzie niewątpliwym sukcesem

 

Wydaje mi się, że taki sukces szybko może zostać osiągnięty tylko po co ?

 

Ja uważam, że domena jedna z lepszych ostatnio wrzucanych tu do wyceny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabaco, jesli ty kupisz za średnie xxxx tę domenę, "jedną z lepszych" to TCi na pewno się bardzo ucieszy. Sprawisz radość sobie i jemu :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisać o group.pl że słaba to tak jak by napisać że fly słabe bo ma y albo top bo krótkawa jakaś.

Zgadzam się z zabaco.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zabaco, jesli ty kupisz za średnie xxxx tę domenę, "jedną z lepszych" to TCi na pewno się bardzo ucieszy. Sprawisz radość sobie i jemu :-)

 

sorry, Twoje domeny w tym dziale też są zajebiste, ale jakoś mi nie leżą ;)

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

no no ... widzę rozpaliłem Panów do czerwoności w tej dyskusji ....
popatrzyłem troszkę jak sie domenowy biznes ma w Polsce ... i nie mogę powiedzieć abym był pod wrażeniem:
domeny.allegro (AZ) : dwie aukcje z ofertami na blisko 300 aukcji ....
na "prawdziwym" allegro - masa ofert ale większość "kup teraz" wiec trudno stwierdzić jaki tam obrót...

ale ...

cieszą mnie opinie, że domena zła nie jest.

Mogę prosić o kilka adresów gdzie warto domenę wystawić ? poza allegro - to już znam :-)

 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×