Jump to content
Sign in to follow this  
Mr.Nice

Sunshine.com.pl

Recommended Posts

Sunshine.com.pl

 

Cześć,

 

proszę o pomoc w wycenie tej słonecznej domeny w rozszerzeniu com.pl

 

Chętnie również usłyszę Wasze zdanie i opinię na temat powyższej domeny.

 

sunshine - słoneczko

sunshine - słońce

 

gimme gimme just a little opinion about this domain :)

don't worry don't hurry :)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=o1q_7m2nltQ

 

Pozdrawiam !

Mr.Nice

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

.com.pl = zawsze max "stówa"

 

Bzdury kolego piszesz o .com.pl, bo sprzedałem już sporo domen .com.pl zdecydowanie więcej niż "stówa", choćby w tym tygodniu.

A wracając do domeny z tematu to myślę, że można ugrać średnie xxx a nawet trochę więcej.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

.com.pl = zawsze max "stówa"

 

A to byś się mocno zdziwił :D Na jakiej podstawie stawiasz tak kategoryczne sądy. Tylko na własnym doświadczeniu?

 

Tymczasem "ad rem".

Popularne i czytelne określenie, komercyjnie bardziej w branży turystycznej, niż muzycznej. Wszystkie ważniejsze międzynarodowe końcówki zajęte. Jednak to "com.pl" (chociaż nie "max. stówa") i zgadzam się z zabaco, że realne pogranicze xxx/xxxx.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

.com.pl = zawsze max "stówa"

Paweł, nie znasz tematu a wypowiadasz się jak wyrocznia, moze wypadalo by dodac: "moim zdaniem"?

Edited by banialuka1
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bzdury kolego piszesz o .com.pl, bo sprzedałem już sporo domen .com.pl zdecydowanie więcej niż "stówa", choćby w tym tygodniu.

A wracając do domeny z tematu to myślę, że można ugrać średnie xxx a nawet trochę więcej.

Również udało mi się sprzedać parę czy paręnaście com.pl za fajne pieniądze ale nigdy nie sprzedałem powyżej 200 złociszy angielskiej nazwy z tym rozszerzeniem...i myślę Zabaco że masz podobnie...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również udało mi się sprzedać parę czy paręnaście com.pl za fajne pieniądze ale nigdy nie sprzedałem powyżej 200 złociszy angielskiej nazwy z tym rozszerzeniem...i myślę Zabaco że masz podobnie...

:)

 

Nie do końca ;)

 

wrc.com*pl 400 (w tym roku)

champion.com*pl 800 ( w zeszłym)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie do końca ;)

 

wrc.com*pl 400 (w tym roku)

champion.com*pl 800 ( w zeszłym)

akurat wrc.com.pl to zły przykład...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

akurat wrc.com.pl to zły przykład...

:)

World Rally Championship :P

 

Zapomniałem dodać, że obydwie te domeny zostały kupione przez KT. Więc to też o czymś świadczy. Ja nikogo namawiać na handel domenami .com.pl nie będę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zechcieli zabrać swój głos w temacie.

Gdyby ktoś jeszcze chciał pokusić się o swoją opinię, bądź wycenę, zachęcam do dyskusji :)

 

Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która zechce zainwestować w ten adres - mi osobiście się podoba,

 

"stówa" specjalnie w cudzysłowie, chodziłomi o XXX :)

 

Mała uwaga do kolegi Pawła. Jeżeli podejmujesz się wyceny, warto podać argumenty dlaczego i nie używać skrótów myślowych, ponieważ nikt nie lubi snuć domysłów, co autor miał na myśli. W tym wypadku stwierdzenie "stówa" mając na uwadze xxx to tak jakbyś napisał "tysiak" w rzeczywistości mówiąc o 9.000 tyś. zł.

 

Pozdrawiam !!!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×