Jump to content
zibero

Aftermarket.pl - pochwała

Recommended Posts

Przeglądając różne giełdy / aukcje "światowe" dotyczące domen muszę z stwierdzić, że nasz polski aftermarket.pl naprawdę wygląda bardzo dobrze.

 

Taka mała "pochwałka" ;)

 

Ciekaw jestem Waszych opini?

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez zbędnych fajerwerków, prosto i czytelnie, czasem gdzieś jakieś funkcje pochowane ale generalnie ok.

 

Jednak aby nie było zbyt cukierkowo to ja mam sporo zastrzeżeń do supportu.

Przykład sprzed kilku dni: rejestracja domeny z nowym rozszerzeniem , cena przy rejestracji widnieje normalna, po zarejestrowaniu kasa z konta pobrana a domeny brak. Następnego dnia list do supportu i okazuje się że domena jest "premium" i niestety ale nie zarejestrujemy no chyba że dopłacę. Decyduję się dopłacić więc piszę do supportu że ok, kasa na koncie niechaj rejestrują.

 

Mija jeden dzień, drugi, trzeci - nie rejestrowałem domeny gdzieś indziej bo już mi przeszedł pierwszy zachwyt ale to trochę niepoważne... Ticket do supportu że już jej nie chcę i wtedy się dopiero obudzili.

Domeny koniec końców nie zarejestrowałem , ale niesmak pozostał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeglądając różne giełdy / aukcje "światowe" dotyczące domen muszę z stwierdzić, że nasz polski aftermarket.pl naprawdę wygląda bardzo dobrze.

 

Powiem tak: za funkcjonalność, czytelność i "współpracę" szczera szkolna czwóreczka. Natomiast wygląd, kolorystyka itp. to takie -3 ;)

Ale jak to mawia mój dobry znajomy: jednemu się podoba gó...o a drugiemu nas....ane :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może nie do końca się jasno wyraziłem ... Chodziło mi o rozwiązania programistyczne. Tutaj naprawdę duży plus. Co do obsługi tutaj zawsze jest "czynnik ludzki". Z aftermarket miałem też kilka drobnych problemów

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM ma prosty design i bardzo intuicyjny układ. Bez zbędnych fajerwerków, ale mi osobiście to odpowiada. Korzystam regularnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×