Jump to content
Sign in to follow this  
DESiGNER

Ugotujmy.pl

Recommended Posts

Ugotujmy.pl

 

Hej !

 

Do oceny / wyceny pozostawiam wam mój najnowszy nabytek który zamierzam zagospodarować

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdecydowanie za tanio kupiłeś ;) powodzenia w zagospodarowywaniu a reszta forumowiczów niech bierze kolegę za przykład, że u mnie warto negocjować ;P

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotowanie oraz zdrowe jedzenie, zdrowy styl życia jest teraz na czasie - nie widzę przesłanek, aby miało się to zmienić. Domena pod własny projekt jak najbardziej w porządku i jeżeli kupiłeś je pod własne zagospodarowanie to OK. Na KK może i by musiała czekać długimi latami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do mnie ta domena nie przemawia... Powiem wprost - zupełnie mi się nie podoba i nie stawiałbym pod nią własnego projektu/serwisu. Jest trudna do zapamiętania, bardzo łatwo pomylić ją z innymi, podobnymi, np.: gotujmy, ugotujemy, gotujemy, ugotuje itp. Jest zwyczajnie przeciętna i słaba. Ale życzę jak najlepiej.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za opinie

 

Ja ze swojej strony dodam iż widzę w niej potencjał i zamierzam go wykorzystać

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem ją jakiś czas w portfolio. Były chyba ze 2 oferty na niskie kwoty.

 

Domena ładna, ale tak jak zauważył @css ma dużo zbliżonych od niej (w tym najbardziej znana z serwisem: gotujmy). Ogólnie domen kulinarnych jest sporo na rynku domen w dobrych cenach, a niemało leży wolnych. Jeśli chcesz zagospodarować to jak najbardziej pasuje, podnosząc trochę wartość całości. Jeśli chciałbyś ją szybko sprzedać to nie liczyłbym na wysokie kwoty (nie biorę pod uwagę jakiegoś "złotego strzału" ;)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dziękuje wszystkim za opinie

 

Zgodnie z założeniem serwis powoli nabiera kształtu :)

 

Popraw link :)

 

Popracuj nad optymalizacją.

 

1. Title strony warto wrzucić konkretniejsze słowa kluczowe z adresem strony na końcu title.

 

2. Meta descritpion

Można wypełnic jakimś ciekawym, zachęcającym tekstem, ale można również pozostawic to pole puste tak jak jest teraz. Google będzie wówczas automatycznie pobierac opis z witryny na podstawie wpisanej przez użytkownika w wyszukiwarce frazy.

 

3. Meta keywords

Słowa kluczowe są znacznikiem zbędnym i w zasadzie nie należy go wypełniac, na upychanie słów kluczowych tam może tylko zaszkodzić a nie pomoże wogóle, możesz dostać powiadomienie o spamie od Google.

 

4. Na stronie danego przepisu kulinarnego warto pisać jak przygotować posiłek, sam spis składników to nie jest dobra droga... mało przyjazne dla użytkowników, nikła szansa na long tail http://ugotujmy.pl/img/41/czarny-makaron-ze-slimakami-i-anchois-w-sosie-pomidorowym-z-sere/

 

5. Pamiętaj o Alt atrybutach dla zdjęć

 

6. Stosuj pogrubienia w tekście oraz znaczniki Hx

 

7. właściwe wewnętrzne linkowanie:

/category/11/ciasta/

/category/13/ciekawostki/

/category/7/desery/

/category/14/koktajle/

/category/5/makarony/

/category/6/obiad/

/category/10/przekaski/

 

wyrzuć "category"

 

8. Brak regulaminu

 

9. Polityka cookies - brak

 

Tyle z podstaw.

Edited by banialuka1
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×