Jump to content
beemedio

Ciekawa promocja w hekko

Recommended Posts

Witajcie,

dostałem dzisiaj maila od hekko o następującej treści:

 

Zamawiając doładowanie skarbonki na kwotę 100 zł lub wyższą, otrzymasz w promocji 50% więcej opłaconej kwoty. Promocja obowiązuje tylko do 20 sierpnia. Zasady promocji w skrócie: - dotyczy obecnych, jak i nowych klientów, - zamawiasz i opłacasz doładowanie skarbonki na kwotę 100 zł (z VAT) lub wyższą, - dostajesz 50% więcej opłaconej kwoty, - zgromadzone środki możesz wykorzystać na opłacenie dowolnych usług w dowolnym czasie (nigdy nie przepadają), - w czasie trwania promocji możesz doładować skarbonkę dowolną ilość razy bez górnego limitu kwotowego. Regulamin: http://www.hekko.pl/promocja_powiekszone_doladowanie_skarbonki.html Zamówienie złożysz w Panelu Klienta w zakładce "Skarbonka" a następnie po wybraniu przycisku "Doładuj". A już niedługo zaczniemy świętować 7 urodziny. Obserwuj naszą stronę i profil Facebook, a dowiesz się o specjalnych ofertach z tej okazji. -- Biuro Obsługi Klienta firmy HEKKONET www.hekko.pl biuro@hekko.pl

 

Reasumując: wpłacając 100 zł mamy do wykorzystania 150 zł - również na domeny

 

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie,

dostałem dzisiaj maila od hekko o następującej treści:

 

 

Reasumując: wpłacając 100 zł mamy do wykorzystania 150 zł - również na domeny

 

Pozdrawiam :)

 

Dobra promocja. Opłacalna na b.bogatych domainerów ... wpłacasz 1 mln i z automatu "zarabiasz" 0,5 mln :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawie ... w regulaminie nie ma nic na temat maksymalnego doładowania.

Nie mają niestety możliwości zakładania opcji .. ( chyba że nie zauważyłem ) , ale biorąc pod uwagę ceny rejestracji czy przedłużeń parę $ można zaoszczędzić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod rabatowy 15% na serwer dedykowany.

 


Kod kuponu: TIBBPJQJ6W
Wartość zniżki: 15%
Data ważności: 2015-03-13

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×