Jump to content
Apo

.technology

Recommended Posts

Mam pytanie czy końcówka .technology jest dobra i ewentualnie u kogo ją wykupić? Z góry dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

masz na myśli bezpieczneklodki.technology ? :)

 

To zależy o jakim przeznaczeniu myślisz dla nazwy?

Pod własny projekt, czy na handel ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam coś ciekawego na oku, a co z końcówką .tech. Czy one są dobre? No i u kogo je kupić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy są dobre, bo nie smakowałem ich, więc nie wiem, czy nie trącą rybą.

 

Jeśli chodzi o .technology to domena jak każda inna nTLD, najlepiej z ang. lub fantazyjnym keywordem.

Tanio w NameCheap.com 16,88 USD.

Domena .tech nie jest jeszcze uwolniona i na razie nic nie wiadomo, kiedy to się w ogóle stanie, nie ma żadnych szczegółów.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

NameCheap to jakiś porządna firma, bez haczyków w umowie? Gdzie mogę zobaczyć rozpiskę co i kiedy będzie uwolnione? Dziękuję za informacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NameCheap to jakiś porządna firma, bez haczyków w umowie? Gdzie mogę zobaczyć rozpiskę co i kiedy będzie uwolnione? Dziękuję za informacje.

 

Sorry @Apo za OT ale żeś tyle postów dzisiaj "natrzaskał" i tyle pytań na tym forum zadał, że głowa boli :o

 

Czy Ty czasami używasz googli, regulaminów, cenników, innych miejsc? :P

 

* nie bierz tego personalnie ale mam takie wrażenie, że Ty chcesz wszystko wiedzieć "NA JUŻ" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będzie gotowa baza odpowiedzi, to raz. Google to mi raczej takich rzeczy nie powie, ,że kupisz za złotówkę, a jak cię złapią to płać i płacz. Nikogo nie zmuszam do odpowiedzi, tym bardziej szybkiej, ale każda pomoc mile widziana. Chyba nie wyszedłem poza formułę forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NameCheap to jakiś porządna firma, bez haczyków w umowie? Gdzie mogę zobaczyć rozpiskę co i kiedy będzie uwolnione? Dziękuję za informacje.

 

Umiesz czytać? To sobie poczytaj umowy. Tak, nie ma żadnych haczyków.

 

Wiesz, jest takie fajne narzędzie, nazywa się Google.com i tam można znaleźć różne fajne rzeczy jak np. BINGO! rozpiskę co i kiedy będzie uwalniane: https://www.webnames.ca/domain-registration/new-domain-name-launch-schedule.aspx

 

P.S. Czy w szkole dziś czegoś uczą poza religią? Tak tylko pytam, bo ma coraz większe wątpliwości.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie podobne rozpiski to widziałem, które są zasadniczo listą dostępnych obecnie końcówek. TBA to taka informacja, że hej!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×