Jump to content
Jarek17

sknera.pl

Recommended Posts

Bo domena to nie kilogram ziemniaków i nie da się jej tak "analitycznie" wycenić.

 

dlatego użyłem określenia "próba analitycznej wyceny"

 

Cena domeny to wypadkowa między stanem wiedzy kupującego i sprzedającego, ale również tego, jak bardzo kupujący potrzebuję daną nazwę oraz jak bardzo sprzedający potrzebuje pieniędzy.

 

Innymi słowy, jeden sprzedałby domenę za 5k, zrealizowałby zysk i byłby bardzo zadowolony. Drugi zaś nie sprzedałby jej za 10k. W oby przypadkach mogłaby to być racjonalna i dobra decyzja :)

 

tu się zgadzam ale piszesz już o cenie (dnia xxx sprzedano domenę xxx za xxx - doszło do transakcji) a nie wycenie (domena xxx może być warta xxx bo xxx - bawimy się w szacowanie jej wartości) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro reklamują nawet w TV http://za10groszy.pl to chyba branża legalna i ma się dobrze :-)

 

To ze cos jest reklamowane w TV czy innych mass mediach wcale nie musi oznaczac ze jest legalne, chyba nie musze daleko szukac amber Gold - na każdym duzym portalu w Polsce na pierwszej stronie reklamy na 1/2 ekranu - niby wiarygodne bo kogos na to stac a potem zdziwienie. Tak samo 66procent o ile dobrze pamietam i setki innych firm ktore sie reklamuja a docelowo planuja zrobic wała.

 

Ja tego typu portale omijam szerokim łukiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ze cos jest reklamowane w TV czy innych mass mediach wcale nie musi oznaczac ze jest legalne, chyba nie musze daleko szukac amber Gold - na każdym duzym portalu w Polsce na pierwszej stronie reklamy na 1/2 ekranu - niby wiarygodne bo kogos na to stac a potem zdziwienie. Tak samo 66procent o ile dobrze pamietam i setki innych firm ktore sie reklamuja a docelowo planuja zrobic wała.

Nie pisałem o innych mass mediach nie bez przyczyny... pisałem wyłącznie o TV ponieważ każdy może sobie taką reklamę na "dużym" co nie znaczy dobrym portalu zamówić, z telewizją już chyba tak łatwo nie jest prawda?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×