Jump to content
Malcolm

sterylni.pl sterylnie.pl sterylnosc.pl

Recommended Posts

kto ma być kk ?

 

Ok, no to teraz się wygłupię bo nie wiem o co pytasz. Strzelam, że może chodzi Ci o klienta końcowego. Jeśli tak to teraz jeszcze bardziej się wygłupię bo nie wiem kto miał by nim być. Może sterylizatornie szpitalne.
Na swoje usprawiedliwienie napiszę tylko, że dopiero zaczynam swoją przygodę z handlem domenami. Narazie wiem na ten temat tylko tyle, że można zarejestrować jakąś domenę i kiedyś z zyskiem ją sprzedać lub nie sprzedać i na niej stracić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to chyba swoje pierwsze 3 dychy straciles. Brak komercyjnego zstosowania dla tych domen.

Obroni się tylko sterylni.pl jak zalozysz forum dla ludzi co pedantycznie dbaja o czystosc.

Ps. Napisz do "perfekcyjnej pani domu" byc moze zgodzi sie byc ekspertem na tym forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sterylni.pl

sterylnie.pl

sterylnosc.pl

 

Proszę o wycenę i opinie dotyczące wyżej wymienionych domen. Z góry dziękuję!

0zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ok, no to teraz się wygłupię bo nie wiem o co pytasz. Strzelam, że może chodzi Ci o klienta końcowego. Jeśli tak to teraz jeszcze bardziej się wygłupię bo nie wiem kto miał by nim być. Może sterylizatornie szpitalne.
Na swoje usprawiedliwienie napiszę tylko, że dopiero zaczynam swoją przygodę z handlem domenami. Narazie wiem na ten temat tylko tyle, że można zarejestrować jakąś domenę i kiedyś z zyskiem ją sprzedać lub nie sprzedać i na niej stracić.

 

Po raz kolejny napiszę - przeczytaj 2 - 3 razy w całości to forum , jest ono kopalnią wiedzy, ( zwłaszcza starsze posty ), nic to nie kosztuje, a możesz zyskać:

- ogromną wiedzę ( do samodzielnego wykorzystania )

- zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy ( zauważ że dopiero zacząłeś a już jesteś w plecy 3 dyszki )

- satysfakcję jak coś przyzwoicie sprzedasz ( czego życzę )

 

PS - nie rejestruj tylko próbuj inwestować pieniądze w przechwytywanie domen spadających

PS2 - przeczytaj całe forum :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×