Jump to content
Sign in to follow this  
apze

Az.pl 39zł

Recommended Posts

baner_wielkanoc1.gif

 

Pewnie będzie fala promocji u innych rejestratorów. Osobiście zapomniałem, że Zajączek może być powodem do promocji ;P

 

Radzę odczekać do wieczora gdyż jeszcze nie cały system w az.pl jest przystosowany do obniżki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie będzie fala promocji u innych rejestratorów. Osobiście zapomniałem, że Zajączek może być powodem do promocji ;P

 

O fajnie, bo akurat ostatnio nie chciało mi się rejestrować zarezerwowanych domen, więc mi się trochę uzbierało. :-D

Ciekawe, czy ktoś przebije AZ, bo oni wtedy zwykle równają w dół.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawe czy zarejestrujesz je na starych warunkach (takich jak cena na fakturze) czy tez nowych (aktualna cena)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe czy zarejestrujesz je na starych warunkach (takich jak cena na fakturze) czy tez nowych (aktualna cena)

 

Na nowych, bo rejestruję w panelu za przedpłatę, więc obowiązuje cena aktualna. Faktury są zbiorcze co tydzień.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś chciałem trochę porejestrować za 39 i:

 

 

Rejestracja domeny polskiej w cenie 39 zł netto obowiązuje pod warunkiem złożenia zamówienia poprzez stronę www.az.pl. Dla każdego panelu przypada jedna domena w cenie 39 zł netto.

Obecni klienci posiadający panel mogą złożyć zamówienie na stronie www.az.pl jako powracający klient.

Az.pl zastrzega sobie prawo w przypadku wykrycia nadużycia zasad promocji zażądania dopłaty do za domenę .pl do ceny 45 zł netto oraz opłaty manipulacyjnej w wysokości 50 zł netto.

Warunkiem uzyskania ceny promocyjnej na domenę jest data dokonania płatności.

 

...A miało być tak pięknie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś rano ceny wróciły do normalnego poziomu 45zł, jednak nie na długo i marketingowcy ustalili nową cenę 39zł. Z tego co na szybko wywnioskowałem promocja nie dotyczy tylko jeden domeny.

 

A ja 2 dni temu rejestrowałem 16 domen po 45 ;/

 

 

 

baner_wiosna2007.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Rejestracja domeny polskiej w cenie 39 zł netto obowiązuje pod warunkiem złożenia zamówienia poprzez stronę www.az.pl. Dla każdego panelu przypada jedna domena w cenie 39 zł netto"

 

No niestety....

 

.Info za to poszły w dół w Az.pl - 7.0 zł netto

Share this post


Link to post
Share on other sites

chyba maja nowa promocje, przebiją cenami cały rynek domen ;) hehe

Tylko szkoda że w panelu jest dalej tak jak było :)

357298az.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już wszystko wróciło do normy. Słyszałem, że strona AZ ma mieć nowy wygląd i pare nowych opcji, więc pewnie tym były spowodowane te wyjątkowo korzystne ceny:).

Zwróciliście uwagę, że wszystkie ceny wynosiły 0zł, oprócz subdomeny .az.pl. Wychodzi na to, że firma AZ bardzo ją sobie ceni, może jest jakiś w niej potencjał... :);):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×