Jump to content
networker

magnum.pl

Recommended Posts

magnum.pl

 

Dzisiaj się złapała w opcyjną sieć. Macie jakieś pomysły na zastosowanie i ocenienie wartości:

 

magnum.pl

 

dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Wystrzałowa" domena :)

 

Mnie się kojarzy z agencją fotograficzną, filmem i cieżarówką Renault.

Jak pokazuje G. jest też trochę firm: wydawnictwo, producent rolet, itd.

Jednak sądzę, że dla powyższych granicą może być średnie xxxx, natomiast na wyższą (xx xxx) cenę można liczyć w przypadku poszukiwania nowego brandu, w zasadzie z każdej dziedziny, bo słowo ma potencjał, kojarzy się z siłą, czymś dużym, jest międzynarodowe, nie potrzebuje IDN.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena, myślę, że znajdziesz klienta na od średniego do wysokiego X XXX :)

 

Ja pamiętam duże lody w czekoladzie na patyku o nazwie Magnum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w przypadku poszukiwania nowego brandu, w zasadzie z każdej dziedziny, bo słowo ma potencjał, kojarzy się z siłą, czymś dużym, jest międzynarodowe, nie potrzebuje IDN.

Ta domena ma jeszcze jedną dużą zaletę, piszę się tak jak wymawia. Domen, które mają te wszystkie atuty jest wbrew pozorom niewiele.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś samochód Dodge Magnum. :)

Mi się podoba i chętnie z sentymentu przygarnę, jeśli będziesz chciał się z nią rozstać.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna realizacja opcji.

Całą pozytywną robotę dla tej nazwy wykonały podmioty, które używały bądź używają tej nazwy.

Dla fanów, czy smakoszy innych "magnum" nazwa będzie nadal dobrze się kojarzyła, nawet jak by to miała być np nowa marka modowa...

Każdy ewentualny spot reklamowy gdy jest ciepło. lub art w branżowej prasie to plus dla tej domeny.

Zastosowanie - nieograniczone - z wyłączeniem ochrony która już istnieje. Mam tu na myśli sytuację obecnego abonenta.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Bartku, jeśli sprzedasz tą domenę do KK za mniej niż 1X XXX to uznam, że masz poważne problemy finansowe i zorganizuję Ci na di.pl paczkę z żywnością i ubraniami!

 

Chyba trochę bardziej chciałeś się pochwalić realizacją opcji niż poznaniem wycen i opinii na jej temat ;) Znasz dobrze jej wartość i myślę że paczki z żywnością i ubraniami szykować nie będę musiał :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×