Jump to content
mwyczolkowski

wirtualnewakacje.pl

Recommended Posts

Ja myślę, że skoro może być wirtualny sex to kwestia czasu kiedy ludzie zapracowani i zabiegani będą jeździć na wirtualne wakacje nie ruszając się z domu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślę, że skoro może być wirtualny sex to kwestia czasu kiedy ludzie zapracowani i zabiegani będą jeździć na wirtualne wakacje nie ruszając się z domu :)

 

Naprawdę nie widzisz kolosalnej różnicy między Twoim porównaniem ?

Mała podpowiedź: przez wirtualne wakacje się nie opalisz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę nie widzisz kolosalnej różnicy między Twoim porównaniem ?

Mała podpowiedź: przez wirtualne wakacje się nie opalisz ;)

Przez wirtualny sex też się nie opalisz... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez wirtualny sex też się nie opalisz... :)

 

Może jesteś jeszcze za młody by zrozumieć mój post ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chciałbym jakoś na siłe bronić tej domeny, ponieważ jest moja, jednak jestem zdania że jak technologia vr rozwinie się na tyle że będzie w miarę tania i przystępna to zapewne wiele osób , które nie stać na wyprawę życia do Peru czy w inne miejsce z chęcią pozwiedza wirtualnie zakładając na głowę hełm i okulary...

Tutaj między innymi widzę zastosowanie. Wirtualne wakacje za ułamek ceny wakacji rzeczywistych, zapewne się nie opalisz ale już na pewno poziwedzasz z wszystkimi efektami, a jak wirtualnie odwiedzisz Tajlandię to i jakiś wirtualny sex się może zdarzyć przy okazji, bo dlaczego by nie? :)

Zresztą wystarczy popatrzyć na różne domeny z przedrostkiem vr i hasłami travel itp.

Dziękuję wszystkim za opinię.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie jest sience fiction i wirtualne podróże kiedyś z pewnością bedą, czytałem nawet bardzo ciekawy raport futurologów z turystyki jakiś czas temu na temat jej technologicznego kierunku rozwoju i tam były oczywiście uwzględnione wirtualne podróże. Tu nie chodzi o to, aby sie opalic przez komputer to raczej bedzie w formie 'demo' jakiś miejsc na świecie, tak aby zachęcić potencjalnego turysty do realnej podróży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o wycenę to obecnie 0zl, ale jeżeli masz cierpliwości na kolejne 10 lat to kto wie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może jesteś jeszcze za młody by zrozumieć mój post ;)

To raczej ty nie umiesz czytać między wierszami... jeśli do jutra Ci się nie uda interpretacja mojej wypowiedzi to Ci to wytłumaczę jak... powiedzmy dziecku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj nie chodzi o wyjazd na "wirtualne wakacje" a raczej o prezentowanie ofert wakacyjnych poprzez wirtualną rzeczywistość. W tym przypadku możliwości są duże ale trochę trzeba odczekać. Duże sieci hotelowe już inwestują w ten segment oferty. Dodają do tego 4D.

 

http://www.dailymail.co.uk/travel/travel_news/article-2762092/Marriott-virtual-reality-teleporter-booth-lets-travellers-feel-smell-holiday-locations-without-booking-flight.html

 

Jeśli chodzi o wycenę to dziś trudno ocenić w jakim kierunku ten rynek się rozwinie. Nie skreślałbym domeny choć nazwa wirtualne wakacje dziś może kojarzyć się faktycznie z tym, że nie są tą wakacje w rozumieniu "rzeczywiste".

 

Sam trochę w ten segment zainwestowałem i czekam na rozwój technologi.

 

VRHotel.pl
HotelVR.pl
HoteleVR.pl
VRHoliday.pl
VRTrip.pl
VRTravel.pl
PodrozeVR.pl

VR-Hotels.com

Edited by zibero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×