Jump to content
Mr.Nice

Sprzedane IDN

Recommended Posts

Postanowiłem założyć temat sprzedanych IDN, ponieważ coraz więcej osób zadaje pytania odnośnie opłacalności rejestracji IDN, dodaje je również do wyceny.

Dzięki temu w łatwy sposób, w jednym miejscu, będzie można zweryfikować skalę sprzedaży IDN jak również jej opłacalność.

 

edit: literówki

Tekst pisany w pośpiechu.

 

"coraz więcej"

 

thx Przemek ;)

Edited by Mr.Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postanowiłem założyć temat sprzedanych IDN, ponieważ co raz to więcej osób zadaje pytania odnośnie opłacalności rejestracji IDN, dodaje je również do wyceny.

Dzięki temu w łatwy sposób, w jednym miejscu, będzie można zweryfikować skalę sprzedaży IDN jak również jej opłacalność.

 

"coraz więcej"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Rozumiem, że podrzuciłeś te tematy na dobry początek? :)

 

Ponieważ dwa pierwsze wątki ( rok 2008-2009 ), są zarejestrowane w kategorii ogólnej rozmowy. Natomiast trzeci wątek, pomimo rejestracji w dobrej kategorii forum, jako sprzedane ( rok 2009 ) odnosi się do sprzedaży m.in IDN młyny.pl.

Ten wątek, został założony w celu gromadzenia sprzedaży wszystkich IDN właśnie po to, żeby informacje zostały zbierane w jednym miejscu.

W temacie najdrożej sprzedanych AM jest już 207 stron i nie da się bez przeglądania każdej strony znaleźć IDN.

Na pewno wątek usprawni sam proces wyszukiwania i sortowania sprzedanych aukcji IDN.

 

Edited by Mr.Nice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wnikam w Twoje intencje ale nie spodziewaj się wielu ujawnionych transakcji czyli bujnego wątku. Ostatnio w ogóle mało co ludzie ujawniają z większych transakcji. Obawiam się też, że nie ma zbyt wielu takich ciekawych transakcji. Ja co prawda nie miałem nic szczególnego ale sam tylko kilka takich samodzielnych domen sprzedałem. I to każdą tylko za niższe 4 iksy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×