Jump to content
Billy331

Aftermarket- odnowienie domen bez mojej wiedzy???

Recommended Posts

Doszło do dziwnej sytuacji. Wygląda na to, że moje domeny zostały odnowione bez mojej wiedzy.

 

Domeny zostały odnowione o 19:15, z historii logowań wynika, że w tym dniu logowałem się w godzinach 12,13,21,22. Nie ustawiałem automatycznego przedłużania domen, wszystkie przedłużam manualnie z panelu. Nie mam również zapamiętanego hasła oraz loginu (w wyszukiwarce).

 

Na koncie miałem środki, zbliżał się czas odnowienia domen, natomiast w przypadku jednej z nich nie chciałem tego robić, ponieważ wcześniej wykupiłem opcję, na tę właśnie domenę i nie zamierzałem jej przedłużać. W jaki sposób mogło do tego dojść? Aftermarket zarzeka się, że domeny zostały przedłużone z poziomu mojego konta i nie wynika to z błędu serwisu? Więc gdzie jest błąd?

 

Być może ktoś spotkał się z podobną sytuacją?

Share this post


Link to post
Share on other sites

których domen do dotyczy? .pl? gTLDs? .eu? ccTLDs? czy my mamy szklaną kulę? Ilu domen to dotyczy? Sprawdź dokładnie, czy kiedyś przypadkiem jakiś jeden raz nie ustawiłeś przypadkowo automatycznego odnowienia.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dotyczy dwóch domen .pl, które wygasały w zbliżonych terminach, jedna z nich powinna wygasnąć dokładnie dziś. Przypadkowo ani celowo nie ustawiłem odnowienia domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×